Lady Stella Oliva Bőrfehérítő Májfolt- és Szeplőkrém (Lady Stella)

Lady Stella Oliva Bőrfehérítő Májfolt- és Szeplőkrém

Címkék: Hidratáló krémek fényvédővel

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémmániás

A vállamra használom szeplőkre, nyáron elég sok kijön, valamint az arcomon egy kis foltra ami születésem óta ott van. Bár az más kategória, de örülnék ha kissé halványítaná. 1100 körüli az ára de nagyon sokáig elég lesz.

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 18-24

csak Herbáriában -Herbatárban láttam és olyan 1100körül van 100ml nagyon szeretem

• ,
    Újonc Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Hol lehet hozzájutni ehhez a termékhez? Több drogériába néztem már, és gyógynövényboltokban is, de sehol nem láttam.

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 18-24

Nagyon szépen halványítja a szeplőimet és jól hidratál egyik kedvenc krémem. Nagy előnye ha nyáron használom nem izzadok alatta és nem olvad le rólam :D

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Nekem nem voltak májfoltjaim, kamaszkoromban vettem azért, hogy általánosságban fehérítsem az arcom, mivel az volt a rögeszmém, hogy mivel télen csak az van kint, hiába kevés a napsütés, nem tökéletesen olyan a bőröm, mint máshol :D Hidratált, nem ártott, de sajnos pont csak a szeplőimet sikerült kiirtani vele. Az viszont, hogy én nagyonnagyonhülye voltam, nem a krém hibája.

Újonc

Sok mindent kipróbáltam már a foltjaimra, többek között ezt is. Egy ismerősöm ajánlotta, mert elmúltak a szeplői tőle. A májfoltjaim nem halványodtak, hanem sötétedtek sajnos.
    A krém biztos jó, csak nem mindegy, hogy szeplőd van, öregségi foltod vagy egyéb.

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Tavaly használtam.Nem rossz.Nagyon jól hidratál.Amiért megvettem,azt az igéretét félig teljesítette.Az én arcbőröm,májfoltos és szeplős is.(Nyáron katasztrófa).Már elég sok krémet kipróbáltam,de csak ennél vettem észre egy kis halványodást.Ára elég jó,olyan 1100 körűl van.Nekem egy próbát megért,de nekem több kell.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Steareth-25 ti|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Ceteth-20 ti|eu EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Stearyl Alcohol ti|eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Sempervivum Tectorum Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Armoracia Rusticana (Horseradish) EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Torma. Hogy mi célt szolgál a kozmetikumokban arról nem igazán van információ, de minden esetre a torma olyan hasznos anyagokat tartalmaz, mint kálcium, nátrium, magnézium és C-vitamin.

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Oil EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Rozmaring olaj. Lásd rozmaring.

Zinc Oxide f EWG Kockázat: 2 - 4, EWG Adat: Sok

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Isooctyl Stearate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Methylchloroisothiazolinone ta EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Közepes

Methylisothiazolinone ta EWG Kockázat: 6

Triethanolamine ti|eu EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Sok

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Acrylates / Stearyl Acrylate / Dimethicone Methacrylate Copolymer EWG Kockázat: 0

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!