KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna

Utolsó módosítás dátuma: 2011. július 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

agnes29

2015. április 30.

Sajnos nekem nem vált be a krém, foltjaim nem halványultak tőle szeplőim viszont nincsenek lehet hogy szeplö ellen jó de màlyfoltra semmi féleképpen

agnes29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

6vilag

2015. március 21.

Hát, szerintem jól működik ez. A tégelyből kb.az 1/5-ét használtam el, többé-kevésbé majd minden este kentem a kezem vele kézápoló krém alá, és ma vettem észre, hogy a három foltocskám már alig látszik. Jó termék. Jól hidratál, és nem utolsó sorban igen pénztárca barát.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 21.

mrs.imperator

2013. október 3.

A vállamra használom szeplőkre, nyáron elég sok kijön, valamint az arcomon egy kis foltra ami születésem óta ott van. Bár az más kategória, de örülnék ha kissé halványítaná. 1100 körüli az ára de nagyon sokáig elég lesz.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 3.

györgyi22

2013. március 9.

Nagyon szépen halványítja a szeplőimet és jól hidratál egyik kedvenc krémem. Nagy előnye ha nyáron használom nem izzadok alatta és nem olvad le rólam :D

györgyi22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

Sparklepony

2012. október 18.

Nekem nem voltak májfoltjaim, kamaszkoromban vettem azért, hogy általánosságban fehérítsem az arcom, mivel az volt a rögeszmém, hogy mivel télen csak az van kint, hiába kevés a napsütés, nem tökéletesen olyan a bőröm, mint máshol :D Hidratált, nem ártott, de sajnos pont csak a szeplőimet sikerült kiirtani vele. Az viszont, hogy én nagyonnagyonhülye voltam, nem a krém hibája.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Sparklepony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
j.timea

2012. március 19.

Sok mindent kipróbáltam már a foltjaimra, többek között ezt is. Egy ismerősöm ajánlotta, mert elmúltak a szeplői tőle. A májfoltjaim nem halványodtak, hanem sötétedtek sajnos.
A krém biztos jó, csak nem mindegy, hogy szeplőd van, öregségi foltod vagy egyéb.

j.timea
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 19.

ancsika

2012. március 9.

Tavaly használtam.Nem rossz.Nagyon jól hidratál.Amiért megvettem,azt az igéretét félig teljesítette.Az én arcbőröm,májfoltos és szeplős is.(Nyáron katasztrófa).Már elég sok krémet kipróbáltam,de csak ennél vettem észre egy kis halványodást.Ára elég jó,olyan 1100 körűl van.Nekem egy próbát megért,de nekem több kell.

ancsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Torma. Hogy mi célt szolgál a kozmetikumokban arról nem igazán van információ, de minden esetre a torma olyan hasznos anyagokat tartalmaz, mint kálcium, nátrium, magnézium és C-vitamin.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.