Lady Stella Oliva Beauty Sensitive Arcápoló Gél (Lady Stella)

Lady Stella Oliva Beauty Sensitive Arcápoló Gél

Címkék: Hidratáló krémek fényvédővel

Gyulladásra hajlamos, érzékeny, rozaceás bőrre.

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok

A rozaceára nagyon jó nekem genetikailag ilyen sajna az arcomon a bőr. Nagyon fontos hogy valami plusz legyen ami segít. Ez a gél krém nagyon jó megoldás. Csak a problémás helyekre kenem, első körben ahogy felteszem a krémet még pirosabb lesz, de ahogy beszívódik ami villámgyorsan megtörténik - nagyon szépen elmúlik a pirosság az arcomról. Én napi szinten használom és remek termék. Általában a fodrászcikkesnél veszem de onnan is nagyon hamar elkapkodják. Jó kis krém, de célzottan kell használni.

Újonc Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Sajnos az élményem nagyon kettős, hiszen a pirosságot nagyon szépen lehúzza, ugyanakkor rettenetesen szárít.
    Egy ideig próbálkoztam azzal hogy használat után olívaolajat kentem rá, de hosszútávon ez sem segít.
    Sajnálom, mert a pirosságot tényleg megszünteti, most hetente egyszer használom éjszakára.
    Ugyan valóban rá van írva - a hátulján legalul- hogy csak az érintett területen szabad használni, de mégis arckrémként árulják, ez nekem nagyon nem szimpi.
    Mindezek ellenére nem bántam meg, de a korrektebb tájékoztatás elkelne, hogy ne kelljen annyit kísérletezni.

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 45-54

Köszi szépen Lenarta23!

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Csildiko60! Fodrászkellékesnél tudod beszerezni.

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Egy kicsit úgy érzem meg kell, hogy védjem ezt a krémet. Igaz, hogy nem hidratál túlságosan, de nem is erre lett kifejlesztve. Ez egy nyugtató zselé, melyet CSAK az arc azon területeire kell felvinni, amely kipirosodásra, rosaceára hajlamos. Én éjszakánként használom, de kizárólag az arcom "almácskáira" kenem fel, mivel nappal a smink ezeket a részeket kissé megviseli. Szeretem ha éjszaka lélegzik a bőröm, ezért ezen és szemránckrémen kívül nem is terhelem mással. Reggelre nagyon szépen lehúzza a pirosságot, szóval részemről 5 csillagot adok neki. :)

3/5

Nekem eddig nagyon nem jött be. Én éjszakára akarom használni, nem vettem figyelembe, hogy van benne fényvédő, de gondolom, hogy nem lesz tőle semmi bajom. Viszonylag hamar felszívódott, de nem hidratált, nagyon fénylett és feszült az arcom utána. Próbálkozom még, hátha mégis jó lesz. Egyenlőre 3 csillagot megelőlegezek neki, mert ha a pirosságot csökkenti, akkor nem bánom, hogyha ragad is.

3/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Az ára miatt vettem meg,gondoltam ennyit meg ér, hogy kipróbáljam.
    Gél állaga miatt hamar felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.
    A bőrpírt valamelyest enyhíti, de nem teljesen mulasztja el.Iszonyatosan büdös, de hamar elillan a szaga.Alapjában véve nem egy csúcs minőségű krém, de ezt az ára miatt nem is gondoltam róla.Csak három csillagot érdemel, mert a súlyosabb tünetekre nem elég.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Propylene Glycol h EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Carbomer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil eo EWG Kockázat: 1

Olívaolaj. Kiváló természetes emollient és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. További infó itt.

Sodium Shale Oil Sulfonate ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Octyl Methoxycinnamate f EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Közepes

Egyszerűbb néven octinoxate. Kémiai fényvédő, mely az UVB-sugarak (280-320 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Az összetevő nem túl stabil, vagyis UV-fény hatására veszít fényvédő hatékonyságából. Az octinoxate lebomlása megakadályozható más fényvédők segítségével (pl. Trinosorb M-mel). Az összetevővel kapcsolatban felmerült, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy elősegítheti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Urea h EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Ascorbic Acid a|v EWG Kockázat: 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tocopherol a|v EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Rutin a EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Triethanolamine ti|eu EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Sok

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylchloroisothiazolinone ta EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Közepes

Methylisothiazolinone ta EWG Kockázat: 6

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!