KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, Lancôme szépségsziget   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianyari, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   parfümériák, Lancôme szépségsziget

Krémmánia Kedvencek a -ben
borb.biaa

2016. augusztus 31.

Lehet, hogy sokan utálják ezt a kifejezést, de ez az én "holy grail" szempillaspirálom. 14 évesen, az általános iskolai ballagásomra kaptam az elsőt, és azóta töretlen a szerelmünk. Nem gyakran van rá pénzem, mert egy 9 ezres szempillaspirál nem igazán az én egyetemista pénztárcámra van szabva, de ha ajándékba kapom, akkor mindig sírni tudnék az örömtől. :D Gyönyörű, hosszú, dús, műszempillaszerű szempillákat varázsol, még egy kicsit göndörít is, aminek külön örülök. Nagyon-nagyon tartós is, ez talán a legtartósabb spirálom, és gyönyörű, mélyfekete színe van. Számomra tényleg ez a legjobb szempillaspirál a világon, és bár nagyon sok jó szempillaspirál van a drogériákban, több drogériás kedvencem is van, de egyiket sem szeretem annyira, mint ezt.

borb.biaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

mate

2016. május 25.

Vizallo valtozatban van meg,es tokeletesen is birja a vizet. De sajnos csalodtam benne. Regen volt nekem es nagyon jo emlekeim voltak rola ezuttal azonban nem talaltam olyan jonak. Azota tobbfele spiralt probaltam es vannak ettol jobbak,mint pl. a Clinique.Hamar becsomosodott es nem csinalt a vartnak megfelelo pillakat.

mate
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

TwinkleZora

2016. április 28.

A nagy betűs "Ő"! Nagyon sok drogériás és highend próbálkozásom volt előtte, de ő mindent visz. Nem kenődik, lehet rétegezni, nem hull, és a legfontosabb, hogy nem könnyezik tőle a szemem. Minden mástól igen. Szerelem :-)

TwinkleZora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

mikkamakka75

2016. március 24.

Legjobb szempillaspiràl amit életemben használtam. Nyilván mindenkinek màs müködik jol, nekem ez. Nekem nem kenödik még nap végére sem, könnyü felvinni és gyönyörü pillákat csinál. Nem használom folyamatosan és csak ezt, mivel nekem napi használattal minden spiràl max. 2 honapig elég, ahhoz meg elég huzos az ára, de ha valoban szép eredményt akarok gyorsan, akkor azért ehhez nyulok. Nekem csilagos ötös

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

KezdoManias

2016. január 15.

Csak most jutottam el odáig, hogy egy mini kiszerelésben kipróbáljam. A spirálrangistámon rögtön az első helyre ugrott:-) Szépen hosszítja és dúsítja a közepes pilláimat, nem tapasztja össze, és egész jól bírja a napközbeni strapát. A könnyebben lemoshatók közé tartozik. Ha felélem egyszer végre a meglévő készleteimet, úgy tűnik, ő lesz a következő beszerzés!

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

0808

2016. január 10.

Mielőtt még bármit is mondanék róla, leszögezem ritka hosszú, nyíl egyenes pillákkal áldott meg az ég, ha ezt " felállítja " kedvem szerint egy spirál akkor jár neki az 5*. Vele is kísérleteztem de nem voltam tőle elájulva, bár az én pilláimmal nehéz dolguk van a spiráloknak, nem csak neki, de ő sem volt profibb mint egyszerű drogériás társai.
Nem tudtam vele szépen ívelni, macerás küzdelem árán lett vmi vállalható pillám, csak be kellett vetnem a jó öreg göndörítőmet nála is, ezért úgy gondoltam akkor meg egyszerűbb ha maradok az olcsóbb kategóriánál. Nyilván egy ívelt pillánál viszonylag könnyű dolga van bármely spirálnak, de ha vki hasonló "lefelé bámuló pilla sorral " van megáldva spirál legyen a talpán amely azt megíveli, ha többször áthúzom tocsog a festéktől esetleg még össze is ragad, vagy úgy nézek ki mint akire több sor kuszán fölragasztott műszempillát fölaggattak... Szóval lehúzni nem akarom de nálam ő sem éri el az 5* .

0808
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

boglarka88849

2015. december 28.

Nagyon tetszik! Elképesztő, hogy egy-két húzásra milyen szuper hatást kelt! Nem is kell nagyon több rétegben felvinni. Nem pereg és nincs zavaró illata. Ötös!

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Vikcike

2015. október 24.

Nem hiába a nagy hype, ugyanis itt siker is van mögötte! Aki biztosra akar menni és megunta a kísérletezgetést, válassza ezt, minden fillért megér, és hát a minőséget igen is meg kell fizetni!

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Vikcike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
brenlina

2015. október 16.

A Szempillaspirál - nagybetűvel. Bár én nem szívesen ruháznék be egy ilyen csodába a vaskos ára miatt, egy barátnőm átpasszolta nekem, mert neki sajnos nem vált be. Megdöbbentően precíz keféje van, ami szépen szétválaszt és hosszabbít. Ha nagy leszek, többé nem mondok le róla! :-)

brenlina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 16.

fazekaslola

2015. szeptember 29.

Nekem eddig ez valt be a probaltak közül a legjöbban, igy csak ezt vasarolom. Termeszetes hatas, nem ragadnak össze a szempillaim töle.

fazekaslola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.