KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2011. szeptember 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Értékes szőlőmagolaj és vitamin tartalma révén antioxidáns hatású, segít a ráncképződés megelőzésében, pótolja a bőrnedvességtartalmát, a bőr felfrissül, bársonyossá válik és egész nap megőrzi üdeségét, ragyogását. Emellett kíméletesen tisztítja a bőrt. Száraz, érzékeny bőrre is javasolt.

Bogaly

2017. július 2.

Ajándékcsomagban volt, az arctej után használom! Elégedett vagyok vele, mert nem okozott semmilyen problémát,bár most mikor olvasom, az összetevői megleptek.

Bogaly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

nika97

2017. május 20.

Nem rossz,de nem tetszenek az összetevők :D elhasználható de semmi extra ;)

Up.: Hát nem használtam el, landolt a kukában..azóta sokkal jobban figyelek a bőrömre és nem használok semmit aminek ey picit is van illata vagy alkohol található benne.. mindenki javaslom a koreai tonikokat...azokkal nem lehet mellé nyúlni :)

nika97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Nem rossz,de nem tetszenek az összetevők :D elhasználható de semmi extra ;)

Kromatophora

2017. február 3.

Szeretem mert frissít és tisztít, és a bőrt is élénkíti. Mondjuk tény, hogy a Stella termékeknek a szőlős változatait kombinálva használom, szóval az arctej után ezzel törlöm át a bőröm.Eddig ez is jól működött, nem csalódtam mint a többinél, amik szárítottak vagy alkoholosak voltak erősen.

Kromatophora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Birkin22

2016. április 29.

Jó volt, de nem fogott meg annyira.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Jó volt, de nem fogott meg annyira.

mrs.criss

2015. november 6.

Ajándékcsomagban volt, elhasználtam,elégedett voltam. Nem okozott irritációt,pattanásokat, nem szárított, nem is zsírosított. Újravenném,de még van a szekrényben más amit el kell használjak előtte. Ne hagyjátok, hogy a marketing meghülyítsen! Gagyi csomagolásban is lehet értékes dolog :)

mrs.criss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Esztii912

2014. március 23.

A 3. flakonnal fogom megvásárolni a jövő héten. Nagyon szeretem.
Toniknak nálam tökéletesen bevált, viszont smink eltávolításához kevésnek bizonyult.

Esztii912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

A 3. flakonnal fogom megvásárolni a jövő héten. Nagyon szeretem.

katacita

2013. április 5.

Nagyon jó tonik, nálam mondjuk a top 3-ban benne van. Szerencsére nincs benne alkohol, nem csíp, és az illata is visszafogott, pont megfelel arra a célra, amire nekem kell: sminkeltávolítás és tisztítás.

katacita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

stassy

2013. március 24.

Jó kis tonik, ujra is választanám.

stassy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Jó kis tonik, ujra is választanám.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Piros pigment. (Acid Red 1)