Lancôme

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. november 10.

Ár:   13 400 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

A Teint Idole Ultra Wear Stick kiváló formulája maximális fedést, mindemellett hihetetlen könnyed érzetet biztosít a bőrön. Selymes, matt, természetes végeredményt kölcsönöz. És ami még nagyszerűbbé teszi, kompakt kiszerelésének köszönhetően könnyedén magaddal viheted bárhová. Mindamellett akár kiemeléshez vagy kontúrozáshoz is egy tökéletes választás!

• Olajmentes
  • Rendkívül jól pigmentált
  • Természetes megjelenés
  • Matt kivitel
  • Hosszú, tartós fedetség
  • Nem miteszerképző

20 árnyalatban kapható (itthon 9 szín érhető el)

4500 Ft Lancôme Teint Idole Ultra Wear Stick SPF21
Ár: 4500 Ft , Eladó: LengyelB
Állapot: Új, Helyszín: Győrvár, fizetés: postán maradó ajánlott levél (előreutalást követően)/személyes átvétel
Blackbird

2019. február 12.

Utazàshoz a legkényelmesebb verzió a stickes kiszerelés. Jól hasznàlható ,krémes, könnyen felvihető és adagolható. Viszonylag széles színskàlàban el is érhető, praktikus darab. A fedése jó, nem nehezedik el,nem màszkál, illata vàllalható, Viszont a Shiseido sticke-amit persze kivontak- klasszisokkal jobb .Szép a bőrkép,amit nyújt,de..Ha télen sapkàztok/kalapoztok,akkor óvatosan,mert fog

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Kitti66

2019. január 18.

Szerettem volna régóta egy stick-es alapozót, de ezen nagyon sokat gondolkoztam, mert elég drága és nem tudtam megéri-e. Ez lett a kedvenc alapozóm! És az árát is megéri! Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, pár csík és egy jó ecset kell hozzá. Ár-érték arányban sem teljesít rosszul, mivel miután bepánikoltam, hogy milyen gyorsan fogy, rájöttem hogy a végén (ami benne marad a tekerő műanyagban) még legalább addig lehet használni, mint előtte. Azóta már beszereztem az utánpótlást, de még nem kellett hozzá nyúlnom.

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Cukiduda

2018. november 17.

Nagyon megszerettem ezt a terméket, pedig előtte hezitáltam, hogy mennyire fogom tudni hétköznapokban is használni, hiszen ecset kell hozzá és legszívesebben kézzel viszem fel az alapozót. Nem gondoltam volna; hogy ennyire egyszerű használni.. :) Nekem egy jó minőségű H&M alapozó ecsetem van és maradéktalanul elégedett vagyok mind az ecsettel, mint a stick-kel. Szépen fed, könnyű eloszlatni, viszont némileg zsíros, annak ellenére, hogy igényli az aláhidratálást, különben csúnyán "ráncolódik". Repülős útra tuti ezt csomagolom be. Színét tekintve VILÁGOSABB, mint a folyékony változata. Építhető és kellemes viselet. Sajnos gyorsan fogy. Amiatt nem 5 csillag, mert drága, gyorsan fogy és ennyi pénzért inkább EL DW-t vásárolok.

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Anheszenamon

2018. július 1.

Itt vásároltam jutányos áron, és nagyon megszerettem. Pofonegyszerű a használata, gyorsan fel tudom csíkozni az arcomra és legtöbbször Beautyblenderrel dolgozom el, vagy a Sigma F80-as kabukijával. Külön tetszik benne, hogy táskabarát, így utazáskor is csak minimális helyet foglal. Szerencsére a színe is megfelelő lett, úgyhogy nem is tudok mást mondani, mint hogy tökéletes!

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

natulcien

2018. május 19.

Az első stick-em, az első Lancome-om, de jelenleg az aktuális kedvenc. Ez a kiszerelés nagyon praktikus a formula pedig csodás. Szépen kenődik, krémes, gyönyörűen eldolgozható Sigma kabuki ecsettel. Sehol foltok, sehol kiemelt száraz részek, csak természetes csodás bőrkép, és egész nap hidratált bőr. A szín árnyalatot tökéletesen sikerült eltalálnom, a 4-es beige nature rózsaszínesebb, tényleg naturálisabb, mint a klasszikus beigek, de ez számomra pozitívum. Legszívesebben ehhez nyúlok mostanában pedig jó pár alapozóm van. Kíváncsi leszek majd meddig elég ez a krémes stick-es kiszerelés, majd jövök frissíteni a tapasztalatokat. A finishe nagyon természetes, az egyik legszebb, amivel eddig találkoztam, se nem túl matt, se nem túl "hidratált". Erre az alapozóra biztos, hogy be fogok ruházni még más árnyalatban is majd télire.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

AthenA

2018. április 14.

Kénytelen vagyok phenoxyethanol nélküli alapozót (is) használni, így bukkantam erre.

Előnyei:
Remek kiszerelés: pikk-pakk fel lehet vinni és tiszta marad mindkét kéz
Rengeteg színben kapható: még az én extrém világos bőrömhöz is passzol (005-ös)
Szépen terül a bőrön, 8 óra után sem nem fényesedik zavaróan (egyelőre, nyáron még nem teszteltem)

Hátrány:
Elég drága: Douglasben teljes áron 13990 Ft
Két és fél hónapra volt csak elég

Mindezekkel együtt újra is vettem már :)

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Előnyei:
Remek kiszerelés: pikk-pakk fel lehet vinni és tiszta marad mindkét kéz
Rengeteg színben kapható: még az én extrém világos bőrömhöz is passzol (005-ös)

Hátrány:
Elég drága: Douglasben teljes áron 13990 Ft
Két és fél hónapra volt csak elég

Mindezekkel együtt újra is vettem már :)

skyflygirl

2018. február 8.

Mivel majdnem napi szinten repulok a munkam miatt ezert probalom a folyadek mennyiseget leredukalni amennyire csak lehet. Ezert is vettem meg ezt az alapozot, ami mindenki mas szerint jol teljesit csak szerintem nem tokeletes :D Eddig meg mindenki megdicserte rajtam, de persze en kb 1cm-rol vizslatom magam a tukorben es bizony “torik” a boromon (orr es szaj korul, pedig ott meg nincs is rancom) es kiemeli a szaraz reszeket. Nem utalom, mert konnyen eldolgozhato (en beauty blender utanzatot hasznalok hozza) illetve epitheto, egy retegben is szepen fed es valoban szep termeszetes hatasa van. Ezen kivul fenyvedo is van benne. Ha minden nap ezt hasznalnam szerintem hamar elfogyna, hamarabb mint egy folyekony valtozat. Ezt csak akkor viszem magamnal ha nem tudok borondot feladni. Meg fogom probalni mas markak hasonlo termeket (BB es Hourglass), de ha egyik sem jon be, akkor ezt ujra fogom venni, mert egyaltalan nem szornyu es szamomra nagyon praktikus.

skyflygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

NovakneViki

2017. november 18.

Mikor egy Lancome videóban megláttam, ahogy Lisa Eldrige bemutatta ezt az alapozót azonnal tudtam, hogy nekem, mint stickes alapozó bolondnak be kell szereznem. Így Joy napokon be is szereztem. A csomagolása gyönyörű a fekete tubus, rajta a márkanévvel és a jól ismert Lancome rózsával, ezen kívül semmi csicsa. Az alapozót teljesen jól el lehet dolgozni akár a KAP alapozó ecsetéhez hasonló ecsetekkel, akár a Guerlain alapozó ecsetéhez hasonló buffer jellegű ecsetekkel. Eldolgozás után bársonyos tapintása lesz. Nekem különösebben nincs szükségem mellette púder használatára, de akinek problémás a bőre annál elképzelhető, hogy szükséges. Építeni lehet, legalábbis én a szemkörnyéki területeken szoktam egy plusz réteget használni. A színpaletta pedig meglepően tág. Első körben 4-5 színre számítottam, mint az Isadora cover stick esetében, de volt vagy 8-9 szín az üzletben.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide