KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2013. március 22.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1700 Ft

Gyulladáscsökkentő, nyugtató, hámosító, bőrregeneráló hatású zselé gyógynövények értékes kivonataival. Hatóanyagainak köszönhetően megnyugtatja a gyulladt, irritált bőrt, csökkenti a faggyúmirigyek túlműködését, eltávolítja a felesleges bőrzsírt és gátolja a mitesszerek és aknék kialakulását, enyhíti a kisebb bőrhibákat, és összehúzza a tág pórusokat. Használatával a bőrfelszín simává, egyenletesebbé válik fényes csillogás nélkül, a bőr komfortérzete megnő.

Ár: 1700 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

1999

2017. április 15.

Kellemes kis pakolás és nagyon kiadós is. Reggelente szoktam használni és reggeli közben hagyom hogy hasson. Miután lemosom nem marad más csak a sima, pihe-puha bőr. Aztán smink és készen állok szembenézni egy újabb nappal. Az illata teljesen rendben van, nem erős és hamar el is illan. Száradás után ragacsos érzetet hagy a bőrön. Nem kell belőle sok, könnyen eloszlatható és ekkora kiszerelés sokáig elég lesz, ráadásuk nagyon kedvező az ára is.

1999
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Arianne79

2017. január 11.

Kb. egy hete használom.
Nem tudnám megmondani, hogy van-e valami hatása, én azért bátran kenegetem fel arctisztítás után.
Ami biztos: pórusokat nem húz össze, a túlzott faggyútermelést nem csökkenti - vagy lehet, hogy többet kell várni, nem tudom.

Mondanám, hogy teljesen hatástalan, de azért egy hét után nem akarom teljesen lehúzni, de egyelőre túl sok pozitívumot nem tudok írni róla.
Pattanást nem okoz, de én már kinőttem abból a korból :D

Kettő csillagot kap, mert kárt nem okozott és a kiszerelése elég rendben van (250ml=1750 forint), de a hatása egyelőre várat magára (ha lesz egyáltalán).

Az illatát szeretem, kellemes.
Az állaga ugye zselés, kicsit zavar, hogy nagyon fényesen szárad, szóval csak este, otthonra lehet feltenni.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Kb. egy hete használom.

Pattanást nem okoz, de én már kinőttem abból a korból :D

Az illatát szeretem, kellemes.

szalmonik

2016. július 2.

Nagyon szeretem. Bevált termék a pattanásos,mitteszeres,problémás bőrömre. Tényleg összehúzza a pórusaimat és gyorsan rendbe hozza a csúnya pattanásokat. Ha elfogy, újra fogom venni, biztos helye van a polcon.

szalmonik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

eszti98

2016. április 6.

Az én drága kicsi kincsem <3 megváltoztatta az életem, komolyan... Kombinált, vízhiányos, random, de akkor extrémen zsírosodó a bőröm, és amikor éppen az utóbb említett állapot lép fel előtörnek a semmiből a mitesszerek és randa pattanások tucatjai. A mitesszereket valamennyire kordában tartom a kétnaponta történő radírozással, de a gyulladt pattanásokra ezt a kis kedvest vetem be. Az előzőleg leradírozott arcbőrömre felviszem kb. 2mm vastagon. Az illata mennyei, egyszerűen imádom. Kb. fél percen belül érzem, hogy az arcom felfrissül, a gyulladásos terület megnyugszik, a pórusaim összehúzódnak, a bőröm friss lesz és élettel teli. Nekem majdnem az egész beszívódik, alig kell valamit lemosnom. Kétszer megcsinálom ezt a kiváló kis procedúrát és helyre áll a bőröm. December óta használom, és kb. 1/5-ét használtam csak el, szerintem még az unokáimnak is elég lesz :D nem kérdéses, csodaszer.

eszti98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

szaboanita1991

2015. december 6.

Egyelőre 4 pontot kap, mivel csak pár hete használom.
Én heti 1 alkalom helyett többször is felkenem. Nekem nem okoz szárazságot a bőrömön, nem üt ki.
Az alkohol nem csípi az eleven pattanásokat sem.
Cserébe nem tudok túl nagy bumm érzésről beszámolni.
Negatívum, hogy nekem kicsit kipirosodik tőle az arcom, rozacea jellegű tüneteket okoz.
Pár hétnek még el kell telnie, hogy biztosan elmondhassam, hogy milyen a termék, így később majd még folytatom.
Az biztos, hogy a kiszerelése alapján örök élet meg két nap, mire elfogy.

szaboanita1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Egyelőre 4 pontot kap, mivel csak pár hete használom.
Az alkohol nem csípi az eleven pattanásokat sem.
Cserébe nem tudok túl nagy bumm érzésről beszámolni.
Az biztos, hogy a kiszerelése alapján örök élet meg két nap, mire elfogy.

Rekus2

2015. október 27.

Szep lesz tole a bor, ar ertek aranyban szerintem jo!

Rekus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Szep lesz tole a bor, ar ertek aranyban szerintem jo!

Rebeka99

2015. május 10.

Problémás, vízhiányos és érzékeny bőrömre ez a heti pakolásom bőrradír után. Nekem úgy közepesen vált be, mert azóta nincs annyi pattanásom, és a bőröm is kevésbé zsírosodik vissza, még így nyár felé is, de azért lehetne jobb is. Kb. 2 éve használom, és ha majd elfogy akkor jön a teafaolajos változata majdhogynem ugyanezeket írják rá. Addig viszont még ezt elhasználom.

Rebeka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

beautifullife

2013. szeptember 8.

Én anno kamaszként kétszer is újravásároltam.Valamennyivel egyenletesebbnek,szebbnek tűnik a bőr (csak!)utána,de hogy bőrhibára,pattanásra,tág pórusra,zsíros bőrre semmit nem ér,az is todsicher.
Elég sokáig használtam,szóval nem egy használattól vártam csodát.

beautifullife
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Elég sokáig használtam,szóval nem egy használattól vártam csodát.

plinka

2013. július 17.

Nem sok hatása van.

plinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 17.

Nem sok hatása van.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Biotin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Színezék. Barnás sárga.