KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. február 8.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Folyékony highlighter, mely gyönyörűen eloszlik a bőrön a másodikbőr-szerű ragyogásért. Keverhető alapozóhoz vagy felvihető önmagában, alapozó fölé highlighterként/kontúrozáshoz.

4 árnyalatban kapható

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!