KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellesleg, Módosítva: 2011. december 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 690 Ft

Hatóanyaga hatékonyan eltünteti a pattanásokat. A gyulladást az arcbőrön gyorsan és hatékonyan szünteti meg.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 690 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

barbi1216

2018. február 13.

Nekem nagyon szépen leviszi a gyulladást a pattanásaimról és szépen le is szárítja őket,nálam 10 pont,mint arcpakolás is szoktam használni:)

barbi1216
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

Reb

2018. február 3.

Néha vannak pattanásaim, nagyon rossz helyeken. Eddig nem nagyon tudtam velük mit kezdeni, a meglévő kencéimmel. Ez a kéntartalmú nehéztüzérség bevált. Esténként kenem vele azokat az idegesítő kis rondaságokat, másnapra sokkal jobb a helyzet, és pár nap alatt teljesen lehúzza a gyulladást is. Az illata az Elixirium thymi compositum- ra emlékeztet, amit én szeretek :)

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

SophieLa

2018. január 25.

Nagyon jó kence. Gél állagú, gyógynövény illat és a csúnya durva pattanásokat is csillapítja egy éjszaka alatt látványosan.
Mindenképp este vagy otthon ajánlom használni, nekem vékony réteget vont a bekent bőrfelületen.

SophieLa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

novembermesi

2018. január 7.

Jó kis termék, tesómmal együtt használom. A csúnya kis gyulladt pattanásokat szépen szárítja. Mivel sajnos én magamnak bántom a bőröm ezért nekem hamar elfogy, de ez nem a termék hibája.

novembermesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Majida

2017. december 31.

Szerintem nagyon jó kis gél leszárítja a pattanást a begyulladt részt 30 percen belül kezeli nem lesz piros szerintem érdemes megvenni ezen kívül nem kell sokat használni belőle takarékos kis dolog ajánlom inkább drogériába vagy szoláriumba vegyük meg mivel herbáriába 1040 Ft drogériában viszont csak 750Ft

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

DaranyiDora

2016. április 16.

Amikor megvettem nagy reményeket fűztem hozzá de nagy csalódás.... Nekem zsíros bőrre (helyenként száraz) nagyon szárított illetve fura réteg képződött rajta... Húzta az arcbőröm.. egyszerűen nem jött be....

DaranyiDora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

Zoella

2015. február 11.

Nekem bevált, az egyik legjobb krémem és elég szépen leszárította a pattanásaimat.
Nem mindennap használom, én feleslegesnek tartom, ugyanis csak időközönként szokott kijönni pár nagyobb pattanás a homlokomon. Akkor pedig estére kenem az arcomra.
Teljesen meg vagyok elégedve vele, én nem tapasztaltam, hogy szárított volna, mert rögtöm utána hidratálok.

Zoella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 11.

kislilla

2015. január 5.

Én ma vettem a Herbaházban 627 Ftért. Kíváncsi leszek a hatásra. Nekem az illata tetszik, gyógynövényes. Az állaga zselés. A többit majd meglátjuk.

kislilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

sydneyke001

2014. február 9.

Nekem bevált.
Még szőrtüszőgyulladást is leszárított egy nap alatt nyom nélkül.
Csodaszer.

sydneyke001
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Nekem bevált.
Még szőrtüszőgyulladást is leszárított egy nap alatt nyom nélkül.
Csodaszer.

t.nora92

2013. július 29.

Olcsó, nekem szárította az arcam rendesen, talán még túságosan is :D de ha megfelelő mennyiségben és csak a pattira kenem akkor nekem működik :)
Szépen leszárítja a csúnyaságokat:)

t.nora92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Szépen leszárítja a csúnyaságokat:)

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.