KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianyari, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 1.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

Csokimenta

2018. szeptember 28.

Nagyon szerettem volna egy jó szempillaspirált. Kiipróbáltam már több a krémmánián is kedvelt terméket, de egyik sem volt az igazi. Sajnos ezzel sem vagyok teljesen elégedett, így tovább kell keresgélnem. pedig reméltem hogy ez beválik.

Csokimenta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Amadea

2018. szeptember 1.

2018.09.01.: Na, mostanában jutottunk el egy optimális szintre, elég festék fogyott ki a tubusból ahhoz, hogy normális mennyiség jusson a szempilláimra, máris áramlik a magic: szépen hosszabbít, ível, kész a műszempilla hatás. Vannak napok, amikor nem tökéletes az eredmény és kicsit kócos lesz, de ezt még elnézem neki. Plusz olyan, mintha megsértődne, ha néhány napig hanyagolom.Ettől függetlenül nem pontozom fel, mert egy több mint hétezer forintos (kicsit akciósan vettem) szempillaspirálnak az első pillanattól így kellene muzsikálnia.

2018.06.05. Update: Továbbra sem vagyunk jóban. Már nem ömlik belőle a festék, de borzasztó csomós és nagyon tapaszt. A jobb napokon eszméletlenül hosszú pillákat varázsol, de ez 5-ből 1 alkalmat jelent, és nem két másodperces művelet. Tudom, hogy a patinás márkája ellenére ez is "csak" egy szps, de ezért az árért elvárnám, hogy jobb eredményt produkáljon.

Mostanában el vagyok átkozva a szempillaspirálokkal, gondoltam, teszek egy próbát egy magasabb árkategóriás darabbal. Sokat túrtam a véleményeket, sok L. kiesett az esélyesek közül a denat. alkohol tartalma (egy szempillaspirálban!!) miatt, a sok jó vélemény és a még hagyján-összetevőlista alapján erre esett a választásom.
Hát... nem vártam fanfárokat és csillogó szivárványt a kibontásakor, de eddig nem vagyok elájulva. Egy rétegben olyan semmilyen. Ha kicsit simogatom még vele a szempilláimat, egész oké lesz. Belemártom a kefét a tubusba, kihúzom és óriási mennyiségű (ahhoz képest, amennyi egy szempillára kell) festék buzog ki belőle, ott kornyadozik a tubus szélén, vissza se lehet toszigálni a belsejébe. Sajnos a kefe is sokat vesz fel és a bal szempillámra akkurátusan rápakolja, és reggelente nem nagyon van idő egy sima kefével leszedegetni, már amennyire le lehet.
Pozitív, hogy tartós, nem pereg le, nem irritál és könnyen eltávolítható (Bioderma rózsaszín kupakos micivíz). Abban reménykedem, hogy ha kicsit sűrűsödik a festék - mondjuk, eleve nem folyós -, akkor javulni fog a helyzet, mert a jelenlegi teljesítménye alapján nagyon nem érte meg az árát.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 31.

Semmi extra. Hasonló keféje van mint a Clinique High Impact-nek, de ennek határozottan jobb a festéke olyan szempontból, hogy egyáltalán nem kenődik. Érzékeny szemeket nem irritálja, ami nálam nagy plusz pont, de a festék minőségén kívül sajna nem nagy szám. Az viszont tökéletes! Párhuzamosan használom vele a Benefit Roller Lash-t, és habár annak a keféje sokkal inkább bevált, az valahogy nem szárad meg a pillákon. Például ha hozzáérek a szememhez nap közbe kontaktlencsét csekkolni, meg ilyenek, akkor egy kicsi mindig marad belőle az ujjaimon. Ennek a festéke megszárad, de nem lesz túl kemény vagy nehéz érzetű. És nem pereg! Egyáltalán. Viszont a kefe nekem ennek ellenére olyan semmilyen, sokáig kell vele pepecselni, hogy mutasson is valahogy.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

sbetti312

2018. augusztus 29.

Gyönyörű fekete és telt tőle a szempillám. Hosszabbít, dúsít, nem csíp, nem csomósodik. Nekem nagyon bevált! Kicsit borsos az ára, de az olcsó spirálok irritálják a szememet.

sbetti312
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

potyike

2018. július 14.

A rövid, egyenes pilláimmal csodát egy spiráltól sem várok. Ez 4 csillagot mindenesetre megérdemel. Nem ken, nem pereg, nem csomósodik, mély színe van és szépen ível. Egyszerű lemosni. Talán a legnagyobb pozitívum, hogy természetes hatású lesz a pillám 2 rétegben is. Nekem nem dúsít nagyon. Új korában is megfelelő mennyiségű festék került a kefére.

potyike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

senskin

2018. július 12.

Igen, ez egy ikon. Szép, romantikus, buja pillák. :) Mélyfekete és tökéletes kefe. Eredmény: Szépen ívelt, dús pillák. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Svetlana

2018. június 23.

Nekem bevált: nem kenődik, nem csomósodik, szépen hosszabbít és extra fekete. Nem éri el a régi kedvencemet minőségben (EL Magnascopic), de nincs szívem csak emiatt 4 csillagot adni neki. Bár 3x is áthúzom a pilláimon, hogy mutasson rajta.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

madonna

2018. június 6.

Nagyon szeretem! Mindig ezt veszem évek óta. Én a barna árnyalatot használom mivel karamell a hajam színe, lágyabb a tekintetem. Nem hullik nem ragad, tartós, gyönyörű pillákat csinál.

madonna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

kkinga07

2018. április 25.

Elegem lett abból, hogy már összevissza tesztelgetek szempillaspirálokat évek óta, ideig-óráig remekel valamelyik, de aztán vagy idő előtt beszárad, elkezd potyogni, bevonják, megváltoztatják az összetételét, valami lesz és csalódnom kell, új után kell néznem. Amennyit drogériásokra költöttem az elmúlt időben, két high-endes termék is lazán kijött volna az árából. A legutóbbi csalódásom egy L'oreál után volt, annyira elegem lett, hogy órák óta a Krémmániát bújtam, olvastam a véleményeket, meg nagy beauty-guruk véleményét a best-best-bestről, hogy gyorsan felöltöztem, elrohantam a Douglasba, és hirtelen felindulásból megvettem a Hypnoset. Alig vártam, hogy hazaérjek, és kipróbálhassam.
Úristen....nem hiszek a szememnek. Csak nézegetem-nézegetem a pilláimat. Ilyen tökéletesek még soha nem voltak. Óriásiak lettek. Ha ez a kis csoda nem szárad be idő előtt, potyogni sem fog, tartós marad, ahogy ígéri, én soha többet nem veszek másat. Öreg vagyok én már az új kalandokhoz :D
ja és nem 9600, hanem 10500 az ára.

UPDATE: Hosszú távon is bizonyított, egek, sehol nincsenek a drogériás szempillaspirálok hozzá képest. Meggyőződésem, hogy az egyik legjobb spirál, ügyes technikával használva nem tudom elképzelni hogy okozhat csalódást.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

ja és nem 9600, hanem 10500 az ára.

FannyR

2018. március 29.

Ajándékba kaptam, nem hallottam azelőtt erről a szempillaspirálról. Használtam egy darabig. Egy rétegben semmit sem ér! Két rétegben már megüt egy nagyon gyenge közepes minőséget. Idő előtt beszáradt, a nap végére a szempilláim is katasztrofálisan álltak. Amikor megláttam, hogy mennyibe került, lefordultam a székről. 1500 forintot is sajnálnék rá. A két csillagot kizárólag azért kapja, mert a csomagolás legalább szép. :D

FannyR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.