KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, Lancôme szépségsziget   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianyari, az összetevőket feltöltötte: Josie

Utolsó módosítás dátuma: 2011. november 1.

Lelőhely:   parfümériák, Lancôme szépségsziget

EvaCs

2015. május 25.

Baratnom dicserte ezt a spiralt es az elso par alkalommal borzalmasnak talaltam a fejet, osszeragadtak a pillaim... De nem adtam fel es hozzaszoktam. Tenyleg hosszabb pillaim lettek, de meg egyszer nem vennem meg, nekem az egyenes kefe jobban bejon. En leginkabb munkahelyre sminkelek es ahhoz nem akarok annyira eros sminket.

EvaCs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

plzita

2015. január 23.

Párban vettem a Définicils szempillaspirállal. Ezzel meg is érett a gondolat bennem, hogy ezek a volumennövelő spirálok nem nekem valók, egyszerűen nem tudom elviselni ezt a mennyiségű festéket a szempilláimon. Ha letologatom a festéket a keféről, akkor egy nagyon szeretnivaló, gyönyörűfekete, nem pergő, szépen kenhető sminkeszközt kapok, de nincs meg a volumennövelés.

plzita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

nikkike

2014. december 8.

Sokkal, de sokkal többet vártam tőle, hiszen a hírneve már jóval megelőzte. "A spirálok királynője", és egyéb jelzők után azt vártam, hogy többet fog tudni, mint egy párezer forintos drogériás darab. De sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Szépen fest, és nem is ragad, ez igaz, viszont ár/érték arány szerint osztályozva igencsak az utolsó helyen végezne. Árának töredékéért találunk olyan spirálokat, amik ugyanezt tudják...

nikkike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

erika81

2014. november 30.

Mintát kaptam a spirálból. Eleinte kicsit furcsa volt, mert pár napig úgy gondoltam egy nagyon átlagos spirállal van dolgom. Kb. 1 hét múlva viszont már nagyon szép, hosszú szempillákat tudtam vele festeni. A legutóbb vett Maybelline spirállal is hasonló hatást tudok elérni kb. negyed áron. Mondjuk ajándékba ha kapnék egy ilyet nem adnám vissza! ;) Csak az ára miatt lett 4 csillag.

erika81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Kodi

2014. november 23.

Nem nyújt különleges vagy feltűnő hatást, viszont nagyon sokáig elég, legalább fél évig használtam. Ahhoz azonban, hogy mindig ezt használjam, túl drága.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

lollypoppy

2014. november 16.

Mostanában ez a kedvenc spirálom. Szépen hosszítja a pillákat, egyenletesen fed, nem csomósodik és nem is pereg. Könnyű vele dolgozni, nem maszatol. Az egyetlen hátránya az ára, ezért a négy csillag.

lollypoppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

despoina

2014. október 17.

Nagyon szép pillákat csinál de borzalmasan könnyezek tőle, amint felviszem a festéket irritálja a szemem és folyik a könnyem patakokban ami elmossa az egész szemsminkem. Megjegyzem, nem viselek szemüveget és kontaklecsét sem. Jól látok és nagyon kevés termék okoz allergisá reakciót a szememnél.
Érzékeny szeműeknek nem ajánlom.
Elég magas az ára ezért is abszurd hogy allergiás reakcót okoz.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 17.

Érzékeny szeműeknek nem ajánlom.
Elég magas az ára ezért is abszurd hogy allergiás reakcót okoz.

irislove

2014. augusztus 21.

Nekem nem vált be. Az aplikátortól teljesen összeragadtak a pilláim és pár óra múlva már pergett is. Este már egy fekete csík volt a szemem alatt, mert az alsó pilláim megfogták a bőröm és a felsők végéről lepergett oda, úgyhogy felül szőkék voltak a pilláim végei, alul pedig egy fekete csík volt.. Borzalmas volt, többet nem lesz ilyenem.

irislove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

doraczegledi

2014. július 29.

Szerintem ez a legjobb általános szempillaspirál, hosszít és éd dúsít is. Egy rétegben felkenve természetes de jobb hatást, míg több rétegben felkenve igazi drámai hatást ad. Nem csomósodik, könnyű lemosni.

doraczegledi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Nekem ez a szempillaspirál jött be eddig a legjobban. Szépen hosszított, tartós is.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Panthenol v 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Butylated hydroxytoluene (butil-hidroxi-toluol). Mesterséges antioxidáns, melyet a kozmetikumokban leginkább tartósítószerként használt.

A BHT-t nem csak kozmetikumokban, hanem élelmiszerekben is használják tartósítószerként, mert meggátolja az élelmiszerek színének, szagának és állagának megváltozását. A BHT kettős természete miatt (egyes rákfajták kialakulását gátolja, míg más rákfajták kialakulását elősegíti) számos országban betiltották  (Japán (1958), Románia, Svédország, Ausztrália) Az 1970-es évektől kezdve élelmiszerekben egyre inkább a kevéssé jól ismert butil-hidroxi-anizolt alkalmazzák, mert annak jelenlegi ismereteink szerint nincs rákkeltő hatása. Forrás: Wikipédia