KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: tani, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevői: frézia, barack, jázmin, rózsa, mósusz, cédrus, keserűnarancs, magnólia, pézsma, ámbra

Ár: 650 , Eladó: Evashop
Állapot: Hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel Budapest/posta+450
Lanvin Marry Me!
Ár: 1200 Ft ajánlott postával , Eladó: vicuskat
Állapot: 5 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postával küldöm, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

panelli

2017. augusztus 23.

Az van, hogy soha többé nem veszek csak összetevők és egyetlen illatolàs alapjàn parfümöt. Magamra fújva konkrétan rosszul lettem. Van benne valami nagyon fojtogató, ami szó szerint megszédíti az embert, de sajnos egyàltalàn nem jó értelemben. Sajnàlom, de nem és nem.

panelli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

zsofiacskm

2017. április 24.

Nagyon szerettem, közepesen tartós illat és bár sokan kérdezték, mi van rajtam, annyira sosem éreztem signature scent-nek.
Az egész biztos, hogy nem találkoztam még vele máson...Szóval lehet, hogy még egyszer hazajön majd velem :)

zsofiacskm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Vaslady

2017. április 22.

Ezt az illatot,amikor ma kipróbáltam,rögtön eszembe jutott valaki.
Egy barátni pár,hölgy tagja viselte,sokszor éreztem rajta,és valószinű,hogy a signature illata lehet,mert télen is meg nyáron is,mindig.
Érdekes,hogy már jó pár éve ápoljuk ezt a barátságot,igaz mostanában már rég találkoztunk,de még sosem beszélgettünk parfümökről.
Ennek oka valószinűleg az,hogy a párja,nem használ semmit,még hónaljdezodort sem,a lány meg sokáig Celebre függő volt,igy ezen téma nem is jött elő.
Magamon nem érzem tartósnak,viszont rajta tartós is volt, meg finom is,most nem tudom azért,mert tartós az illat,vagy egyszerűen csak sokat fújt.
Ő egy kék szemű,piszkos szőke hajú csaj,aki örülten rajong a fitnesért,na meg Rubint Rékáért is.
Kedvelem meg minden,de igazság szerint,nem túl sok az érdeklődési körünk,most azon gondolkozom,mig a fiuk söröztek,mi miről is szoktunk beszélgetni...
Neki a személyéhez ez az illat tökéletesen passzolt.
Amugy meg,el tudom képzelni,hogy nyáron sokan szeretik,lehet,hogy a sportos csajok is fújják.
Nekem nem lett egy nagy Ő,meg nem is fogom megvenni.
Nem szeretem,ha a környezetemben valaki ugyanazt az illatot használja,kivétel,ha bolondulok az illatért.
Mert akkor minden áron kell :-D.
Igy kap 4 csillagot.

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Ezt az illatot,amikor ma kipróbáltam,rögtön eszembe jutott valaki.
Neki a személyéhez ez az illat tökéletesen passzolt.
Nekem nem lett egy nagy Ő,meg nem is fogom megvenni.
Mert akkor minden áron kell :-D.
Igy kap 4 csillagot.

Burya

2017. április 8.

Hű, ez nekem nagyon nem... Pedig a Lanvin illatokat szeretem, de ezt kifejezetten büdösnek, keserűnek érzem... No persze alsó polcon volt és elképzelhető, hogy nem épp a legfrissebb példányt sikerült megillatolnom, Lanvin Jeanne-nal ugyanígy jártam, aztán kiderült, hogy valójában egy egészen kellemes illat. Szóval alapvetően megadom a lehetőségét, hogy romlott volt a teszter, ezért kap két csillagot, de az biztos, hogy ebből nem lesz szerelem, de még csak egynyári románc sem...

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

vicuskat

2017. április 7.

Notino-n rendeltem mintát belőle és egyből szerelem lett... Azóta itt a KM-en találtam egy eladó példányt, jutányos áron. Csillagos 5!!!

vicuskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

kicsirita

2017. február 7.

Nem bírtam ki, megrendeltem.
És azt érzem jól tettem!!!! De még milyen jól!

A Lanvin illatokat nagyon különlegesnek tartom. Volt dolgom a lila gömböcskével, tavaly rövid kalandom volt a Jeanne-el, és nagyon jó társam a Rumeur 2 Rose.

Na de erről az illatról:
Kicsit mindegyik benne van. Finom citromos virágos illat. A többivel ellentétben ez tartós és nagyobb hatósugarú.
Először gyöngyvirágot éreztem kifújáskor, meg is ijedtem, de elillant szerencsére.
Aki a fent felsoroltak valamelyikét szereti érdemes kipróbálnia!

kicsirita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Nem bírtam ki, megrendeltem.
És azt érzem jól tettem!!!! De még milyen jól!

Na de erről az illatról:
Aki a fent felsoroltak valamelyikét szereti érdemes kipróbálnia!

tani

2017. február 2.

Egy éve kaptam ezt a parfümöt. Soha, de soha nem vettem volna meg ha tesztpapíron érzem. Amikor először a csuklómra fújtam még a levegőt is visszatartottam annyira borzasztónak találtam. Aztán elpárolgott a fejillat és szépen, lassan kibontakozott valami gyümölcsös, púderes, elegáns csoda. A bőrömön óráról órára jobb lett. Egész nap érezhető, mindenki által megcsodált kedvenc lett belőle. Ha zárt helyiségben vagyok mindig megjegyzi valaki, hogy milyen jó illat van rajtam. Az igazsághoz tartozik, hogy a fejillatot továbbra sem kedvelem. Szerencsére gyorsan lebomlik.

tani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 2.

kimmy23

2016. július 29.

Imádom ezt az illatot. Nagyon kellemes, nem hivalkodó, üde, friss illata van. A kedvencem.

kimmy23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

orsii9521

2016. május 6.

Pár évvel ezelőtt használta, tavasszal. Isteni virágos tényleg teljesen tavaszias illata van, imádtam :) Nem egyszer dicsérték meg rajtam, ráadásul rajtam irtó tartós és erős illata van. Nagyon szerettem és az üvegcséje pedig nagyon kis aranyos :)

orsii9521
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

bjanckar

2016. április 21.

Az esküvőkre kaptam a férjemtől :-) nagyon szeretem, kellemes virág és gyümölcs illat,azonban 2 év alatt mintha megromlott volna, vagy ő alakult át, vagy az én ízlésem, már nem annyira tetszik, mint akkor. Sajnos.

bjanckar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Alkoholok: SD Alcohol 39-C
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol