KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancaster

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Fényvédők

Extra védelmet nyújt a napérzékeny bőrnek, miközben ragyogó barnaságot eredményez. A teljes fényspektrum káros hatásaival szemben felveszi a harcot: UV és UVB filterek mellett az infravörös és látható fény ártalmas hatásait is célbaveszi. A "Sensiboost komplex" hozzájárul a bőr természetes védekező képességének növeléséhez, segít csökkenteni a bőrpírt és irritációt, miközben hosszan tartó, ragyogó barnaságot eredményez.

Water / Aqua Dicaprylyl Carbonate eo Octocrylene f Glycerin h 0 0Butyl Methoxydibenzoylmethane f Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol f Octinoxate f 0 0Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine f Potassium Cetyl Phosphate ti Parfum / Fragrance i Methyl Methacrylate Crosspolymer Silica Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Alpha-Isomethyl Ionone i Alumina Aluminum Hydroxide sz I eo I h Aluminum Stearate Ascorbic Acid a I v Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0BHT a I ta Bisabolol gy Calcium Sodium Phosphosilicate Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil eo 0 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cinnamal i Citric Acid kh Citronellol i Decyl Glucoside ti Dimethylmethoxy Chromanol a Disodium EDTA Farnesol i Gluconolactone Gossypium Hirsutum ExtractHippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil eo Hydroxycitronellal i Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract Linoleic Acid eo Linolenic Acid eo Mauritia Flexuosa Fruit Oil Mica Palmitic Acid eo I eu 2 0Panthenol eo I v 0 0Pantolactone h PEG-8 h Pentylene Glycol Propylene Glycol h Ruby Powder Stearic Acid eo I eu 2 0Titanium Dioxide f 0 0Titanium Dioxide (Nano) fTocopherol a I v 2 2Triethanolamine ti I eu 2 0Xanthan Gum ti I eu Xanthophyll Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta Sodium Benzoate ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Lancaster Sun Sensitive BB Cream SPF50 3ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

csill87

2018. július 15.

Nekem nem jött be. Nem vagyok fehér, de ilyen színem az életben nem lesz. Sötétsárga. Nagyon vékonyan kell felvinnem, hogy ez a szín valamennyire vállalható legyen, de úgy meg a fényvédelem nem érvényesül ugye. Egyébként pozitívum hogy nekem nem fényes és nagyon kényelmes viselet, nem érzem, hogy az arcomon van. Negatív viszont a színe mellett, hogy szerintem nem elég szép a finishe a bőrön. Ilyen árkategoriájú termékek szebben szoktak mutatni rajtam. Amúgy kis pixis mintát próbáltam, ha eredeti árat fizettem volna érte, szerintem megőrülnék.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

egyboszorka

2018. július 13.

A Lancaster cég fényvédői szerintem a legjobbak közé tartoznak a piacon. Hatalmas lelkesedéssel vettem meg ezt a BB krémet is, 50 faktoros, színezett, mit akarok még ?! Mondjuk tesztert vagy mintát. Nagyvárosi Müllerben egyik sincs. Megvettem, kipróbáltam, elszörnyedtem. Egy szerecsen asszonyság pillogott meglepetten a tükörben, helyeske mélybarna fejjel, hófehér nyakkal, kellemes röhögőgörcsöt kaptam magamtól, hogy aztán mindjárt majdnem sírógörcsbe forduljak a ciklotímia jegyében. Jó lenne, mondjuk éjjel a Balatonnál, ezzel csak két problémám van: éjjel a Balatonnál alszom jó esetben, kevésbé jó esetben "anya, kérek inni, melegem van, nem tudok aludni a tücsköktől, stb...." huncutságok miatt még fehérebb fejjel kóválygok. Meg éjjel nem is süt a Nap alapból. Fel akartam tenni eladásra, mígnem megvilágosodtam. Összekavarintom Arden asszony 50 faktoros színezetlen fényvédőjével (az meg rettentő büdös), így kapok egy rendkívül büdös, ámde 50 faktoros, színben is megfelelő elegyet. Macera....Viszont a cucc ettől még jó, esetleg a színskálát kicsit bővíteni kellene....

Na, afeletti lányos zavaromban, hogy nem parfümről írok véleményt, tulajdonképpen csak a lényeget hagytam ki. Tökéletes, egyenletes a fedése, púderes hatású, nem fénylik egyáltalán, némi sportpályán való körözést is kibírt (bár ezt nem ígéri és azért komolyabb edzést biztosan nem tolerál), aki sminkelni akar rá, nem fog csalódni, a nap végén pedig két ütemben tudtam lemosni maradéktalanul, szóval betonbiztos cucc. Akinek a bőrszínéhez illik, az a nem kevés pénzért tényleg csúcsterméket kap. Hófehérketársaimmal pedig reménykedjünk, hogy valakinek a cégnél kipattan a fejéből a mentőötlet, és világosabb árnyalatban is elérhető lesz.....

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Virvatuli

2018. június 25.

Ragyogó barnaság = rettentően sötét és sárga, ráadásul fénylik, mint a Salamon töke. Eddig minden színezett fényvédőben csalódnom kellett. Oké, hogy én vagyok túl fehér, de nem értem, miért nem lehet kicsit diszkrétebbre venni a színét ezeknek a termékeknek, aztán aki sötétebbet szeretne, még mindig tehetne fölé alapozót, bronzosítót vagy bármit. Tényleg nem értem, kinek gyártják, én még sosem láttam élő embert, akinek természetesen ilyen okkersárga lett volna bőrszíne.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, BHT, Dimethylmethoxy Chromanol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Pantolactone, PEG-8, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Dicaprylyl Carbonate, Aluminum Hydroxide, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Cetyl Alcohol, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Palmitic Acid, Panthenol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Octinoxate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Titanium Dioxide, Titanium Dioxide (Nano)
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Decyl Glucoside, Triethanolamine, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Ascorbyl Palmitate, Cinnamal, Citronellol, Farnesol, Hydroxycitronellal
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: BHT, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.