KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   14 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   14 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Orientális-virágos illat nőknek, mely a népszerű La Vie Est Belle legújabb, 2017-ben megjelenő változata.

Fejjegyek: bergamott

Szívjegyek: narancsvirág, fehér virágok

Alapjegyek: szantálfa, vanília

Gyári illatmintákból összeállított csomag - Akár egyedi csomag is!
Ár: 2990 Ft , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Keresem! La Vie Est Belle L'éclat EDP
Ár: megegyezés szerint , Eladó: zkjudit
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: --

senskin

2017. október 18.

Az anyaillatot nem szeretem, de ez egy csoda. Friss, felemelő, határozott illat. Az érett és magabiztos nő illata. Annyira szép az üvege...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

bobherceg80

2017. október 4.

Olyasmi illatú,mint a másik La vie est belle újdonság,a Printempest,élesen csipkebogyós,csak annál még erősebb,és szintetikusabb.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

aranybarack

2017. szeptember 30.

Elég jellegzetes, nagyon virágos, kicsit erőszakos. A leszáradása (szantál-narancsvirág-vanília) sokáig érezhető, jó szillázzsal, aki egy karakteres, nőies, állandó illatot keres, édesebb vonalon, tehet vele egy próbát. Magamon nem tetszik (mintám van belőle), számomra nem elég lágy, de van, akin el tudnám képzelni a környezetemben. Határozott, erőteljes, szép nőhöz társítanám, harmincas-negyvenes korosztályban.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Colette221

2017. szeptember 26.

Finom illata van és tartós is. Ha nem tudnám, hogy ez egy La vie est belle flanker, akkor váltig állítanám, hogy ez nem az. Az anyaillat a kedvenc parfümöm már évek óta, de ezt is eltudnám képzelni a polcomon. Igaz, az üvege sokakkal ellentétben nem tetszik, dehát a benne rejlő illat isteni. :)

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Emisticfly

2017. szeptember 25.

első illatolásra egy meglepő illatot éreztem, nem kislányos, rózsabimbós, hanem vmi olyan illat ami egyedi. vagy tetszik vagy nem. Leszáradáskor erős édes illatot érzek. Nincs benne zavaró hatás. Megrendeltem, viszont magamon még nem próbáltam. Félek túl édes lesz nekem, 33 évesen :D Ideraktam az ágyam mellé a papírcsíkot, Armani Codera hajaz, az igaz...

Emisticfly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Kremcica

2017. szeptember 23.

Meglepően finom illat. Semmi köze a sima LVEB-hez, kifújáskor nekem leginkább a narancsvirág-fehérvirág kombo érződik. Egyedi, nem emlékeztet semmi másra. Az üvege csodaszép, bár ezzel nekem nem adná el magát. Jóval komolyabb illat mint ennek a szériának a tagjai. Egyenlőre csak papíron teszteltem, de próbálni fogom bőrön is, eddig tetszik. ;)

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Elkofen

2017. szeptember 21.

Valóban gyönyörű ez az üveg, így bizonyára sokaknak tetszeni fog a külső. Valóban eszméletlenül erős és tartós illat.
Nos ez már teljesen eltér a gourmand, cukor édes, pralinés iránytól. Tényleg szinte már erőszakosan virágos és feltűnő illat. Nem kellemetlen és másokon szerintem nagyon kellemes lehet, amit szívesen éreznék. Azonban magamon már nehéz elképzelnem, pedig 41 évesen az én illatom is lehetne.
Viszont ez a parfüm rajtam durván és erőszakosan virágos, ami már nem esik jól hosszú távon. Teljesen egyet értek az előttem szólókkal, hogy ez nem a tinik illata lesz, hanem inkább a 30 és 40 pluszos nőkhöz illik. Amúgy is nagyon nehéz, fajsúlyos és komoly illatnak érzem, amely egy idő után engem már émelyít és rám telepszik. A papírcsíkon amúgy finom, de nem lesz az illatom. Másokon biztosan sokkal jobban fog működni. Én pedig nem fogok sóvárogni utána.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

nyarigabi

2017. szeptember 17.

Ősellenségem a narancsvirág, így természetesen nem tetszik. De nem adok egy pontot, mert brutálisan erős, tartós, igazán jó fehérvirágos illat lenne, ha szeretném az ilyesmit. Gyönyörű az üveg. Ja és abszolút nem édes.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

angelina69

2017. szeptember 17.

Erről a szép üvegbe zárt, kevésbé szép illatról is írnék pár sort. Kivételesen magamra fújtam egyből, mivel nem a tesói között állt, hanem közelebb a bejárathoz, csakhogy én kifelé menet vettem észre. Szóval, egyetlen fújás. Szent Ég, ezzel már megint nem spóroltak. Egyébként az illat, ami először megcsapott nagyon-nagyon ismerős. Eddig még nem ugrott be, mire is hasonlít. Egy dolgot már rögtön az elején a javára írnék ennek az illatnak. Kiveszett belőle az a rettenetes erős és fojtós édesség. Viszont, ami maradt... hát enyhén szólva nem az én illatvilágom. Annyira erőszakosan virágos és rajtam nem is vaníliás, inkább pacsulis. Szerintem, aki ki szeretne, vagy ki akar tűnni a tömegből, hát nyugodt szívvel locsolja magára. Aurája az van rendesen, ráadásul tartós is. Reménykedtem, mert a narancsvirág illatát szeretem, de ezt itt nem. Szerintem nem is lesz akkora felhajtás körülötte, mint a tesóinál.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Asianlover

2017. augusztus 18.

Pici tesztert rendeltem belőle, hogy legyen időm kényelmesen ismerkedni. Bőrömre fújva azt kell mondjam, nem értem ezt a flankert. Gyönyörű az új üveg, ezt megérte kiadni, de a tartalmat tekintve rajtam 100%-ban olyan, mintha az Absolut Edt-je lenne. Ugyanaz az az átható töménység, amitől egy óra elteltével megfájdul a fejem, csak ez - ellentétben az Absolut-vel - a 4-5 órában hirtelen meggondolja magát és lepattan. Póbáltam már bőrön az anyaillatot is, de rajtam sehol a virágok, azonnal ez a vaníliabomba nyílik ki rajtam. A Printemps meg a Floral az más tészta, azok eleve nem is tetszettek, más karakterű illatok szerintem, őket most nem.is vonnám be az összehasonlításba.
Összességében tehát nekem ez egy "Absolut Light". De minek?

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Összességében tehát nekem ez egy "Absolut Light". De minek?

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színező anyag. (Piros)