KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2012. július 7.

Lelőhely:   parfümériák

Vivike2141

2018. május 31.

Legjobb szájkontúr ceruza , nagyon jó szinekben érhető el , nagyon tartós , és nem kenődik

Vivike2141
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

andrea.horvath79

2011. október 6.

Minden krémmániásnak alap a Lancome szemceruza :) Tartós, nem kenödik el, szép színekben kapható.
Egyetlen hátránya, hogy az általam sokat használt színt nem gyártják már.

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 6.

Egyetlen hátránya, hogy az általam sokat használt színt nem gyártják már.

Cumpilla

2011. március 31.

Könnyen lehet vele kontúrozni, de nem kenődik el. Egsz nap tartós. NAgyon szépek a színei.

Cumpilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 31.