KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

.Langhaarmädchen

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissdzs, Módosítva: 2018. június 7.

Kategória:   Hajápolók

A selymesen csillogó haj titka

A kókusz és buriti olajat tartalmazó professzionális hajápoló csodás bársonyos puhaságot kölcsönöz a hajnak. Egyedülálló formulája "anti-frizz" hatással tökéletes kifésülhetőséget és optimális hővédelmet biztosít. Az eredmény teljes hosszában ragyogó haj.

Bivettke89

2018. december 11.

Vékonyszálú hajam van, amin ha a nem megfelelő olaj van nagyon zsírosodik!Viszont ez nagyon jó,imádom .Nagyon kellemes illata van ,tökéletesen vissza ápolja a hajam!5pumpaval használok a hátközépig érő hajamra ,majd szárítóm és gyönyörű fényes ápolt a hajam <3

Bivettke89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Ygritte

2018. november 1.

Imádom!!! Az illata zseni nem az a mű tömény illat ami fejfájást okoz,nagyon puhi lesz a hajam tőle és fényes is, elfogyott a balszamom így csak sampon után törölköző nedves hajra tettem 2-3 pupányit levegőn megszráradt majd jött a fonás, kibontás után ugyanúgy puha és fényes volt a hajam.
Hatalmas mennyiség nagyon jó áron, a csomagolás pedig magáért beszél.Hígabb oljaról van szó amitől az elején megijedtem előző tapasztalaok alapján, hogy nem fog jól hidratálni de ez nem így van. Ajánlom!

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Vanesszaeszter

2018. október 27.

háááát én nem tudom ez mire jó:D Mármint az állaga szuper, a csomagolás elbűvölő, az illata szuper, de hatása egy nagy 0. Pénzkidobás:D semmire sem jó:D

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

fodornoncsi

2018. október 17.

csodaszer! (természetesen, mint minden másban) a design fogott meg, végtelenül aranyos a flakon. :) a hatásról már ne is beszéljünk! használom nedves, félszáraz, száraz hajra is, mindig kitűnően teljesít, még a töredezett hajvégeimet is puhává varázsolja. az illata is isteni kókuszos. nagyon megéri a pénzét, főleg, hogy rengeteg ideig elég lesz, pedig sokat használom.

fodornoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

viewxy

2018. október 14.

Vizesen is, szárazon is működik. Jó egyenesítéshez, hajszárításhoz, csak levegőn száradáshoz. Puha lesz tőle a hajam, teljesen beszívódik és nem zsíros érzetű, a frizzy hatást megszűnteti de nem nehezíti el a hajam. Azta, nem gondoltam volna hogy ilyen jó, tuti veszek legközelebb is

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Ada

2018. október 6.

Annyira szeretem....Az illatát a hatását és hogy nem zsírosítja a hajam.Nagyon szépen rendbe tette a száraz,töredezett részeket.Csak a hajvégekre viszem fel.Már újra is vettem. ;)

Ada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

sandra1230

2018. szeptember 18.

Illatra kókuszos édes de nem tolakodó. Eszméletlen puhává és selymessé teszi a hajvégeimet valamint ami plusz bónusz, hogy nem lesz zsíros érzete ezután. Ami nagyon ritka egy hajolajnál. Úgyhogy maximálisan meg vagyok vele elégedve. Simán megéri az árát.

sandra1230
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Betticupcake

2018. július 11.

Éppen kókuszos termékeket vadásztam amikor megláttam ezt a kis csodát. Nagyon elégedett vagyok vele. Az illata brutál kókuszos de csak visszafogottan, a hajvégeket és a hajam közép tájékát ápolom vele. Finom puha lesz tőle és nem olyan szálkásak a végek. Imádom és a csomagolása nagyon cuki😊

Betticupcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

NikolettaP

2018. július 7.

Én is a Dm állványon láttam meg és figyeltem fel a csomagolására. Amint megláttam, hogy hajcuccok, megnéztem van-e esetleg hajvégàpoló olajuk, mert a Rossmann-ban is a Dm-ben is azt kerestem màr 2 napja de csak 2000 Ft felett találtam és ilyen híg olajokat, én pedig korábbi tapasztalataim alapján valamilyen sűrűbb állagút szerettem volna, azok nekem jobban beváltak. A kis kiszerelését vettem meg próbakèppen az 700-800 Ft volt, de meg fogom venni a nagyot is, viszont ez nyaraláshoz igazi “travel” méret :) Nagyon jó kókuszos illata van, az állaga is tökéletes. Az eléggé kiszáradt hajvégeim másnap is kellemesen puhák. :) Hajnövesztéshez hasznos.

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Demonika

2018. július 7.

Igazából annyi féle, és fajta hajápoló terméket használok a még egy év után is a szőkítést kiheverni vágyó hajamra, hogy fogalmam sincs, hogy ez a termék mennyire járul hozzá annak jelenlegi állapotához.
Az valóban tény, hogy nagyon aranyos, csajos a csomagolása, és az illata is jó.
Kissé folyékonyabb, mint ahogyan azt a hajolajoktól megszoktam, viszont a hajam hamar beszívja, és nem hagy zsíros érzetet magaután.
És némivel valóban, puhábbnak, fényesebbnek, könnyebben kezelhetőnek érződik a hajam, és valahogy a szerkezete is jobbnak tűnik, bár lehet, hogy azt csak én szeretném belelátni. :P

Demonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

Az valóban tény, hogy nagyon aranyos, csajos a csomagolása, és az illata is jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol