KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianyari, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   parfümériák

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cinoci

2017. július 16.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is ez a legjobb spirál! Egy rétegben is gyönyörű , dús, hosszú, egyenként szétválasztott pillákat varázsol, nem potyog le napközben, és mégis könnyű lemosni este, nem kell dörzsölni a szememet.. Nagyon szerettem a Hypnose Doll Eyes-t is, de nekem ez jobban bevált, a Doll Eyes néha felkenődött pár óra után a szemöldököm alá. :-( A szálakon nem kemènyedik meg a festék úgy, mint a Grandiose esetében, és nem is csomósodik annyira. Egyszerűen tökèletes! Az ára pedig húzós, de abszolút megéri! Akik még gondolkodnak a beszerzésen, azoknak ajánlom egy próbát tegyenek, mert imádni fogják!

cinoci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

gyulzsuzsi

2017. június 25.

Kuponnapokon megvettem, így is húzós árral. Az első használat hatalmas csalódás, úgy éreztem semmit nem csinál, maximum kicsit színez. Viszont a harmadik-negyedik napon (okés, előtte szempillagöndörítővel rásegítve) azt láttam, hogy mégis tud ez a spirál. A semmi hosszúságú pilláimhoz hozzáadott, nem pereg le, nem vészes a lemosás sem.
A használatával először éreztem azt, hogy nem akarok mást kenni a szememre, jó lesz ez így hétköznapra.
Nekem egyelőre a spirálok spirálja, noha az ára botrányos.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Nekem egyelőre a spirálok spirálja, noha az ára botrányos.

Volturispet

2017. április 16.

Mini kiszerelésben kaptam, még karácsonyi csomagban, de mostanáig vártam vele. Gondoltam semmi extra, a picike kiszereléshez képest óriási kefével. De ez a cucc valami eszméletlen, szétválasztja a pillákat, koromfekete, nem csomós, egy rétegben tökéletes. Tulajdonképpen pont azt tudja, amit bármelyik spirálnak tudnia kellene, csak ő tényleg működik :D

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

gabobaby

2017. április 13.

Sajnos elég kevés pillám van, ha nincs kifestve, szinte alig látni. Egy utazás alkalmával vettem a reptéren egy Lancome mini csomagot, ez a spirál volt benne. Szerencsémre, mert különben sosem tudom meg, hogy milyen klassz! Sokat próbáltam, az Estée Lauder MagnaScopic terméket tudnám hozzá minőségben hasonlítani. Az is szuper, ez is, nagyjából egy árban is vannak. Mindkettő jó, de ha majd elfogy a mini spirál és vásárolnom kell, akkor megint a Lancome mellett döntök.

gabobaby
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Lillababa

2017. január 31.

A legjobb spirál, egy mozdulattal kész a művelet, ideális mennyiségű festéket vesz fel, nem potyog, nem kenődik a szemhéjra, egy rétegben tökéletes. Tudnám értékelni, ha olcsóbb lenne, persze, de tényleg meg se közelíti semmi, amit eddig próbáltam. Az elején kicsit sok festéket vesz fel, nekem ezt egy zsepis letörlés megoldotta, utána nincs ilyen gond.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Nymphea

2017. január 9.

Szerintem is ez A szempillaspirál, igazán szkeptikus voltam, de valami elképesztő. Igényes, csodaszépen elválasztott ébenfekete, óriási pillákat varázsolt, teljesen elájultam a végeredménytől. Ha elfogy biztosan újraveszem, habár a borsos ára miatt igyekszem spórolni vele, és csak a különleges alkalmak fényét tovább emelni vele.Egy baja van, mostmár magasra tette a mércét...

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

relaj

2017. január 9.

Szerintem a világ legjobb szempillaspirálja, csak most már nagyon drága lett...

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Szerintem a világ legjobb szempillaspirálja, csak most már nagyon drága lett...

Maertika

2016. december 27.

Pár hete kaptam ebből a szempillaspirából egy tesztert, és meg kell, hogy mondjam, egyből beleszerettem! A legjobb szempillaspirál amit valaha használtam. Nemcsak dúsít, de hatalmas, hosszú pillákat is varázsolt. Nem ragad össze, egész nap tartós. A színe pedig a végre várva várt, mély fekete szín!! Az ára egy kicsit húzós, de szerintem minden pénzt megér. Amint elfogyott a teszterem, megveszem az eredetit!! :)

Maertika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Lilla777

2016. november 18.

A legnagyobb kedvencem :) Pár éve próbáltam ki először és azóta is töretlenül a legjobb :) Hosszít, dúsít és tökéletesen fekete a színe :) Imádom, hogy ráadásul tartós is, nem kenődik, nem maszatolódik

Lilla777
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

borb.biaa

2016. augusztus 31.

Lehet, hogy sokan utálják ezt a kifejezést, de ez az én "holy grail" szempillaspirálom. 14 évesen, az általános iskolai ballagásomra kaptam az elsőt, és azóta töretlen a szerelmünk. Nem gyakran van rá pénzem, mert egy 9 ezres szempillaspirál nem igazán az én egyetemista pénztárcámra van szabva, de ha ajándékba kapom, akkor mindig sírni tudnék az örömtől. :D Gyönyörű, hosszú, dús, műszempillaszerű szempillákat varázsol, még egy kicsit göndörít is, aminek külön örülök. Nagyon-nagyon tartós is, ez talán a legtartósabb spirálom, és gyönyörű, mélyfekete színe van. Számomra tényleg ez a legjobb szempillaspirál a világon, és bár nagyon sok jó szempillaspirál van a drogériákban, több drogériás kedvencem is van, de egyiket sem szeretem annyira, mint ezt.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.