KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: MissNickole, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Selymesen sima hidratáló formula. Tejet és mandula kivonatot tartalmaz, amely tökéletesen tisztítja a bőrt, így az puha és friss lesz.

Ár: 1800,- Ft , Eladó: SMH
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: --

herakut

2018. november 1.

Nagyon kellemes! Érdekes állaga van, inkább lotion mint folyékony tonic, de nem zavaró és könnyen lehet használni. Puha lesz a bőröm és szépen eltávolítja a még megmaradt szennyeződéseket is, és annak ellenére is nagyon jó, hogy nekem kombinált a bőröm.

herakut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

greta600

2018. február 9.

Ajándékba kaptam a 400 ml-es kiszerelést, ami 1 évig volt elég. Akkor nyúltam hozzá ha nagyon húzódott a bőröm, de valami isteni érzés volt az arcomnak, az illata is nagyon kellemes. Kár, hogy ilyen drága, de egyszer biztos újraveszem.

greta600
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

MissNickole

2013. december 28.

Bár nekem kombinált a bőröm, mégis tökéletesen bevált ez a tonik. A zsírosabb részeken nem lett zsírosabb, a száraz részeken azonban teljesen finom lett. Soha nem használtam ennél jobbat, bár az ára kicsit húzós, de újra veszem ha elfogy....
Érdekes módon amiket zsíros bőrre terveznek azoktól még zsírosabb a bőröm, amiket száraz bőrre, azok pedig beválnak és ez nem csak a Lancome-ra érvényes, más minőségibb márkás termékekre is. (Clinique, La Rouche Posay stb.) Bár gondolom ez csak nálam van így, de a lényeg, hogy ez számomra az etalon.

MissNickole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Estee

2013. október 2.

Kellemes érzést ad, az illata isteni finom. Minden arctisztítás után kicsit tocsogósra kenem az arcom, gyorsan felszívja. Két és fél hónap után még mindig van kb 90milli az üvegben. Nagy előnye a vízhiányos bőrnél, hogy nincs benne alkoholos komponens. Utazáshoz is remek, az üveg műanyagból van, nem törik, jól záródik.

Estee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Pöti

2013. május 16.

Igazi nyugtató tonik. Nem vagyok oda a cég arcápolóiért, de ez tényleg jó...

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

Igazi nyugtató tonik. Nem vagyok oda a cég arcápolóiért, de ez tényleg jó...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Honey, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színező anyag. (Piros)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.