KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Langhaarmädchen

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissdzs, Módosítva: 2018. június 7.

Kategória:   Hajápolók

A selymesen csillogó haj titka

A kókusz és buriti olajat tartalmazó professzionális hajápoló csodás bársonyos puhaságot kölcsönöz a hajnak. Egyedülálló formulája "anti-frizz" hatással tökéletes kifésülhetőséget és optimális hővédelmet biztosít. Az eredmény teljes hosszában ragyogó haj.

Timitami

2018. június 19.

Tartja, tudja, amit ígér, és finom kókuszillatú lesz tőle a haj. A balzsamjával együtt használom, és valóban selymes, puha, igazán könnyen kifésülhető, ragyogó tőle a vállig érő egyenes hajam. Szépen beissza a törülközőnedves hajam ezt az olajat. Szárítás után végre újra szépen áll a hajam, már kezdett száradni, de most újra szép táplált. Elégedett vagyok vele, és az ára is kedvező. A DM-ben külön állványon van, a csomagolása tűnt fel, amiatt léptem oda. Először utazómretben a balzsamot vettem meg, két használat után úgy meggyőzött, hogy elmentem a hajolajért is. Jó beruházásnak bizonyulnak.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol