KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   155 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 155 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. január 30.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 155 Ft

A Baba szappan a legidősebb tagja a Baba márkának, amely már évek óta a magyarországi szappanpiac vezető terméke. A Baba szappan gyártása szabadalommal védett eljárás.

Kiszerelés: 125 g

Ár: 155 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Tmika

2018. június 30.

Kézmosásra használom, bár több bőrgyógyász is ajánlotta, hogy a pikkelysömörös bőrömre ezt kellene használni. Ahhoz azért kicsit szárít, de kézmosásra tökéletes.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

dundicat

2018. június 22.

Mindig van otthon kitéve. Még úgy is, hogy van mellette folyékony szappan, mert annyira nosztalgikus, és imádom az illatát. A kézmosás nálam a szappanozás mozdulatát is jelenti, kb pszichésen is ettől érzem úgy, hogy megtisztul a kezem. Mindig ezt a fajtát használom, főleg nosztalgiából :)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Évia

2018. június 1.

Én személy szerint szeretem az illatát, egy klasszikus darab, amiben sohasem csalódom.

Évia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Tdvzsl

2018. április 19.

Nehezen kezelhető, zsíros, pattanásos bőrnek igazi megváltás, szerintem a létező tonikok, arclemosók, krémek és más csodát ígérő termékek 90%-át próbáltam, de semmi nem segített. Aztán nagymamám mondta, hogy próbáljam ki ezt a szappant, mert ő is ezt használta fiatal korában. Hát mama.. Mondhattad volna mielőtt csillagászati összegeket költöttem a semmire :) pár hét alatt rendbe jött a bőröm, az illata csodás, az pedig hogy 150-200forint már csak hab a tortán.

Tdvzsl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Marcsi66

2018. április 4.

Gyerekkor emlékei között szerepel,de abszolút negatív értelemben,,,nem tudom véleményezni a minőségét,nekem a szegénységet jelentette,de amikor Lux szappanra váltott anyukám akkor meg azt hittem h több pénzünk lett!!! ( dehogyis csak miattam)

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 4.

Moony

2018. február 23.

Semmi sem vált annyira be arctisztításra, mint ez a kis szappan. Csak ezt használom, reggel-este, semmilyen más tonikot vagy radírt sem. Nem szárít, a zsírosodásra hajlamos bőrömet normál tartományba tette, tág pórusaim is összébbhúzódtak. Ezt a hatást a drágább, kifejezetten erre a problémára való "csodaszerekkel" sem tudtam elérni... Csillagos 5 :)

Moony
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

detti23

2018. február 20.

Kissé szárít és én személy szerint az illatáért sem vagyok annyira odáig. Viszont az tény, hogy nagyon alaposan tisztít és egy örök klasszikus darabról van szó.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Vicus

2018. február 13.

Az illata nem különösebben jó, de legalább nem szárítja ki a kezemet még gyakori kézmosás esetén.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Dorka66

2018. február 7.

Évek óta ezzel fürdünk. Egy nagyon bio kozmetika vezetője is megerősített abban, hogy a test bőrének ez a legjobb (arcra nem!). Nem szárítja a bőrünket, nem is kell használnunk testápolót utána. Az illata lehetne élvezetesebb, de már megszoktam és büdösnek nem mondanám.

Dorka66
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

topsminkotti

2018. február 5.

Ez az a termék, aminél a retro érzés és a gyerekkori emlékek (elsősorban az ilattal kapcsolatban) elfedik a a valóságot. Nem tudom hányan vannak itt a korosztályomból (a 70-es években voltam gyerek és 80-as években tinédzser). Tusfürdő egyáltalán nem létezett, csak szappan és abból is korlátozott volt a választék. Ha valaki kapott külföldről (mert itthon nem volt kapható) egy Palmolive vagy Fa szappant, akkor az igazán menőnek számított.
Tehát a Babaszappan :) Ez az illat mindenkiben benne ragadt és mivel jó emlékek fűződnek hozzá (gyerekkor) szépnek és jónak látjuk a terméket is (ilyen még a klasszikus Nivea krém, vagy a retro édességek is). A valóságban ez egy egyszerű szappan, különleges tulajdonságok nélkül, mely szárít is (nekem száraz a bőröm és azt viszketősre szárítja). Ha a mai szappan választékhoz hasonlítja, akkor igazán csak árban versenyképes.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Lanolin