KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianyari, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   parfümériák

Amadea

2018. április 11.

Mostanában el vagyok átkozva a szempillaspirálokkal, gondoltam, teszek egy próbát egy magasabb árkategóriás darabbal. Sokat túrtam a véleményeket, sok L. kiesett az esélyesek közül a denat. alkohol tartalma (egy szempillaspirálban!!) miatt, a sok jó vélemény és a még hagyján-összetevőlista alapján erre esett a választásom.
Hát... nem vártam fanfárokat és csillogó szivárványt a kibontásakor, de eddig nem vagyok elájulva. Egy rétegben olyan semmilyen. Ha kicsit simogatom még vele a szempilláimat, egész oké lesz. Belemártom a kefét a tubusba, kihúzom és óriási mennyiségű (ahhoz képest, amennyi egy szempillára kell) festék buzog ki belőle, ott kornyadozik a tubus szélén, vissza se lehet toszigálni a belsejébe. Sajnos a kefe is sokat vesz fel és a bal szempillámra akkurátusan rápakolja, és reggelente nem nagyon van idő egy sima kefével leszedegetni, már amennyire le lehet.
Pozitív, hogy tartós, nem pereg le, nem irritál és könnyen eltávolítható (Bioderma rózsaszín kupakos micivíz). Abban reménykedem, hogy ha kicsit sűrűsödik a festék - mondjuk, eleve nem folyós -, akkor javulni fog a helyzet, mert a jelenlegi teljesítménye alapján nagyon nem érte meg az árát.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

FannyR

2018. március 29.

Ajándékba kaptam, nem hallottam azelőtt erről a szempillaspirálról. Használtam egy darabig. Egy rétegben semmit sem ér! Két rétegben már megüt egy nagyon gyenge közepes minőséget. Idő előtt beszáradt, a nap végére a szempilláim is katasztrofálisan álltak. Amikor megláttam, hogy mennyibe került, lefordultam a székről. 1500 forintot is sajnálnék rá. A két csillagot kizárólag azért kapja, mert a csomagolás legalább szép. :D

FannyR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

kkinga07

2018. február 25.

Elegem lett abból, hogy már összevissza tesztelgetek szempillaspirálokat évek óta, ideig-óráig remekel valamelyik, de aztán vagy idő előtt beszárad, elkezd potyogni, bevonják, megváltoztatják az összetételét, valami lesz és csalódnom kell, új után kell néznem. Amennyit drogériásokra költöttem az elmúlt időben, két high-endes termék is lazán kijött volna az árából. A legutóbbi csalódásom egy L'oreál után volt, annyira elegem lett, hogy órák óta a Krémmániát bújtam, olvastam a véleményeket, meg nagy beauty-guruk véleményét a best-best-bestről, hogy gyorsan felöltöztem, elrohantam a Douglasba, és hirtelen felindulásból megvettem a Hypnoset. Alig vártam, hogy hazaérjek, és kipróbálhassam.
Úristen....nem hiszek a szememnek. Csak nézegetem-nézegetem a pilláimat. Ilyen tökéletesek még soha nem voltak. Óriásiak lettek. Ha ez a kis csoda nem szárad be idő előtt, potyogni sem fog, tartós marad, ahogy ígéri, én soha többet nem veszek másat. Öreg vagyok én már az új kalandokhoz :D
ja és nem 9600, hanem 10500 az ára.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

ja és nem 9600, hanem 10500 az ára.

AnettKocsis

2017. november 25.

Tudni kell rólam, hogy smink és krémek terén nagyon szeretem a minőségi termékeket és hajlandó vagyok értük magasabb árat is fizetni. Próbáltam már MACet, Pupát, Astort majd az itteni vélemények alapján, gondoltam adok a Hypnosenak is egy esélyt. Mit ne mondjak, nekem hatalmas csalódás.. Nem tesz semmivel se többet, mint egy középkategóriás spirál. SŐT!! Ajándékba kaptam egy Miss Sporty sárga csomagolású szempillaspirált, aminek 700 Ft az ára és azt kell, hogy mondjam sokkal jobban meg vagyok vele elégedve mint az eddig használt termékekkel.
Ezt biztosan nem vásárolom újra!

AnettKocsis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Ezt biztosan nem vásárolom újra!

tillisilli

2017. november 19.

Előrebocsájtom, hogy mindig szilikon kefés, és csakis vízálló, és középkategóriás spirálokat használtam. Aztán egy reptéren rám kacsintott egy mini hypnose egy csomag egyéb Lancome utazótermékkel együtt, kb 15 euróért. Így jutottam a mini Hypnose-hoz. A keféje ugankkora, mint a normál méretnek, csak a többi kicsike. Életemben először működött rajtam egy nem szilikon kefés, és nem vízálló spirál. Teljesen jól rétegezhető is, és mégsem ragasztja össze a 3 szál pillámat mint egyes termékek... Azóta is minden utazáson ezt használom. Nem pereg, épp olyan jól tart, mint a vízálló spirálok. Én ezt is kétfázisúval szedem le. Ha kifogy az utazóméret (meglepő, de 3-4 hónapja megvan és nem kezd kifogyni, pedig sokat utazom) akkor vsz megveszem teljes kiszerelésben, vagy valahogy szerzek egy másik ilyen minit.

Egyik utazás alkalmával a legjobb barátnőmnek is adtam belőle, amikor bulizni mentünk, azóta neki is vittem egy minit, ő is függő lett, úh valamit tud ez a spirál.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

zsuzsika1

2017. október 19.

Előttem mindent elmondtak legjobb spirál amit valaha használtam, tartós, nem kenődik, hosszít, göndörít!

zsuzsika1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

cinoci

2017. július 16.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is ez a legjobb spirál! Egy rétegben is gyönyörű , dús, hosszú, egyenként szétválasztott pillákat varázsol, nem potyog le napközben, és mégis könnyű lemosni este, nem kell dörzsölni a szememet.. Nagyon szerettem a Hypnose Doll Eyes-t is, de nekem ez jobban bevált, a Doll Eyes néha felkenődött pár óra után a szemöldököm alá. :-( A szálakon nem kemènyedik meg a festék úgy, mint a Grandiose esetében, és nem is csomósodik annyira. Egyszerűen tökèletes! Az ára pedig húzós, de abszolút megéri! Akik még gondolkodnak a beszerzésen, azoknak ajánlom egy próbát tegyenek, mert imádni fogják!

cinoci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

gyulzsuzsi

2017. június 25.

Kuponnapokon megvettem, így is húzós árral. Az első használat hatalmas csalódás, úgy éreztem semmit nem csinál, maximum kicsit színez. Viszont a harmadik-negyedik napon (okés, előtte szempillagöndörítővel rásegítve) azt láttam, hogy mégis tud ez a spirál. A semmi hosszúságú pilláimhoz hozzáadott, nem pereg le, nem vészes a lemosás sem.
A használatával először éreztem azt, hogy nem akarok mást kenni a szememre, jó lesz ez így hétköznapra.
Nekem egyelőre a spirálok spirálja, noha az ára botrányos.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Nekem egyelőre a spirálok spirálja, noha az ára botrányos.

Volturispet

2017. április 16.

Mini kiszerelésben kaptam, még karácsonyi csomagban, de mostanáig vártam vele. Gondoltam semmi extra, a picike kiszereléshez képest óriási kefével. De ez a cucc valami eszméletlen, szétválasztja a pillákat, koromfekete, nem csomós, egy rétegben tökéletes. Tulajdonképpen pont azt tudja, amit bármelyik spirálnak tudnia kellene, csak ő tényleg működik :D

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

gabobaby

2017. április 13.

Sajnos elég kevés pillám van, ha nincs kifestve, szinte alig látni. Egy utazás alkalmával vettem a reptéren egy Lancome mini csomagot, ez a spirál volt benne. Szerencsémre, mert különben sosem tudom meg, hogy milyen klassz! Sokat próbáltam, az Estée Lauder MagnaScopic terméket tudnám hozzá minőségben hasonlítani. Az is szuper, ez is, nagyjából egy árban is vannak. Mindkettő jó, de ha majd elfogy a mini spirál és vásárolnom kell, akkor megint a Lancome mellett döntök.

gabobaby
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.