KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Folyékony highlighter, mely gyönyörűen eloszlik a bőrön a másodikbőr-szerű ragyogásért. Keverhető alapozóhoz vagy felvihető önmagában, alapozó fölé highlighterként/kontúrozáshoz.

4 árnyalatban kapható

Ár: 6500 Ft , Eladó: rougeoftheday
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

szimcsi6

2018. április 4.

Azért adok 4 csillagot mert ez csak a második folyékony highlighterem,viszont nagyon megvagyok vele elégedve. Könnyű vele dolgozni,szép szinekben kapható és nagyon kevés is elég belőle,ezért biztos sokáig kifog tartani :)

szimcsi6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Blackbird

2018. március 3.

Birizgálta a fantáziám..Hogy alapozóba keverhető, meg felvihető sminkre..A 03, Rose Golde volt a kiszemeltem, az M betűsben kértem is egy kis tégelybe-mert mintájuk nem volt belőle-, próbáltam sminkre, tiszta bőrre, játszadoztam :) Pipettás, üvegben levő termék, a 15 milli kevésnek tűnik,de..egy highlighterből azért az elég jó mennyiség. Folyékony highligter , könnyen eloszlatható,szépen felvihető,építhető.Amivel azért óvatosnak kell lenni,hogy ne készüljön bohóc arc, még akkor sem, ha mostanában hétköznap is divat úgy szikrázni, mint a Studio54 legjobb korszakában. Építhető, 4 árnyalatban elérhető, szépen eldolgozható, könnyedén lemosható .Illata szinte semmi. Amúgy jó kis ötlet, bárhova kenhető-nekem a kulccsont környéke tűnik izgalmasnak egy nyári estén, persze finoman,nagyon finoman adagolva. A pipetta végett adagolható is, jól vissza is lehet zárni, a kérdés csak az, hogy kell-e nekem ?:) Illetve alapozóba még nem kevertem, de most bőrfényűeket használok, abba szerintem kissé bizarr lenne.Vagy tudja a franc, kipróbálom úgy is.

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.