KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianyari, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   parfümériák

Ár: 6000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

potyike

2018. július 14.

A rövid, egyenes pilláimmal csodát egy spiráltól sem várok. Ez 4 csillagot mindenesetre megérdemel. Nem ken, nem pereg, nem csomósodik, mély színe van és szépen ível. Egyszerű lemosni. Talán a legnagyobb pozitívum, hogy természetes hatású lesz a pillám 2 rétegben is. Nekem nem dúsít nagyon. Új korában is megfelelő mennyiségű festék került a kefére.

potyike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

senskin

2018. július 12.

Igen, ez egy ikon. Szép, romantikus, buja pillák. :) Mélyfekete és tökéletes kefe. Eredmény: Szépen ívelt, dús pillák. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Svetlana

2018. június 23.

Nekem bevált: nem kenődik, nem csomósodik, szépen hosszabbít és extra fekete. Nem éri el a régi kedvencemet minőségben (EL Magnascopic), de nincs szívem csak emiatt 4 csillagot adni neki. Bár 3x is áthúzom a pilláimon, hogy mutasson rajta.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

madonna

2018. június 6.

Nagyon szeretem! Mindig ezt veszem évek óta. Én a barna árnyalatot használom mivel karamell a hajam színe, lágyabb a tekintetem. Nem hullik nem ragad, tartós, gyönyörű pillákat csinál.

madonna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

Amadea

2018. június 5.

Update: Továbbra sem vagyunk jóban. Már nem ömlik belőle a festék, de borzasztó csomós és nagyon tapaszt. A jobb napokon eszméletlenül hosszú pillákat varázsol, de ez 5-ből 1 alkalmat jelent, és nem két másodperces művelet. Tudom, hogy a patinás márkája ellenére ez is "csak" egy szps, de ezért az árért elvárnám, hogy jobb eredményt produkáljon.

Mostanában el vagyok átkozva a szempillaspirálokkal, gondoltam, teszek egy próbát egy magasabb árkategóriás darabbal. Sokat túrtam a véleményeket, sok L. kiesett az esélyesek közül a denat. alkohol tartalma (egy szempillaspirálban!!) miatt, a sok jó vélemény és a még hagyján-összetevőlista alapján erre esett a választásom.
Hát... nem vártam fanfárokat és csillogó szivárványt a kibontásakor, de eddig nem vagyok elájulva. Egy rétegben olyan semmilyen. Ha kicsit simogatom még vele a szempilláimat, egész oké lesz. Belemártom a kefét a tubusba, kihúzom és óriási mennyiségű (ahhoz képest, amennyi egy szempillára kell) festék buzog ki belőle, ott kornyadozik a tubus szélén, vissza se lehet toszigálni a belsejébe. Sajnos a kefe is sokat vesz fel és a bal szempillámra akkurátusan rápakolja, és reggelente nem nagyon van idő egy sima kefével leszedegetni, már amennyire le lehet.
Pozitív, hogy tartós, nem pereg le, nem irritál és könnyen eltávolítható (Bioderma rózsaszín kupakos micivíz). Abban reménykedem, hogy ha kicsit sűrűsödik a festék - mondjuk, eleve nem folyós -, akkor javulni fog a helyzet, mert a jelenlegi teljesítménye alapján nagyon nem érte meg az árát.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

kkinga07

2018. április 25.

Elegem lett abból, hogy már összevissza tesztelgetek szempillaspirálokat évek óta, ideig-óráig remekel valamelyik, de aztán vagy idő előtt beszárad, elkezd potyogni, bevonják, megváltoztatják az összetételét, valami lesz és csalódnom kell, új után kell néznem. Amennyit drogériásokra költöttem az elmúlt időben, két high-endes termék is lazán kijött volna az árából. A legutóbbi csalódásom egy L'oreál után volt, annyira elegem lett, hogy órák óta a Krémmániát bújtam, olvastam a véleményeket, meg nagy beauty-guruk véleményét a best-best-bestről, hogy gyorsan felöltöztem, elrohantam a Douglasba, és hirtelen felindulásból megvettem a Hypnoset. Alig vártam, hogy hazaérjek, és kipróbálhassam.
Úristen....nem hiszek a szememnek. Csak nézegetem-nézegetem a pilláimat. Ilyen tökéletesek még soha nem voltak. Óriásiak lettek. Ha ez a kis csoda nem szárad be idő előtt, potyogni sem fog, tartós marad, ahogy ígéri, én soha többet nem veszek másat. Öreg vagyok én már az új kalandokhoz :D
ja és nem 9600, hanem 10500 az ára.

UPDATE: Hosszú távon is bizonyított, egek, sehol nincsenek a drogériás szempillaspirálok hozzá képest. Meggyőződésem, hogy az egyik legjobb spirál, ügyes technikával használva nem tudom elképzelni hogy okozhat csalódást.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

ja és nem 9600, hanem 10500 az ára.

FannyR

2018. március 29.

Ajándékba kaptam, nem hallottam azelőtt erről a szempillaspirálról. Használtam egy darabig. Egy rétegben semmit sem ér! Két rétegben már megüt egy nagyon gyenge közepes minőséget. Idő előtt beszáradt, a nap végére a szempilláim is katasztrofálisan álltak. Amikor megláttam, hogy mennyibe került, lefordultam a székről. 1500 forintot is sajnálnék rá. A két csillagot kizárólag azért kapja, mert a csomagolás legalább szép. :D

FannyR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

AnettKocsis

2017. november 25.

Tudni kell rólam, hogy smink és krémek terén nagyon szeretem a minőségi termékeket és hajlandó vagyok értük magasabb árat is fizetni. Próbáltam már MACet, Pupát, Astort majd az itteni vélemények alapján, gondoltam adok a Hypnosenak is egy esélyt. Mit ne mondjak, nekem hatalmas csalódás.. Nem tesz semmivel se többet, mint egy középkategóriás spirál. SŐT!! Ajándékba kaptam egy Miss Sporty sárga csomagolású szempillaspirált, aminek 700 Ft az ára és azt kell, hogy mondjam sokkal jobban meg vagyok vele elégedve mint az eddig használt termékekkel.
Ezt biztosan nem vásárolom újra!

AnettKocsis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Ezt biztosan nem vásárolom újra!

tillisilli

2017. november 19.

Előrebocsájtom, hogy mindig szilikon kefés, és csakis vízálló, és középkategóriás spirálokat használtam. Aztán egy reptéren rám kacsintott egy mini hypnose egy csomag egyéb Lancome utazótermékkel együtt, kb 15 euróért. Így jutottam a mini Hypnose-hoz. A keféje ugankkora, mint a normál méretnek, csak a többi kicsike. Életemben először működött rajtam egy nem szilikon kefés, és nem vízálló spirál. Teljesen jól rétegezhető is, és mégsem ragasztja össze a 3 szál pillámat mint egyes termékek... Azóta is minden utazáson ezt használom. Nem pereg, épp olyan jól tart, mint a vízálló spirálok. Én ezt is kétfázisúval szedem le. Ha kifogy az utazóméret (meglepő, de 3-4 hónapja megvan és nem kezd kifogyni, pedig sokat utazom) akkor vsz megveszem teljes kiszerelésben, vagy valahogy szerzek egy másik ilyen minit.

Egyik utazás alkalmával a legjobb barátnőmnek is adtam belőle, amikor bulizni mentünk, azóta neki is vittem egy minit, ő is függő lett, úh valamit tud ez a spirál.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

zsuzsika1

2017. október 19.

Előttem mindent elmondtak legjobb spirál amit valaha használtam, tartós, nem kenődik, hosszít, göndörít!

zsuzsika1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.