KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   14 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   14 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Orientális-virágos illat nőknek, mely a népszerű La Vie Est Belle legújabb, 2017-ben megjelenő változata.

Fejjegyek: bergamott

Szívjegyek: narancsvirág, fehér virágok

Alapjegyek: szantálfa, vanília

Keresem! La Vie Est Belle L'éclat EDP
Ár: megegyezés szerint , Eladó: zkjudit
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: --
Kisfùjòs!!! Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP
Ár: 3000 , Eladó: Timi8
Állapot: Kisfùjòs, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalást követő posta/foxpost

skin

2017. december 22.

Végre! Emlékszem amikor a LVEB megjelent és először éreztem valakin teljesen beleszerettem . Aztán nem telt el egy hónap és tele lett vele a busz a villamos a szórakozóhelyek és a bevásárlóközpontok is . Minden harmadik nőnemű azt használta vagy valamelyik utánzatát. Akkor lett sok(k). El is felejtettem le is mondtam róla. A napokban kaptam ebből a flankerből mintát és bevallom meglepett. Ez őrült jó! A narancsvirág ami egyébként is kedvencem olyan módon csavarint egyet rajta,hogy letaglózott és és egyből kívánságlistás lett nálam. Ez bitang elegáns illat ,elegáns nőknek való ,de nem fruskáknak ,de maximum egy jó-karban lévő 50-es a felső korhatár . A leszáradásában villant valamit anyuciból de akkor is ott van benne az a keser-édes attitűd amitől olyan finom és egyedi . Tartós .
Csak engem emlékeztet az üvege egy krokodilra?

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 22.

Csak engem emlékeztet az üvege egy krokodilra?

laanyka

2017. december 21.

Ez a parfüm fantasztikus de tényleg. Nagyon kellemes illata van, ami nem tolakodó, nem fullad le mindenki a 10 km-es körzetemben. Ezt a finom eleganciát amit a márka képvisel abszolút hozza ez a parfüm is..abszolút megvevős kategória nálam.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Mayoranna

2017. november 26.

Sem az anyaillat, sem pedig a számos többi változata nem tetszik. Ez kivétel. Az édessége, púderessége mellett van benne valami kesernyés is,
ami különlegessé, elegánssá teszi, nem túl cukormázas.( Engem a Valentino Donnára emlékeztetett,abban éreztem ezt a kesernyés illatot,csak az savanykássá vált a bőrömön.) Elegáns, nagyon tartós,finom. Az egyedüli az összes változat közül, ami számomra vállalható.
Mintha teljesen más parfüm volna..- szerencsére. Kevés új parfüm van,ami tetszik. Sajnos, a régi "nagyágyúkat" adott illatkategóriában meg sem közelítik a mai illatok.
Nem szerelem, nem fogom megvenni mert zavar,hogy már rengeteg változata van. Ha elsőre ez jött volna ki, most a polcomon volna.

Mayoranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

Cintia04

2017. november 13.

Fájó szívvel ugyan de visszaveszek egyet a csillagjaiból! Az illat még mindig mesés és csodálatos de tartóssága nulla! Konkrétan 1 óra után keresnem kell, hova fújtam mert sehol sem érzem magamon. Először gyári mintákból rendeltem párat elsőre még tartósnak is tűnt majd kaptam barátnőmtől egy fújóst mert neki nem jött be és ma is konkrétan megfürödtem benne és 1 órát bírt a bőrömön és senki más sem érezte! Ruhán is alig érezhető úgy kell keresni. Ennyi pénzért viszont legyen tartós még akkor is ha száraz a bőröm vagy tudom is én megázok mint a kutya! Mérges vagyok mert egy ilyen szép illatot ezzel eltolni? Meg akartam venni magamnak mert csodálatos de ilyen tartóssággal és ennyi pénzért köszönöm de meghagyom másnak még a fiatal kis Chanel 5 L'eau is tovább bírja a bőrömön mint ez pedig az aztán tényleg lepkefing egy La vie est belle mellett....gondoltam én naivan! Illetve teszteltem más tartósnak bizonyult illatom is, hogy lássam mennyire a bőröm a ludas...ők bizony még a száraz bőrömön is bírták ő nem! Sajnálom!

Számomra egyik La vie est belle sem taszító vagy rossz inkább már csak unalmasak. Nekem ami örök és egy 50 milit el is használtam belőle az a Florale verzió ha nem lenne a 20. bőr is lehúzva szerencsétlen parfümről akkor még egyéni parfümként is megállná a helyét szerintem a kis Florale szépség! De hát pénz beszél így hát valamit kezdeni kell vele és...nem csak vele hanem sok ház csinálja már ezt nem csak a Lancome! Mindegy is ezen lépjünk túl! Sokáig szerettem a sima edp kiadást is vagy 40 milit szerintem az évek során abból is elhasználtam ami szép volt, jó volt, elmúlt! Egy idő után zavart is benne a pacsuli és leszáradva szinte mindenki a pacsulis illatot húzta maga után innen tudtam egyből, hogy ez bizony magára locsolt vagy 10 milit.:) nyáron főleg nem volt túl kellemes érzés szagolni őt vagy valamelyik utánzatát, hasonmását! Aztán el is felejtettem jöttek más illatok, más szerelmek, közben sikerült ezt a változatot is megismernem és meglepődtem mennyire finom és szép illat lett. Egyértelműen ott van kezdetben a sima edp karakteres és jellegzetes virágos, vaniliás kombinációja de végre anélkül a szúrós és erőszakos pacsuli nélkül ami úgy elnehezíti az egész illatot. Az E'clat sokkal, könnyedebb, légiesebb, citrusosabb, virágosabb, szantálosabb nincs szúrós szag, nincs rossz mellékzönge és rajtam leszáradva kifejezetten nem édes hanem fehérvirágos így szerintem ez egy csodálatos illat lett ha lehetne csak őt és a Florale verziót hagynám meg és akkor beszélhetnénk 1 illatvilágról mégis 2 különböző illatról. Tartóssága mint az összes többinek neki is szuper jó! Szóval akinek ,maga a az illatvilág bejön csak már unja a La vie est belle és hasonmásait az tehet ezzel is próbát szerintem sokkal szebb lett mint az elődök de összességében én is azt érzem, hogy végre neki sikerült megszakítania a La vie est belle adta "egytucat, ez meg minek?" érzéseket .:) Számomra is inkább érett illat a többiek meg fiatalosabbak!

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

senskin

2017. október 18.

Az anyaillatot nem szeretem, de ez egy csoda. Friss, felemelő, határozott illat. Az érett és magabiztos nő illata. Annyira szép az üvege...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

bobherceg80

2017. október 4.

Olyasmi illatú,mint a másik La vie est belle újdonság,a Printempest,élesen csipkebogyós,csak annál még erősebb,és szintetikusabb.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

aranybarack

2017. szeptember 30.

Elég jellegzetes, nagyon virágos, kicsit erőszakos. A leszáradása (szantál-narancsvirág-vanília) sokáig érezhető, jó szillázzsal, aki egy karakteres, nőies, állandó illatot keres, édesebb vonalon, tehet vele egy próbát. Magamon nem tetszik (mintám van belőle), számomra nem elég lágy, de van, akin el tudnám képzelni a környezetemben. Határozott, erőteljes, szép nőhöz társítanám, harmincas-negyvenes korosztályban.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Colette221

2017. szeptember 26.

Finom illata van és tartós is. Ha nem tudnám, hogy ez egy La vie est belle flanker, akkor váltig állítanám, hogy ez nem az. Az anyaillat a kedvenc parfümöm már évek óta, de ezt is eltudnám képzelni a polcomon. Igaz, az üvege sokakkal ellentétben nem tetszik, dehát a benne rejlő illat isteni. :)

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Emisticfly

2017. szeptember 25.

első illatolásra egy meglepő illatot éreztem, nem kislányos, rózsabimbós, hanem vmi olyan illat ami egyedi. vagy tetszik vagy nem. Leszáradáskor erős édes illatot érzek. Nincs benne zavaró hatás. Megrendeltem, viszont magamon még nem próbáltam. Félek túl édes lesz nekem, 33 évesen :D Ideraktam az ágyam mellé a papírcsíkot, Armani Codera hajaz, az igaz...

Emisticfly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Kremcica

2017. szeptember 23.

Meglepően finom illat. Semmi köze a sima LVEB-hez, kifújáskor nekem leginkább a narancsvirág-fehérvirág kombo érződik. Egyedi, nem emlékeztet semmi másra. Az üvege csodaszép, bár ezzel nekem nem adná el magát. Jóval komolyabb illat mint ennek a szériának a tagjai. Egyenlőre csak papíron teszteltem, de próbálni fogom bőrön is, eddig tetszik. ;)

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színező anyag. (Piros)