KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   1520 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Minden bőrtípus,különösen az érzékeny bőr ápolására ajánlott, kímélő, krémes tisztító készítmény.
  • Kíméletesen tisztítja a bőrt, eltávolítja a napi szennyeződéseket és a smink maradékait.
  • Értékes szőlőmagolaj tartalma hidratálja a bőrt, hatékonyan lép fel a szabadgyökök ellen, segít a ráncok kialakulásának megelőzésében.
  • Telítetlen zsírsavakban gazdag, mely nélkülözhetetlen a bőr és a sejtfalak egészséges működéséhez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nika97

2016. június 29.

Nem rossz, ára jó,de kicsit zsírosít és elég tömény..nem venném újra de nem rossz :)

nika97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

ihavenotime4this

2016. május 27.

Egyáltalán nem vált be. Lemosása után maradt egy ragacsos/zsíros réteg az arcomon, ezt egyedül ennél a terméknél érzékeltem eddig, és nem volt szimpatikus. Gyakorlatilag eltávolítom a napi szennyeződést ezzel a készítménnyel, majd egy normálissal ennek a maradványát a bőrömről, tehát le kell mosnom a lemosót, ami kicsit abszurd, és szerencsére nekem is az 500 ml-es van meg, mondjuk nem tudom, hogy van-e ebből másik kiszerelés.

ihavenotime4this
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

szevin007

2015. február 11.

Megvettem :)
Hatalmas adagot kapunk, baráti áron: 500 ml---1790-Ft. Én egy bioboltban jutottam hozzá, nagyon tetszik, abban különbözik a kis tesótól, hogy ez parabén mentes.
Kellemes, puha lesz tőle az arcom, a smink remekül eltávolítható vele.
Ha beválik, és nem pattogok ki tőle, akkor újra fogom vásárolni.
1 hónap használat után jövök frissíteni :)

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Megvettem :)
Kellemes, puha lesz tőle az arcom, a smink remekül eltávolítható vele.
Ha beválik, és nem pattogok ki tőle, akkor újra fogom vásárolni.
1 hónap használat után jövök frissíteni :)

Emulgeálószerek: Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 12490, CI 18050
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Pirosas színezék.

Piros pigment. (Acid Red 1)