KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   parfümériák

1999-ben született illat, az orr mögötte Harry Fremont.

Fejjegyek: klementin, nektarin, mandarin, vízijácint, vodka, petitgrain, bergamott

Szívjegyek: lonc, ananász, fehér virágok, zöldalma, frézia, körte, gyöngyvirág, rózsa

Alapjegyek: borostyán, pézsma, fás jegyek, tündérrózsa, cédrus

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

googles

2017. szeptember 14.

Ez is egy remekmű, annyira kár, hogy már nem kapni! Tiszta, fehér illat, még a szépen komponált fajtából, most se lenne ósdi, elavult. Ez egy örök komfortillatom lehetne! Ezért is sajnálom, hogy nem gyártják.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 14.