. Langhaarmädchen

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dundicat, Módosítva: 2018. július 3.

Kategória:   Hajformázók

A holt-tengeri sóval készített hajformázó spray igazi Beach-Look megjelenést kölcsönöz a hajnak. A frizura kócossá és erősebb tapintásúvá válik, mintha csak a tenger hullámai formázták volna. Vagány, matt hatást biztosít és megóvja a hajszálakat a hajszárító hője okozta károsodással szemben.

Ár: Csere vagy 500 Ft , Eladó: zsozsi0205
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Demonika

2018. július 19.

Én személy szerint mádom! :D

Évekig szemvedtem a hajam formázásával.Mivel vastagszálú, és szinte már önálló tudattal rendelkezik. Kisebb koromban szögegyenes volt, majd beütött a pubertás, és ilyen borzalmas, se nem hullámos, se nem egyenes, borzalom lett. Régebben hajvasalóval küzdöttem ellene, még az sem érdekelt, ha leégetem, csak nézzen már ki valahogy. Majd évekkel később rájöttem, hogy igen is a hullámos haj is lehet nagyon dögös. Így elkezdtem mindenféle dologgal kísérletezni. Egy darabig a Kallos sós spray-ét használtam, befontam, vagy csavartam éjszakára a hajam, befújtam a sprayvel, és másnapra csodás egésznap tartó hullámok lettek a hajamban. De miután kifogyott, valami olyasmi termék után kezdtem keresgélni, amivel hasonló eredmény érhető el, anélkül, hogy egy nappal korábban ki kéne találnom, hogy hogyan is akarom viselni a frizurámat másnap.
Aztán, májusban beugrottam a DM-be, és szemet szúrt az új márka, aranyos csajos csomagolása, igaz másért menetem, de végül ezzel távoztam.
Először is, az illata isteni! Sokan kérdezték meg tőlem, hogy milyen parfümöt fújtam magamra. (És nem akarták elhinni, hogy csak egy haj spray illatát érezték rajtam.)
Másodszor, szuperül kordábantartja a rakoncátlan tincseim. Mivel amúgy is hullámosodásra hajlamos hajam van, ezért az egyenesítéssel ellentétben, ezt nem dobja ki öt perc alatt, hanem egész nap kitart, a kócos, csajos hatás.
Harmadszor, ha késésben vagyok, akkor is sitty-sutty sikerül belőnöm a hajam különösebb erölködés nélkül.

Viszont negatívumként, nagyon sokáig tartott, amíg sikerült kikísérleteznem, hogy hogyan is kellene használnom. A spricckolója egy borzalom, nagyjából, úgy működik, mint egy vizipisztoly, minden cuccot egy helyre fúj, az a tincs pedig betonkeményre ragad máshol meg alig látni, a hullámos hatást. (porbáltam kicserélni a fejét másikra, hátha csak az enyém volt hibás, de azzal is ugyanígy viselkedett)
Végül egy videóban láttam, hogy a márkát megalkotó egy fodrásznő a kezébe fújt valamennyit, majd utána nyomkodta a hajába, egyenletesebben oszlatva el azt. Így végül két hónappal később, már én is rendesen tudom használni a terméket. ;)

Demonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Én személy szerint mádom! :D

dundicat

2018. július 6.

Tragédia :D a fújás maga rémítő, a szokott permet helyett egyenes, masszív vízspricc lövell gyanúsan a frizura felé. Az igaz, hogy az amúgyis hullámos hajam még hullámosabb lett. Majd pár mp elteltével beállt a betonkeménység. Nincs az a rosszminőségű hajlakk, ami ezt tehetné a frizurával. Konkrétan kimosni is nehéz volt. Förtelmes szer, nagyon édes csomagolásban, isteni illattal. Senkinek nem ajánlom, ez tényleg a legrosszabb dolog, amit valaha megevettem:D

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Sheila

2018. július 3.

Ez nálam kb 2 próbálkozás után a kukában végezte. Szó szerint. Izomból vágtam ki. Hullámosít vmelyest, az igaz, de kb olyan mintha tapétaragasztót kentem volna a hajamra,megköt és betonkemény tincseket csinál. Esetleg extrém punkfrizurák készítéséhet megfelelő kellék lehetne, vagy ragasztónak.Az 1* is sok.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.