KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   14 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   14 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Orientális-virágos illat nőknek, mely a népszerű La Vie Est Belle legújabb, 2017-ben megjelenő változata.

Fejjegyek: bergamott

Szívjegyek: narancsvirág, fehér virágok

Alapjegyek: szantálfa, vanília

Ár: 16.000.- , Eladó: rastasista01
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, Postával küldöm, de személyesen is átvehető
Ár: 3300ft+pkg , Eladó: 0808
Állapot: 10ml- saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, posta

Erina

2018. július 6.

Sokkal virágosabb mint az alap illat, persze az édessége megmaradt. Az alap illatot nem szeretem, szinte mindenhol mindenkin azt érzem.... De ez a flanker fényévekkel jobb. Olyan nőies, érzéki és csábító illat, hogy hűűű. Ha első randira készülnék, biztosan ezt választanám. Minden cseppje kincs. Tartóssága és hatósugara is nagyon rendben van.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

senskin

2018. június 14.

Tudom, hogy ez egy elegáns parfüm, és kifújva istenien nőies, de valamiért egy pár perc után, émelygek tole. Érzem magamon és túl sokat érzek, tolakodónak érzem. Olyan forró, erős illat. Nekem nem ő az...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Peony444

2018. május 8.

Nagyon sok parfümöt kipróbáltam már, de ez nem lett a kedvencem, nem az Én illatom. Az üvege szép, de maga a parfüm számomra nem annyira tartós.
Szeretem a Lancome termékeket - Tresor La Nuit, Tresor Midnight Rose - de ez nem nyerte el a tetszésem. Elajándékoztam Anyukámnak, neki nagyon tetszik.
Csak az üvege miatt 4 csillag.

Peony444
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Csak az üvege miatt 4 csillag.

Asianlover

2018. április 26.

Update: változott a kémiám vagy kiélesedett az orrom, de idén nyáron narancsvirág hegyek! Nem rossz, de 10 év múlva ráérek még erre.

Pici tesztert rendeltem belőle, hogy legyen időm kényelmesen ismerkedni. Bőrömre fújva azt kell mondjam, nem értem ezt a flankert. Gyönyörű az új üveg, ezt megérte kiadni, de a tartalmat tekintve rajtam 100%-ban olyan, mintha az Absolut Edt-je lenne. Ugyanaz az az átható töménység, amitől egy óra elteltével megfájdul a fejem, csak ez - ellentétben az Absolut-vel - a 4-5 órában hirtelen meggondolja magát és lepattan. Póbáltam már bőrön az anyaillatot is, de rajtam sehol a virágok, azonnal ez a vaníliabomba nyílik ki rajtam. A Printemps meg a Floral az más tészta, azok eleve nem is tetszettek, más karakterű illatok szerintem, őket most nem.is vonnám be az összehasonlításba.
Összességében tehát nekem ez egy "Absolut Light". De minek?

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Összességében tehát nekem ez egy "Absolut Light". De minek?

Doorikad

2018. április 16.

Domináns illata van nekem. Megdicsérték, milyen jó az illatom, mikor használtam :) Nekem businesshez való illat, jobban figyelnek rám, van tekintélyem, komolyabban vesznek, ha ezt használom.

Doorikad
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

reginasky

2018. április 14.

Nincs akkora szerelem, mint az alapillattal, igazából most ismerkedünk. 🙂
Alig vártam már, hogy kipróbáljam, nagy reményeket fűztem hozzá.
Elsőre nagy csalódás volt, húsvéti kölnire emlékeztetett. Mikor haza mentem, a férjem viszont nagyon dicsérte rajtam. Ez volt az, amiért adtam neki esélyt. Meg az is, hogy később már én sem éreztem kölnisnek, megváltozott rajtam az illat.
Párszor még megszagoltam az üzletben, aztán végül vettem egy kisebb kiszerelést.
Mostmár hogy használom pár napja, azt tudom róla mondani, hogy nem érzem sajnos olyan tartósnak, mint az alapillatot.
Tavaszra, nyárra jó választás, de téli illatnak maradni fog a nővére.

reginasky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Nincs akkora szerelem, mint az alapillattal, igazából most ismerkedünk. 🙂
Alig vártam már, hogy kipróbáljam, nagy reményeket fűztem hozzá.
Tavaszra, nyárra jó választás, de téli illatnak maradni fog a nővére.

Evee88

2018. április 10.

Első la vie az edp kijövetele óta, ami megfogott.
Megszerettem ♡
Ránézek.. és a nővére érzése kap el! ..tudom van közük egymáshoz, de mégis más 😊
A sima az elsőszámú Igazim, ez az illat nevéhez hűen tartós, édes finomság!

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Első la vie az edp kijövetele óta, ami megfogott.
Megszerettem ♡
A sima az elsőszámú Igazim, ez az illat nevéhez hűen tartós, édes finomság!

albertinablogg

2018. április 6.

Un-do-ríto. A szobi kékszőlő ital jut róla az eszembe. Eddig az 1. La vie est belle-t használtam, untam, ez valami ritka gejl. 😂😂😂😂

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Julicika

2018. március 12.

A LVEB-t cseréltem az L'Eclat verzióra, mert az eredetit már minden második lányon érzem a villamos megállóban.
Egyedi, különleges, nőies mégis friss illat, Nem koppintják a kínaik (eddig), így nem tucatillat.
Mikor ezt viselem mindig megjegyzik, hogy milyen finom az illata. Nekem maximálisan bevált, 28 éves koromra végre sikerült megtalálnom A PARFÜMÖT! :)

Julicika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

brondegirl

2018. március 3.

A Florale verziója nagy kedvencem, már elég régóta használom. Nemrég kaptam egy mintát a L'Éclat-ból. Mikor megjelent a piacon a LVEB, mindenkin azt éreztem, tömegillat lett, így nem is vásároltam meg. Mikor megjelent a Florale verzió, abban is az tetszett meg, hogy a bőrömön teljesen más illat volt mint előző társa, és ez elmondható a L'Éclat esetében is, nem érzek sok hasonlóságot a többi verzió és eközött (legalábbis magamon). Pont a kedvenc összetevőim találhatóak meg benne, egyből megfogott. Nagyon nőies, tartós, elegáns, de simán magamra fújom farmer-felső kombóhoz is. Úgy érzem (sajnos), hogyha elfogy a Florale-om, ezt kell megvásárolnom teljes kiszerelésben..:) Úgy tűnik nem tudok "szabadulni" a LVEB vonzásából.:)

brondegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színező anyag. (Piros)