KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   990,00 HUF   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Szepsegtrend.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emito, az összetevőket feltöltötte: annamarialado

Utolsó módosítás dátuma: 2012. március 5.

Ár:   990,00 HUF
Lelőhely:   Szepsegtrend.hu
Kategória:   Hidratáló krémek

Szőlőmagolaj kivonattal, minden bőrtípusra. Könnyen felszívódó hidratáló krém.

Ár: 990,00 HUF, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Dinuska

2014. január 2.

Én elégedett vagyok vele! A kozmetikusom ajánlotta, elég problémás a bőröm. A t vonalnál zsíros, az arcom tiszta száraz, de nem lett tőle több pattanásom, és szépen hidratálja a szárazabb részeket. Már elhasználtam belőle legalább 3at :)

Dinuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34

francais

2013. november 4.

Nem volt valami nagy minőség, a márkát is elfelejtettem ez a krém vásárlása miatt...

francais
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34

jane79

2013. május 11.

Sokáig használtam ezt a krémet, nagyon olcsó, finom az illata, mindenkinek ajánlom.

jane79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44

Amoena0121

2013. április 20.

Nekem nagyon bevált,pedig iszonyat kényes a bőröm,van amikor nagyon száraz van amikor nagyon zsíros.Én éjszakára szoktam használni,mégpedig a következő lépésekben viszem fel: Először a kedvenc teafaolajos folyékony szappanom és egy érdesebb radírozó kesztyű segítségével megdörzsölöm,aztán jöhet a szőlőmagos arcradír.Mindezek után a kaviáros paklást teszek(ezis Stellás) hagyom,hogy beszívja majd jöhet a krém.Ha nem akarom,hogy túl zsíros legyen,akkor lemosom,ha pedig érzem,hogy száraz a bőröm akkor rajta hagyom reggelig. Reggel úgy kelek,mint aki egy évet aludt,sima és puha lesz tőle a pofikám.Persze ezt a procedúrát csak akkor csinálom ha látom, hogy megfáradt a bőröm,és szüksége van egy kis extrára.

Amoena0121
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24

kbarack

2013. március 25.

Nappalra túl zsíros,nehezen szívódik be.Lehet,hogy éjszakára beválna.

kbarack
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44

Nappalra túl zsíros,nehezen szívódik be.Lehet,hogy éjszakára beválna.

adrienne

2012. december 16.

Nekem kicsit zsíros nappalra, de éjszakára okés. Olyan nagy dolgot nem kell várni tőle, de legalább nem szárítja ki az arcbőrt.

adrienne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34

pöttipanka

2012. július 10.

Nagyon szeretem ezt a nappali krémet, mert gyorsan felszívódik, könnyű, jól hidratál. Van, hogy este is ezt kennem magamra, mert ha van egy apró sebecske az arcomon akkor azt remekül gyógyítja. Ár/érték arányban sem rossz!

pöttipanka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34

napsugar14

2012. július 1.

Szeretem ezt a krémet, mert gyorsan beszívódik, nem zsíros. Nagyon jól ápolja a száraz bőrömet és az ára is jó. Nekem az illata is nagyon tetszik, bár a színe egy kicsit zavar.

napsugar14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34

Szaszmancs

2012. március 18.

Én egy picit zsírosnak találom,de amikor épp ki van száradva a bőröm,akkor rendbe teszi,viszont nekem mindennapos használatra nem vált be. Illata,ára rendben van :)

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24

rozuska

2012. január 24.

Ez egy szuper krém! Az állaga, illata nagyon jó. Arcmosás után, ha bekenem vele az arcom, akkor is megmarad a friss és tiszta érzet. Nagyon gyorsan (azonnal) beszívódik, és nem marad sem zsíros, sem ragadós érzés..

rozuska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Propylene Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emollientek: Cetyl Alcohol, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Lanolin, Helianthus Annuus Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Polysorbate 60, Triethanolamine
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Polysorbate 60, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, D-Limonene, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Lyral
Színezékek: CI 18050
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ásványi olaj. Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke). Rossz hírneve ellenére Paula Begoun szerint  a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj a valaha talált legbiztonságosabb, legkevésbé irritáló hidratáló anyag. Ezenkívül hatásos sebgyógyító is. Az ásványi olajnak azonban némi pórus eltömítő hatása is van, így kombinált és zsíros bőrűeknek jobb kerülni.  Dr. Rózsa Sándor a Testápoló Kislexikonban az ásványi olajat  a nem ajánlott összetevők közé sorolja, mert szerinte "megmarad a bőr felszínén, nem szívódik föl, akadályozza a bőr lélegzését". A híres amerikai bőrgyógyász, dr Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében viszont Paula Begounhoz hasonlóan azt írja, hogy a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj egy kiváló és biztonságos hidratáló összetevő. További információ a FutureDermen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító, emollient olaj, ráadásul még antioxidáns tulajdonsága is van. Lásd szőlőmagkivonat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Butylated hydroxytoluene (butil-hidroxi-toluol). Mesterséges antioxidáns, melyet a kozmetikumokban leginkább tartósítószerként használt.

A BHT-t nem csak kozmetikumokban, hanem élelmiszerekben is használják tartósítószerként, mert meggátolja az élelmiszerek színének, szagának és állagának megváltozását. A BHT kettős természete miatt (egyes rákfajták kialakulását gátolja, míg más rákfajták kialakulását elősegíti) számos országban betiltották  (Japán (1958), Románia, Svédország, Ausztrália) Az 1970-es évektől kezdve élelmiszerekben egyre inkább a kevéssé jól ismert butil-hidroxi-anizolt alkalmazzák, mert annak jelenlegi ismereteink szerint nincs rákkeltő hatása. Forrás: Wikipédia

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros pigment. (Acid Red 1)