KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lalique

Ár:   8560-11 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   8560-11 390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: paprika, mirtusz, bergamot

Szívjegyek: jázmin, heliotrop

Alapjegyek: vanília, tonkabab, szantálfa, pacsuli

Ár: 7800 , Eladó: Nikolett85
Állapot: Néhány fújásnyi hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétellel
Ár: 2000 Ft postán maradóval , Eladó: Tarkamilla
Állapot: 5 ml frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyesen átvehető Debrecenben a Malomparknál vagy előre utalás után postán maradóval küldöm.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

erika81

2018. január 5.

Annyira szépeket írtatok erről az illatról, hogy muszáj volt beszereznem belőle, viszont kipróbálás nélkül nem mertem bevállalni a 100 ml-t.
Szerencsére itt hozzájutottam egy 5 ml-s mintához még augusztusban, de kipróbálni a nagy melegben nem volt merszem, mert az üvegből is érződött hogy nem hétköznapi fújkálós illat, így vártam vele a hideget, ami csak nem akar megérkezni, így ma előkerült a parfümös dobozomból.
15 órája 1,5 fújást tettem magamra, de még mindig érezni.
Karakteres illat az biztos, viszont az első olyan amit nem akartam egyből lemosni magamról és nem kaptam tőle hányingert.
Nem igazán irodai illat, biztos hogy nem lesz belőle tömegcikk.
Az 5 ml biztos hogy sokáig kitart majd, habár még nem tudom mi lesz velünk. Lehet hogy túl komoly hozzám...
A tartóssága és a karakteressége miatt viszont megy az 5 illat.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

15 órája 1,5 fújást tettem magamra, de még mindig érezni.
Nem igazán irodai illat, biztos hogy nem lesz belőle tömegcikk.
A tartóssága és a karakteressége miatt viszont megy az 5 illat.

Anne74

2017. december 26.

Nem rossz, nem rossz...de rajtam az édesebb s karakteresebb illatok jobban érvényesülnek.
Úgy érzem ehhez még fel kell nőnöm... Nem gondoltam, hogy ezt írom *negyvenvalahány évesen*... :)
Idősebb hölgyeken tudom csak elképzelni...

Nem pontozom le...ez az illat alapjában véve teszi a dolgát... (De még nem rajtam... )

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Idősebb hölgyeken tudom csak elképzelni...

Marcsi66

2017. december 18.

Rettenetes,fiatalnak vétek,,,,én már azon munkálkodom h lefelé faragjam az éveim számát,és nem fölfelé,éveket pakol rá az emberre,Egyfajta akarat,és ez az elnyomás, bőszen árad,,,,az illatra nem lehet panaszkodnom,de a stílusára nagyon!!!!

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

mariann33

2017. november 30.

Kevés illatra mondom hogy "nagyasszonyos",ez az!Ahogy előttem is írták;érett illat és NEM öreges.Ez fontos,mert e két jelző közt óriási a különbség.
A Lalique illata megkívánja a szép ruhát egy ápolt Nőn,és az alkalmat.
Semmiképpen nem hétköznapra való illat.Meleg,fűszeres,ugyanakkor lágy és megnyugtató,biztonságot adó.
Mindenképp csakis hideg időre való.
A tartóssága görbetükröt állít a mostani nagy nevű parfümök minősíthetetlen elillanásának!
Azaz két fújás kitart nap végéig.Ilyen egy igazi Parfüm!

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

A Lalique illata megkívánja a szép ruhát egy ápolt Nőn,és az alkalmat.
Mindenképp csakis hideg időre való.
Azaz két fújás kitart nap végéig.Ilyen egy igazi Parfüm!

AAndi115

2017. november 14.

Micsoda megosztó parfüm! Akciós volt, szép az üvege, ilyenem még nem volt, megrendeltem. Első fújásra majdnem rosszul lettem, jesszusom, mit vettem?!?! Szörnyű volt, a kifestett mamikat láttam lelki szemeim előtt a metrón. Borzalmas, ódon hangulatú, erőszakos pacsulinak éreztem.
Azért nem mostam le, hátha később lesz belőle valami.
És jött a csoda! Valami hihetetlen átalakuláson mentünk át, Ő és én. Újra és újra újat tudott nyújtani. A legrafináltabb parfümöm azóta is. Kizárólag hűvös időkre, nyáron csak hódításhoz, szigorúan éjszakára. Varázslatos illat, de 30 fölött, érettebb hölgyek számára, mert nagyasszonyos, komoly, nem tucat és nem divatos illat, érni kell hozzá. Mindennapi szaladgálósnak sok, nagyon különleges. Adjatok neki esélyt! Engem megvett kilóra, de 15 éve még azt mondtam volna, hogy elképzelhetetlen, hogy ilyet fújjak magamra. Most mégis szerelem.

AAndi115
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Azért nem mostam le, hátha később lesz belőle valami.

GNóri

2017. november 12.

Annyira vonzó az üvege, hogy bevallom, csak emiatt próbáltam ki. Az illatot viszont egyelőre nem tudom hova tenni. Rajtam nagyon erősen szappanos, ez teljesen elnyom mindent. A háttérben érzek egy kis pikáns paprikát, minimális füstösséget, és talán mintha méz is megbújna a fűszeres jegyek között. Valahogy azonban olyan kusza az egész, mintha nem állnának össze, és nem is illenének össze az illatjegyek.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Luna1024

2017. augusztus 22.

Van nekem egy nagy parfüm-szerelmem (aki amúgy már sok-sok hónapja a kedvenc illatom), Őt úgy hívják: Givenchy Play For Her Intense. Rengeteg oka van, miért is szeretem annyira azt az illatot. Ezek egyike az, hogy szerintem elképesztően karakteres, egyedi és balzsamos illata van, valami olyan, ami semmihez sem fogható...
Nos, ez utóbbi meggyőződésemben inogtam meg egy picit, amikor találkoztam a Lalique Le Parfum-mel. Ez az illat ugyanis - és ezt szó szerint értsétek - rajtam az első 10-15 percben szinte egy az egyben ugyanaz az illat, mint a Play For Her Intense! Később azért változik egy keveset, de a kísérteties hasonlóság rajtam végig megmarad. És az a helyzet, hogy ez a Lalique illat 2005-ös megjelenésű, míg a Givenchy csak 2010-ben jelent meg... Megfordult a fejemben, hogy az illat, amit én annyira imádok, koppintás eredménye lehet (utóbbit nagyon nem szeretem), de csakúgy, mint a Bvlgari Green Jade-nél, itt is szeretném azt gondolni, hogy egy akkora márka, mint a Givenchy, nem enged meg magának ilyen szintű ötlettelenséget, és csak véletlen egybeesés az egész... Elfogult vagyok? Igen, lehet...
Most, hogy ezt letudtuk, illik írni magáról az illatról egy keveset: rajtam balzsamos, nagyon mély, már-már sötét "noir"-jellegű illat krémes tonkababbal, pacsuli-vanília párossal és csípős-pikáns rózsaborssal (valószínűleg utóbbi három összetevő miatt érzem annyira hasonlónak a Play For Her Intense-szel). A rózsaborsot mint összetevőt külön kiemelném, ugyanis számomra ebben rejlik az illat egyik különbsége a Play For Her Intense-től: a Lalique számomra egy idő után sokkal fűszeresebb, mint a Givenchy (nekem már-már túlságosan is az), sokkal dominánsabb benne a rózsabors, és egy kicsit vissza is vesz a "sötétségből", átalakulva a bőrömön egy nem tingli-tangli, de könnyed gyümölcsös illattá (ami fura, lévén a bergamotton kívül elvileg nincsenek is benne gyümölcsök). :D A Givenchy illata valamennyivel kevésbé édes, barackosabb, mélyebb és szerintem dögösebb is, szebben összemosott határokkal és kifinomultabban, ezért nekem az marad a szívem csücske... :)

Mindezektől függetlenül ez egy gyönyörűszép, igazi melengető őszi-téli illat. Nekem nagyon a kedvemre való ez a fajta illatvilág, amit a Lalique Le Parfum és a Givenchy képvisel, így nincs okom 5 csillagnál kevesebbet adni rá. Nagyon erőteljes, karakteres, fűszeres darab, így inkább a hideg időre ajánlanám, és leginkább azoknak, akik szeretik a picit harsányabb, édes, ugyanakkor egyedi parfümöket, mert ez abszolút olyan! Karakteressége ellenére én nem érzem fojtogatónak, "régimódinak" pedig végképp nem, sőt. Tény, hogy érett illat - így ilyen felfogású nőt igényel viselőjeként is -, de mivel én e tulajdonságokat nem tartom kifejezetten korfüggőnek, 20-től felfelé minden KM-társamnak ajánlanám kipróbálásra (én Notino-ról rendeltem a mintámat). Brutálisan tartós, nagy hatósugarú finomság csodaszép üvegben, így meggyőződésem, hogy akin működik, az igazi kincsre lel benne. :)
Nekem nagyon tetszik: kellemes csalódás egy általam eddig nem ismert márkától. Biztosan ki fogom próbálni más illatukat is! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Kedi81

2017. június 12.

Rajtam csak nagyon erőteljes tonkabab és vanília érződik,így én egy elegáns,idősebb esetleg bundás hölgyön tudnám elképzelni mondjuk télen az operában:-)
Sajnos ez nem én vagyok,egyáltalán nem illünk össze,pedig kíváncsian vártam a "találkozást",tartóssága kiemelkedően jó,egy fújás a csuklómon még órák múlva is érződik,4 csillagot adok,mert akin passzol annak egy baromi tartós,kellemes illata lehet :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

andrea91

2017. május 29.

te jó ég, na ez aztán odavág... ez egyszerűen valami rettenet, és tényleg nem szoktam ilyen egyszerűen és közönségesen leminősíteni illatokat, de ezzel engem vallatni lehetne. nyanyás is de nem a régies nagyis értelemben, hanem az a bizonyos rettentően emancipált és modern idős "hölgyek" értelemben akik korukhoz illetlenül festik magukat és viselkednek... sajnálom, és abszolút nem személyes, sértődések elkerülése végett, de egyszerűen ilyen erőszakos édes illattal én még nem találkoztam. a vanília krémes is de közben kapar fullaszt, fojtogató. a többi jegy pedig csodásan kiemeli mindezt...

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Sundiboszi

2017. április 18.

Nagyon érdekes, teljesen egyedi a nyitánya meglepően finom! Fűszeres vaníliás, mégsem igazán édes illat, csipetnyi borsosság, felejthetetlen és különleges!

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate
Színezékek: Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol