KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   parfümériák

1999-ben született illat, az orr mögötte Harry Fremont.

Fejjegyek: klementin, nektarin, mandarin, vízijácint, vodka, petitgrain, bergamott

Szívjegyek: lonc, ananász, fehér virágok, zöldalma, frézia, körte, gyöngyvirág, rózsa

Alapjegyek: borostyán, pézsma, fás jegyek, tündérrózsa, cédrus

Ár: 1800 Ft / 3000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel, postázva, ill. csomagautomatába is küldöm.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Asianlover

2018. április 27.

Na, kellett nekem múlt idézni! Ez volt az egyik első parfümöm még tinédzser koromban. Most is pont olyan, mint amire emlékeztem, kedves, tiszta, könnyű kis citrusos-gyöngyvirágos illatka. Manapság erősebb illatokat választok már, ezért most már kevésnek érzem. De nyárra egy zuhanyzás utáni komfortillatnak hamar el fog fogyni. Főleg, hogy két óránként fújhatom utána :D

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

kvin

2018. április 16.

Egy kérdésem van: Hol az a vodka?
Tipikus tavaszi / nyári illat, a jobb fajtából. Mégis, az én ízlésemnek túl virágos, valahogy nem muzsikál szépen a bőrömön, illetve nem vált ki belőlem semmit, csak szimatolgatom. Valamiért nem akarom, nem tudom szeretni. A gyöngyvirág zavar vagy az ananász? Nem én vagyok.
Alapvetően a nagyágyúkat szeretem, a könnyed illatocskák, illetve az erre az időszakra szánt parfümök nem az én világom, éppen ezért évszakváltásnál bajban vagyok, nagyon kevés üti meg nálam a mércét. Neki sem sikerült és a többi Lancome sem tudott eddig lenyűgözni, közömbös velük a viszonyom.
Aki szereti az ilyen típusú parfümöket, nem fog csalódni.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Egy kérdésem van: Hol az a vodka?
Aki szereti az ilyen típusú parfümöket, nem fog csalódni.

astarta

2017. október 15.

Szerintem is egy nagyszerü illat, egyszerü, kellemes, tiszta. Nem tudom, hogy igaz-e hogy már nem gyártják, de kapni böven lehet még. Én most vettem egy német internetes parfümériából, itt a Douglas-ban is kapható, de Mo-on is lehet rendelni pl. a Notino-tól, most néztem meg.

astarta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

googles

2017. október 13.

Ez is egy remekmű, annyira kár, hogy már nem kapni! Tiszta, fehér illat, citrusos, elegáns, még a szépen komponált fajtából, most se lenne ósdi, elavult. Ez egy örök komfortillatom lehetne! Ezért is sajnálom, hogy nem gyártják.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.