KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a kettős koncentrátum megoldást nyújt a bőr érzékenységére. Az ikonikus Advanced Génifique fiatalság aktiváló szérum minden erejét tartalmazza, új, nyugtató probiotikus résszel kiegészítve és kombinálva egy rendkívül tiszta antioxidáns hatóanyaggal. Egy kattintással frissen aktiválható és egy hónapon át tartó kezelésre elegendő.