KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   1160,00 HUF   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Szepsegtrend.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna

Utolsó módosítás dátuma: 2011. július 5.

Ár:   1160,00 HUF
Lelőhely:   Szepsegtrend.hu
Kategória:   Hidratáló krémek

Gyulladásra hajlamos, érzékeny, rozaceás bőrre.

Ár: 1160,00 HUF, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Bendőke

2013. december 23.

A rozaceára nagyon jó nekem genetikailag ilyen sajna az arcomon a bőr. Nagyon fontos hogy valami plusz legyen ami segít. Ez a gél krém nagyon jó megoldás. Csak a problémás helyekre kenem, első körben ahogy felteszem a krémet még pirosabb lesz, de ahogy beszívódik ami villámgyorsan megtörténik - nagyon szépen elmúlik a pirosság az arcomról. Én napi szinten használom és remek termék. Általában a fodrászcikkesnél veszem de onnan is nagyon hamar elkapkodják. Jó kis krém, de célzottan kell használni.

Bendőke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 23.

kispiros

2013. november 3.

Sajnos az élményem nagyon kettős, hiszen a pirosságot nagyon szépen lehúzza, ugyanakkor rettenetesen szárít.
Egy ideig próbálkoztam azzal hogy használat után olívaolajat kentem rá, de hosszútávon ez sem segít.
Sajnálom, mert a pirosságot tényleg megszünteti, most hetente egyszer használom éjszakára.
Ugyan valóban rá van írva - a hátulján legalul- hogy csak az érintett területen szabad használni, de mégis arckrémként árulják, ez nekem nagyon nem szimpi.
Mindezek ellenére nem bántam meg, de a korrektebb tájékoztatás elkelne, hogy ne kelljen annyit kísérletezni.

kispiros
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

csienke

2013. március 13.

Egy kicsit úgy érzem meg kell, hogy védjem ezt a krémet. Igaz, hogy nem hidratál túlságosan, de nem is erre lett kifejlesztve. Ez egy nyugtató zselé, melyet CSAK az arc azon területeire kell felvinni, amely kipirosodásra, rosaceára hajlamos. Én éjszakánként használom, de kizárólag az arcom "almácskáira" kenem fel, mivel nappal a smink ezeket a részeket kissé megviseli. Szeretem ha éjszaka lélegzik a bőröm, ezért ezen és szemránckrémen kívül nem is terhelem mással. Reggelre nagyon szépen lehúzza a pirosságot, szóval részemről 5 csillagot adok neki. :)

csienke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

lenarta23

2013. január 15.

Nekem eddig nagyon nem jött be. Én éjszakára akarom használni, nem vettem figyelembe, hogy van benne fényvédő, de gondolom, hogy nem lesz tőle semmi bajom. Viszonylag hamar felszívódott, de nem hidratált, nagyon fénylett és feszült az arcom utána. Próbálkozom még, hátha mégis jó lesz. Egyenlőre 3 csillagot megelőlegezek neki, mert ha a pirosságot csökkenti, akkor nem bánom, hogyha ragad is.

lenarta23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

csanyiszilvi

2012. július 10.

Az ára miatt vettem meg,gondoltam ennyit meg ér, hogy kipróbáljam.
Gél állaga miatt hamar felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.
A bőrpírt valamelyest enyhíti, de nem teljesen mulasztja el.Iszonyatosan büdös, de hamar elillan a szaga.Alapjában véve nem egy csúcs minőségű krém, de ezt az ára miatt nem is gondoltam róla.Csak három csillagot érdemel, mert a súlyosabb tünetekre nem elég.

csanyiszilvi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 10.

Az ára miatt vettem meg,gondoltam ennyit meg ér, hogy kipróbáljam.
Gél állaga miatt hamar felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Rutin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Urea
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kémiai fényvédő, mely az UVB-sugarak (280-320 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Az összetevő nem túl stabil, vagyis UV-fény hatására veszít fényvédő hatékonyságából. Az octinoxate lebomlása megakadályozható más fényvédők segítségével (pl. Trinosorb M-mel). Az összetevővel kapcsolatban felmerült, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy elősegítheti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.