KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Laneige

Ár:   $30   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emiii, Módosítva: 2018. január 11.

Ár:   $30
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ásványvizet, tillandsia kivonatot és quinoa mag kivonatot tartalmazó esszencia, amelynek segítségével a bőr 24 órán át hidratált és sima marad.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fincsodrett

2018. április 3.

10 ml-es mintaszettet rendeltem gélkrémmel, hidratáló krémmel és szemápolóval ebayről.
Borzasztó erős parfüm illata van, konkrétan, mint egy parfüm, olyan. Nekem ez nagyon zavaró, én az illatmentes termékeket preferálom.
Hatását tekintve nekem erős közepes, érzek vmi csúszós szilikonos utóhatást. A 10 ml elég sokáig elég, több, mint egy hétig használtam, nyak és dekoltázs is kapott belőle.
Nem fogom újravenni, az erős illat miatt és a hatásától sem vagyok elájulva.

Fincsodrett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Nem fogom újravenni, az erős illat miatt és a hatásától sem vagyok elájulva.

svivko

2018. január 16.

A kedvenc gél állagú esszenciám.
Nyáron tökéletes hidratálóként tonik után használva, télen pedig a folyékony esszencia és a hidratálókrém előtt használom, mert teljesen megszűnteti a radiátorhő-feszülést a vízhiányos bőrömnek.
Nem irritál egyáltalán, nem zavar be a sminknek, és 6x10 ml-s tök jó higiénikus, pumpás kiszerelésben 2900 forintokért lehet lőni az eBayen, megbízható eladóktól.
Úgy kezdtem el használni, hogy megtetszett a vízbank elnevezés, és lassan 1,5 éve folyamatosan a rétegezős arcápoló rutinomnak a része.
Ajánlom, de önmagában télre nem elég!

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

A kedvenc gél állagú esszenciám.
Ajánlom, de önmagában télre nem elég!

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glycereth-26, Dimethiconol, Betaine, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.