KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Jazz Juice, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Lanvin Oxygene 10, 5 ml
Ár: 1400/10 ml, 700/5 ml + Foxpost , Eladó: t_lindus
Állapot: frissen átfújva, Helyszín: Budapest X. kerület, fizetés: személyes átvétel, Foxpost
5*5 mili fújós friss KÉK illat válogatás
Ár: 2500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5*5 ml fújósban, Helyszín: Budapest, fizetés: foxpost, postán maradó, személyes átvét

Pamador

2018. július 14.

Passz. Ezt az illatot nem tudom hová tenni. Kifújáskor egy katyvasz nekem, a tejet keresgélem benne, de nem akar előbukkanni. Többet vártam, teszzek majd még egy próbát, de már nem várom a csodát.

Pamador
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Kisangyalcsillag

2018. július 5.

Rajtam erős borsos nyitánya van, kicsit szúrós, de aztán egy nagyon finom édeskés, fűszeres illattá szelídül, mely mindig viselhető. Számomra mégis inkább nyári, mert azért a téli illataim....🤣❤❤
Szóval ez nem egy nagyágyú, olyan....kis ....parfümöcske.Írni sem lehet róla ódákat 😃😃Nem első soros a parfümös polcomon, de jóóó..😃😃😃🤣 Nekem tetszik.
Ára nagyon baráti, tartóssága is egész tűrhető.

Kisangyalcsillag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Ára nagyon baráti, tartóssága is egész tűrhető.

Timi8

2018. július 1.

Update: Hát, dehogyisnem! Tényleg tejes-borsos. Csak ennyire időjárásfüggő, hogy mikor mit villant meg magábòl. Továbbra is nagyon tetszik, pillanatokat alatt megszerettem és nem tágìtok mellőle azòta sem.

Magam is meglepődtem, mennyire tetszik! Rajtam se tejesség se bors. De gyönyörű ùgy ahogy van. Komfortillat a javábòl. Finom, egyszerű, lágy, ártatlan. ...plusz pont amiatt, mert képes Laura Biagiotti Tempore Donna-ként leszáradni a bőrömöm!!! / ilyet pedig csak a nagynevű Amouage Sunshine tud, ami leszáradásában szintén Biagiotti-t, de Roma Uomo-t produkál :D/
Mondjuk nekem ő egyébként nem kék illat, matt vagy tejüveges, barackba hajlò vajszìnt társìtok hozzá.
Plusz csillag jár az átváltozòművész-illatoknak, ìgy neki is!
Szuper kis négyévszakos parfüm, mely minőség-ár arányát tekintve is helyt áll.

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Plusz csillag jár az átváltozòművész-illatoknak, ìgy neki is!
Szuper kis négyévszakos parfüm, mely minőség-ár arányát tekintve is helyt áll.

6vilag

2018. május 7.

Szegényebb lennék nélküle az biztos. Elkísér már sok-sok éve, és így is fog maradni, soha nem leszek hozzá hűtlen. A férfi változatát is megvettem a férjemnek és bátran állítom, mind a kettő tökéletes. Férjem szereti ezt az illatot rajtam, én meg rajta a párját. Bár mind a ketten szoktunk mást is használni, de ez mondjuk úgy, hogy alap marad.
Nagyon - nagyon tartós, finom vizes, vagyis inkább tejes, púderes, nőies, meleg. Rajtam a tejessége és a visszafogott púderessége érvényesül, amit nagyon szeretek.
Az alattam szólók negatív véleménye igencsak elszomorított.
Nálam nem múlhat el tél nélküle én inkább hűvösben használom. Zárt térben puha tejes, aqvás, ami csöppet sem tolakodó, de mégis határozottan jelen van, amolyan igazi komfort illatként. A tej miatt bizonyos időben -a felfújás után néhány órával- kissé babás is, de mellette egyben szuper nőies is.
Télen a nyarat csempészi a szürke hétköznapokba. Remélem, hogy soha, de soha sem fogják megszüntetni.
Ma ezt kívántam meg a tavaszi melegben, a tengerész kék ingemhez. Reggel befújtam magam (mondjuk nem sajnáltam) és este, mikor hazajöttem, a férjem azt mondta meg ne fürödj, olyan jó illatod van. Hm...azért megfürdök...
Amit különösen szeretek benne, hogy nem egy lineáris parfüm, és mivel változik a viselőjén, napszakokon belül is eltér az illat, így ezt nem lehet megunni.
Csillagos 5 a "sokadikon", mert ez egy ikon, mint a tervezője, Alberto Morallis.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 7.

Az alattam szólók negatív véleménye igencsak elszomorított.

mona82

2018. május 7.

Finom komfort illat, az a fajta amivel nem lehet mellélőni, nem egy figyelemfelkeltő alkotás, inkább bújós, nekem kicsit "anyaillat" :) Nagy kár hogy marha gyorsan elillan!!

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

Ascyra

2017. augusztus 31.

Már elnézést, de hol az illat? Kilocsoláskor kölni és szappan elegye, két óra múlva... Hopp? Nincs miről írnom! Ez vajon hogy fordulhatott elő? Majdnem egy fél üveg mintát magamra erőltettem - éreztem én, hogy ez nem lesz elég (ezért a túlzás), és kérem, nem elég! Nem találom az oxigént, de nem találok benne konkrétan semmit, amit értékelni lehetne. Szappan és víz. Izé, lehet, hogy romlott a parfüm? Én már mindenre gondoltam, de igazából üvegből is annyira feledhető, hogy részemről többet nem is ér meg, sem időből sem energiából, mint ez a rövidke poszt. Ilyen kérészéletű ez a kreálmány is. Huss... el véle!

(Még jó, hogy mindig van a táskámban egy kis Caligna, legalább nem maradok illat nélkül :D)

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Tella

2017. augusztus 22.

Azt hittem, hogy egy kellemes, ózonos, légies komfortillatról van szó, ehelyett kaptam egy nagyon nyomasztó, savanykás, fűszeres, borzalmas kreálmányt. Ez oxigén???
Ez valami szörnyű, megnéztem a fragon mi is van benne pontosan és valószínűleg az indiai fehérbors bánt ennyire. Érdekes, nem is annyira borsnak érzem, (biztos ezerfajta bors van, és ez nem az a szokványos borsillat) mintha betévedtem volna egy konyhába, ahol kiborítottak, összekavartak volna mindenféle fűszert. Túlságosan fűszeres ami nem lenne baj, csak ezek olyan "nem jó" fűszerek és a tej ez esetben nem segít, inkább fokozza a hányingert. Közben a gardénia a legfanyarabb arcát mutatja. Ez együtt nekem már sok.
Elnézést az illat kedvelőitől, de ez nem hogy viselhetetlen számomra, egyenesen borzasztó ez a szag. Az egyik (finoman szólva) legkellemetlenebb, legnyomasztóbb illatú parfüm, amit valaha szagoltam.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Marcsi66

2017. augusztus 21.

" Fillérekben van a tündöklés" na jó azért nem ingyen van,,,,de baráti áron az biztos,Nem ismertem,és az első benyomás,h a tisztaság,fél egészség,Morillas szerint is,innen indul a parfüm,nagyon jól kitalált egyébként,,,,olyan illatot érzek ami a szmog ellentéte,friss ózonos hihetetlenül tiszta,majd formálódik,a nőiesség gyengéd vonala felé húz,,,,, szép jegyek,bors a bergamottal,majd egy pici rózsa kivehető,és a kedvencem mostanság az írisz,az ő szépsége a szantállal a nyugodt szép napok krónikája,rajtam elég sokára jön elő a púderes-tejes hatás,( négy évszakos lehet,közepes tartósság )

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

karakumsivatag

2017. július 18.

Bvlgari BLV utódját keresem évek óta. Az Oxygene pont azt a megnyugtató púderességet adja számomra, mint a BLV. Amikor először illatoltam tavasszal, nagyon erősnek találtam benne a borsot, de mostanában inkább krémesen-tejesnek érzem én is. Kellemes komfort illat, egész nap érzem magamon.

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.

GNóri

2017. június 2.

A Lanvin márka többi parfümje eddig nem hozott lázba, mind felejthető volt számomra. Az Oxygene viszont nagyon finom és különleges. Tiszta, üde, légies, lágy illat. Azt hittem először, hogy csak nyárra való kis egyszerű illat, de abszolút négy évszakos parfüm, mindig hordható, csak más arcát mutatja. A bőrömön hűvösebb időben borsosabb, melegben pedig tejes, krémes. A tartóssága is rendben van.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.