KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   155 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 155 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. január 30.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 155 Ft

A Baba szappan a legidősebb tagja a Baba márkának, amely már évek óta a magyarországi szappanpiac vezető terméke. A Baba szappan gyártása szabadalommal védett eljárás.

Kiszerelés: 125 g

Ár: 155 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

detti23

2018. február 20.

Kissé szárít és én személy szerint az illatáért sem vagyok annyira odáig. Viszont az tény, hogy nagyon alaposan tisztít és egy örök klasszikus darabról van szó.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Vicus

2018. február 13.

Az illata nem különösebben jó, de legalább nem szárítja ki a kezemet még gyakori kézmosás esetén.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Dorka66

2018. február 7.

Évek óta ezzel fürdünk. Egy nagyon bio kozmetika vezetője is megerősített abban, hogy a test bőrének ez a legjobb (arcra nem!). Nem szárítja a bőrünket, nem is kell használnunk testápolót utána. Az illata lehetne élvezetesebb, de már megszoktam és büdösnek nem mondanám.

Dorka66
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

topsminkotti

2018. február 5.

Ez az a termék, aminél a retro érzés és a gyerekkori emlékek (elsősorban az ilattal kapcsolatban) elfedik a a valóságot. Nem tudom hányan vannak itt a korosztályomból (a 70-es években voltam gyerek és 80-as években tinédzser). Tusfürdő egyáltalán nem létezett, csak szappan és abból is korlátozott volt a választék. Ha valaki kapott külföldről (mert itthon nem volt kapható) egy Palmolive vagy Fa szappant, akkor az igazán menőnek számított.
Tehát a Babaszappan :) Ez az illat mindenkiben benne ragadt és mivel jó emlékek fűződnek hozzá (gyerekkor) szépnek és jónak látjuk a terméket is (ilyen még a klasszikus Nivea krém, vagy a retro édességek is). A valóságban ez egy egyszerű szappan, különleges tulajdonságok nélkül, mely szárít is (nekem száraz a bőröm és azt viszketősre szárítja). Ha a mai szappan választékhoz hasonlítja, akkor igazán csak árban versenyképes.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

Anyezz

2017. november 8.

Semmi extra szappan, de a férjem kedvence. Tényleg borzasztóan trutymósodik.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Semmi extra szappan, de a férjem kedvence. Tényleg borzasztóan trutymósodik.

leili

2017. október 25.

Sajnálom, lehet, hogy valaki nagyon szereti, de szerintem ez egy annyira rossz szappan...szárít, viszketek tőle, semmi illata, összetrutymósodik rövid időn belül.

leili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

melissared

2017. október 19.

Gyerekkor illat! Imádom! Mindig újraveszem, nem tudom megunni :)

melissared
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Gyerekkor illat! Imádom! Mindig újraveszem, nem tudom megunni :)

tenagi

2017. szeptember 18.

Örök klasszikus. Nálunk a mosdónál van kirakva folyékony szappan is és szilárd szappan is (csak a Baba szappan! :D ). Én a Babát használom, nagyon szeretem az illatát :)

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Lizinka

2017. augusztus 25.

Nekem arcmosásra ajánlották a Baba lanolinos szappant, nem vált be. Több pattanés jelent meg az arcomon, mint a használat előtt. Kézmosásra alkalmas, de a testem többi részén nem kívánatos a használata.

Lizinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

applepebble

2017. augusztus 18.

Kéz-, és arcmosásra használom. Az arcomat szárítja, de ezt kevés krémmel megoldom. Azért is szeretem, mert a legtöbb csoda arclemosó viaszos érzést hagy maga után, de ez nem. És az illata is nagyon finom.

applepebble
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin