. Langhaarmädchen

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissdzs, Módosítva: 2018. június 7.

Kategória:   Hajápolók

A selymesen csillogó haj titka

A kókusz és buriti olajat tartalmazó professzionális hajápoló csodás bársonyos puhaságot kölcsönöz a hajnak. Egyedülálló formulája "anti-frizz" hatással tökéletes kifésülhetőséget és optimális hővédelmet biztosít. Az eredmény teljes hosszában ragyogó haj.

sandra1230

2018. szeptember 18.

Illatra kókuszos édes de nem tolakodó. Eszméletlen puhává és selymessé teszi a hajvégeimet valamint ami plusz bónusz, hogy nem lesz zsíros érzete ezután. Ami nagyon ritka egy hajolajnál. Úgyhogy maximálisan meg vagyok vele elégedve. Simán megéri az árát.

sandra1230
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Betticupcake

2018. július 11.

Éppen kókuszos termékeket vadásztam amikor megláttam ezt a kis csodát. Nagyon elégedett vagyok vele. Az illata brutál kókuszos de csak visszafogottan, a hajvégeket és a hajam közép tájékát ápolom vele. Finom puha lesz tőle és nem olyan szálkásak a végek. Imádom és a csomagolása nagyon cuki😊

Betticupcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

NikolettaP

2018. július 7.

Én is a Dm állványon láttam meg és figyeltem fel a csomagolására. Amint megláttam, hogy hajcuccok, megnéztem van-e esetleg hajvégàpoló olajuk, mert a Rossmann-ban is a Dm-ben is azt kerestem màr 2 napja de csak 2000 Ft felett találtam és ilyen híg olajokat, én pedig korábbi tapasztalataim alapján valamilyen sűrűbb állagút szerettem volna, azok nekem jobban beváltak. A kis kiszerelését vettem meg próbakèppen az 700-800 Ft volt, de meg fogom venni a nagyot is, viszont ez nyaraláshoz igazi “travel” méret :) Nagyon jó kókuszos illata van, az állaga is tökéletes. Az eléggé kiszáradt hajvégeim másnap is kellemesen puhák. :) Hajnövesztéshez hasznos.

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Demonika

2018. július 7.

Igazából annyi féle, és fajta hajápoló terméket használok a még egy év után is a szőkítést kiheverni vágyó hajamra, hogy fogalmam sincs, hogy ez a termék mennyire járul hozzá annak jelenlegi állapotához.
Az valóban tény, hogy nagyon aranyos, csajos a csomagolása, és az illata is jó.
Kissé folyékonyabb, mint ahogyan azt a hajolajoktól megszoktam, viszont a hajam hamar beszívja, és nem hagy zsíros érzetet magaután.
És némivel valóban, puhábbnak, fényesebbnek, könnyebben kezelhetőnek érződik a hajam, és valahogy a szerkezete is jobbnak tűnik, bár lehet, hogy azt csak én szeretném belelátni. :P

Demonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

Az valóban tény, hogy nagyon aranyos, csajos a csomagolása, és az illata is jó.

Timitami

2018. június 19.

Tartja, tudja, amit ígér, és finom kókuszillatú lesz tőle a haj. A balzsamjával együtt használom, és valóban selymes, puha, igazán könnyen kifésülhető, ragyogó tőle a vállig érő egyenes hajam. Szépen beissza a törülközőnedves hajam ezt az olajat. Szárítás után végre újra szépen áll a hajam, már kezdett száradni, de most újra szép táplált. Elégedett vagyok vele, és az ára is kedvező. A DM-ben külön állványon van, a csomagolása tűnt fel, amiatt léptem oda. Először utazómretben a balzsamot vettem meg, két használat után úgy meggyőzött, hogy elmentem a hajolajért is. Jó beruházásnak bizonyulnak.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol