KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   16490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. szeptember 30.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16490 Ft

Ár: 16490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7500,- forint+ pk.költség , Eladó: Anita73
Állapot: 100/45 ml, Helyszín: Kecskemét , fizetés: Banki utalást követően,ajánlott posta
Ár: 1800 , Eladó: annus79
Állapot: új, tele üveg, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel 21. kerületben vagy futár

vicuskat

2017. november 25.

Abszolút esti, olyan "színházillat". Nekem kicsit sok, különösen a leszáradás után. Tartóssága viszont kiváló, ezért kap 4 csillagot.

vicuskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

dalma92

2017. november 14.

Megvan az első illat, amit féltem magamra fújni.Na nem azért, mert sajnálnám használni. Az illattól féltem, biz'isten.
Vakvásárlás. Először csak a fújókát szagoltam. Hááát. A falusi kis polgármesteri hivatal idősödő dámája, tudjátok, vörös dauer sok tupírral. Már elnézést, aki magára ismer. :) Hű, na mondom ez brutál cucc lehet. Valahogy aztán mégis fújtam egyet (nagyon szépen porlaszt!), bőrön biztos más.
Bőrön mézédes mazsola illat. Rózsa, barack és púder. Ahogy ismerem páromat, illetve a parfümízlését, szerintem ezt fogom magamra fújni, ha épp megharagít valamivel. Ezzel fogom büntetni.
Szeretem az ütős illatokat, a régieket is, de ezt nem tudom hova tenni. Tényleg, aki szerint a No. 5 büdös öregasszonyszag (nem az!!!!) ettől el is ájulnának. :D Mondjuk ez dícséret is lehet manapság a parfümöknek!
Hát ez is kikívánkozott, bár nem szoktam ilyeneket írni.
Miután ennyi baromságot leírtam, összehordtam, talán befejezem mostmár. :D Megszületett itteni pályafutásom leghaszontalanabb véleménye.

dalma92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Hát ez is kikívánkozott, bár nem szoktam ilyeneket írni.

Vicus7

2017. november 11.

Tartós illat, de én úgy érzem még nem vagyok elég öreg hozzá. Ajándékba kaptam, többször is próbálkoztam magamra fújni de mindig lemostam. Szerintem inkább idősebb korosztálynak való.

Vicus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

eternity

2017. november 9.

Régies, nagyis illat.

eternity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

Régies, nagyis illat.

FruzsiF

2017. november 2.

Az összetétele nem a legjobb,viszont az illat szuper😍

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

Az összetétele nem a legjobb,viszont az illat szuper😍

dorottya96

2017. október 23.

Kedvenc filmem illata, ami az I Origins. Emlékszem ahogy megnéztem a filmet másnap rohantam be egy drogériába őt megszagolni. Legalább annyira rabul ejtett mint a film.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

ZiAn

2017. július 26.

Nagy szerelem volt régen... A PARFÜM... Elegáns, alkalmi illatnak tartom. Sajnos nagyon régóta eltávolodtunk egymastól, már nem szeretem az ennyire édes illatokat, de ettől függetlenül mindig szeretettel gondolok erre a kis alkotásra.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Serpentina

2017. július 3.

Ennyire erős illatom ezelőtt még nem volt.
Ez pozitívumként is hathat, de nekem nappalra ő már túl sok.
Este képzelném el a viselését, akkor is kis mennyiségben.
Mivel nagyon fűszeres,nehéz és karakteres illat, úgy gondolom, inkább idősebb hölgyeken mutatna jól.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Ennyire erős illatom ezelőtt még nem volt.
Ez pozitívumként is hathat, de nekem nappalra ő már túl sok.
Este képzelném el a viselését, akkor is kis mennyiségben.

KolozsiTimea

2017. május 19.

Mikor megjelent kaptam egy 50ml üveggel ajándékba,utáltam.Pedig szeretem az édes illatokat,de ez fojtogatott ,rosszul voltam tőle,így gyorsan lapátra került.Rajtam borzasztóan édes fullasztó illat sajnos,mondjuk máson sem tetszik,de ízlések és pofonok :)

KolozsiTimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 19.

Burya

2017. május 10.

Kellemes illata van, virágos, az orgona különösen tetszik benne (a kedvenc virágom), de az összhatása valahogy mégis túl komoly, súlyos. Elegáns, különleges alkalomra tökéletes választás, de hétköznapokra valami kevésbé nehéz, tömény illat esne jól. Leszáradása édeskés, a tartóssága rendkívüli. Nem ő lesz a kedvencem, de ettől még a maga nemében tökéletes. Nem véletlenül lett kultikus illat. :)

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Linalool, Geraniol, Eugenol, Isoeugenol, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színező anyag. (Zöld)