KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   16490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. szeptember 30.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16490 Ft

Ár: 16490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Edp
Ár: 12.500,-Ft + posta , Eladó: Lingling
Állapot: 50ml / 1-2 fújás hiány, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után postán maradó vagy Foxpost
Lancôme Trésor 5 ml
Ár: 1200 + posta , Eladó: Piscinke
Állapot: 5 ml frissen átfújva, Helyszín: Budapest XIV. ker., fizetés: posta, Foxpost. Személyesen estefelé Zuglóban, napközben XIII. kerületben.

GNóri

2018. február 1.

Kifejezetten szeretem az "öregasszonyillatokat". Jöhetnek az aldehides Chanelek, a chypre Mitsouko-k, a virágos-fűszeres LouLou-k, de a Tresorral egyszerűen nem tudok megbarátkozni. Hiába próbálgatom különböző évszakokban, más-más hangulatban, lelkiállapotban, kisebb és nagyobb kihagyásokkal, egyszerűen nem megy.
Számomra az a szó foglalja össze legjobban ezt a parfümöt, hogy nyomasztó. Nyomasztóak benne a virágok, nyomasztóak benne a gyümölcsök. A virágok poshadtak, a gyümölcsök erjedtek. Az üveg és az illat egyébként nagyon nyolcvanas-kilencvenes évek, nagyon erős, nagyon túlzó, nagyon virágos, nagyon gyümölcsös, nagyon fűszeres, nagyon mindentakarunkegyparfümben.
Ha lennének energiavámpírok a parfümök között, a Tresor biztosan az lenne, az életkedvem is elmegy tőle.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

andrea91

2018. január 19.

Én semmit se érzek ki benne, se rózsát, se púdert, igaz nem is nagyon akarom, mert szerintem ez semmihez se hasonlít, a jegyeihez sem, ez egyszerűen csak tresor illatú. <3
És tényleg nem valami modern, vagy olyasmi amit ma az orrbaszájba tolt cukorkas illatok korában észrevesz az ember, tényleg olyan kis szerényen bújik a polcon...:) és a legtöbben le is tennék rögtön hogy na fúj ne öregasszonyos vagy mittudomén, de nem is baj, nem illik mindenkihez, inkább belsőre nem, de aki pedig Őt választja, szerintem örökké hű társa lesz:)

Én nem vagyok se nyanya, se színházas dáma, se semmi hasonló, 26 vagyok, farmer+polós jellegű nem kiöltözős, és az illat az enyém.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

csikosmatyas

2018. január 15.

Érdekes dolog ez a kor kérdés. 20 évesen és 40 évesen is van Tresor-om.
Ami a "frissillatmániás" párom szerint a jószagú parfümöm 😁. Rajtam barackos-rózsás púder ami meglepően nagy hasonlóságot mutat a Bourjois Jawa rizspor puderéhez, ami szintén egy gyöngyszem. Szerintem ez inkább személyiség mint kor függő, elég klasszikus a stílusom, bár rajtam még a farmerdzsekimre fújva is megdicsérték.
Sokszor kérdezik mi ez, amikor mondom hogy Trésor, jópárszor megkaptam már, hogy azt hitték azt csak rúzsos fogú nyanyák fújják, de azért ennél összetettebb dolog ez. Orrpiercinggel és bakanccsal is működik, ha NŐ használja. 😉

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Érdekes dolog ez a kor kérdés. 20 évesen és 40 évesen is van Tresor-om.

juditka70

2018. január 11.

A '90-es évek sztárja volt ez a parfüm. Tartóssága rendkívül jó,és sokáig érezhető. Ma már nem az ízlésemet tükrözi ez az illat,változunk mindannyian mindenben. Így az illat világában is! :) De,nagyon szeretttem anno!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

hangya68

2018. január 11.

Első nagy szerelmem a megjelenése óta és azóta is dobogós, nem tudom megunni. Akkoriban évekig csak ezt ez egyet használtam. Nagyon tartós illat, nagyon kevés kell belőle és igazán egyedi! Semmivel össze nem hasonlítható. Ezer közül is megismerem. Nálam alap darab, mint az a bizonyos kis fekete. És itt most nem a Guerlain kis feketéjére gondolok :-) A Tresornak nálam állandó helye van az illattáramban, és kizárólag 100 ml-s kiszerelésben, mert garantáltan elfogy!

hangya68

boglarkab

2018. január 11.

Most, húszas éveim közepe tájára "értem be" ehhez az illathoz, azt hiszem, azaz teljesen megszerettem. Egy külföldi út során botlottam bele a Duty Free-ben, nem tudom, hogyan és miért, de meg kellett szagolnom, és azonnal meg is vettem. Nagyon ismerős volt az illat, rájöttem, anyukám használta ezt évtizedekig (mint kiderült, ma is tart otthon egy üveggel, alkalmakra), szóval egyfajta szentimentális értéke is van, de emellett egy igazi klasszikus, finom, nőies illat. Valóban elég belőle egy kevés is, mert "túl lehet adagolni", de egyébként egy valódi női illat, ami szerintem nem fog kimenni a divatból.

boglarkab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

lizuka122

2018. január 2.

Az illat, amiről azt gondolom, hogy elcsépelt, vannak jobbak, minek ez nekem. És mégis, az egyik üzletben az eladólánytól meg kellett kérdeznem, hogy mi van rajta, olyan finom az illata, Vonakodva válaszolt, hogy hááááááááát, nem egy modern illat, ez "csak" a Tresor. Csak???!!
Kipróbáltam azóta, kell hogy legyen nekem is!!

Az utánzatát, Oriflame Volare évekig használtam.
Hogy ez eddig nem került a kezembe!

lizuka122
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 2.

Kipróbáltam azóta, kell hogy legyen nekem is!!

Az utánzatát, Oriflame Volare évekig használtam.
Hogy ez eddig nem került a kezembe!

vicuskat

2017. november 25.

Abszolút esti, olyan "színházillat". Nekem kicsit sok, különösen a leszáradás után. Tartóssága viszont kiváló, ezért kap 4 csillagot.

vicuskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

dalma92

2017. november 14.

Megvan az első illat, amit féltem magamra fújni.Na nem azért, mert sajnálnám használni. Az illattól féltem, biz'isten.
Vakvásárlás. Először csak a fújókát szagoltam. Hááát. A falusi kis polgármesteri hivatal idősödő dámája, tudjátok, vörös dauer sok tupírral. Már elnézést, aki magára ismer. :) Hű, na mondom ez brutál cucc lehet. Valahogy aztán mégis fújtam egyet (nagyon szépen porlaszt!), bőrön biztos más.
Bőrön mézédes mazsola illat. Rózsa, barack és púder. Ahogy ismerem páromat, illetve a parfümízlését, szerintem ezt fogom magamra fújni, ha épp megharagít valamivel. Ezzel fogom büntetni.
Szeretem az ütős illatokat, a régieket is, de ezt nem tudom hova tenni. Tényleg, aki szerint a No. 5 büdös öregasszonyszag (nem az!!!!) ettől el is ájulnának. :D Mondjuk ez dícséret is lehet manapság a parfümöknek!
Hát ez is kikívánkozott, bár nem szoktam ilyeneket írni.
Miután ennyi baromságot leírtam, összehordtam, talán befejezem mostmár. :D Megszületett itteni pályafutásom leghaszontalanabb véleménye.

dalma92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Hát ez is kikívánkozott, bár nem szoktam ilyeneket írni.

Vicus7

2017. november 11.

Tartós illat, de én úgy érzem még nem vagyok elég öreg hozzá. Ajándékba kaptam, többször is próbálkoztam magamra fújni de mindig lemostam. Szerintem inkább idősebb korosztálynak való.

Vicus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színező anyag. (Zöld)