KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   4690 Ft és 9390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. július 15.

Ár:   4690 Ft és 9390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Újrahidratáló maszk pünkösdirózsa-kivonattal és rózsavízzel a stressz látható jelei ellen.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

whitemerci

2018. július 15.

A termékcsalád rózsás arcradírjával együtt használva szépséges eredményt kapunk. Az mondjuk igaz, hogy a legelső használatkor eleinte eléggé csípte az arcomat (más behatásnak köszönhetően), de viszonylag hamar elmúlt. A maszk halvány rózsaszín, géles, selymes, krémes anyag, kifejezetten pünkösdirózsa illattal. Az illat itt is lágy, nem zavaró. Hidratálás céljából érdemes a száraz területekre (meg szerintem mindenhova) kicsit vastagabb rétegben felkenni, nekem ott gyorsan, és teljesen beszívja a bőröm. A zsíros T-zónámnál tovább tartott míg teljesen eltűnt, ott egy kicsit ki is fénylett a bőr, vagyis enyhe fényes felületet képzett, és hozzányúlva kissé tapadós, ragacsos érzés is volt. Miután felszürcsölte teljesen a bőröm, azután már sokkal kellemesebb, puhább tapintású lett a bőr, de egy nagyon enyhe kis tapadósság visszamaradt. Mivel éjszakai maszk, ezért icipicit sem zavar ez a dolog, megéri, hogy reggelre szépen hidratált, üde, friss, kisimult bőrrel ébredjek. A fent feltüntetett ár sajnos csak a kisebb, 50 ml-es kiszerelésre vonatkozik, a 100 ml-es 9.390,-Ft.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.