KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Jazz Juice, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 800+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Lanvin Oxygene 75ml EDP
Ár: 5500 , Eladó: judithsmith007
Állapot: Nagyon minimális hiányzik belőle., Helyszín: Jászberény, fizetés: Fizetés előre banki utalással + postaköltség.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ascyra

2017. augusztus 31.

Már elnézést, de hol az illat? Kilocsoláskor kölni és szappan elegye, két óra múlva... Hopp? Nincs miről írnom! Ez vajon hogy fordulhatott elő? Majdnem egy fél üveg mintát magamra erőltettem - éreztem én, hogy ez nem lesz elég (ezért a túlzás), és kérem, nem elég! Nem találom az oxigént, de nem találok benne konkrétan semmit, amit értékelni lehetne. Szappan és víz. Izé, lehet, hogy romlott a parfüm? Én már mindenre gondoltam, de igazából üvegből is annyira feledhető, hogy részemről többet nem is ér meg, sem időből sem energiából, mint ez a rövidke poszt. Ilyen kérészéletű ez a kreálmány is. Huss... el véle!

(Még jó, hogy mindig van a táskámban egy kis Caligna, legalább nem maradok illat nélkül :D)

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Tella

2017. augusztus 22.

Azt hittem, hogy egy kellemes, ózonos, légies komfortillatról van szó, ehelyett kaptam egy nagyon nyomasztó, savanykás, fűszeres, borzalmas kreálmányt. Ez oxigén???
Ez valami szörnyű, megnéztem a fragon mi is van benne pontosan és valószínűleg az indiai fehérbors bánt ennyire. Érdekes, nem is annyira borsnak érzem, (biztos ezerfajta bors van, és ez nem az a szokványos borsillat) mintha betévedtem volna egy konyhába, ahol kiborítottak, összekavartak volna mindenféle fűszert. Túlságosan fűszeres ami nem lenne baj, csak ezek olyan "nem jó" fűszerek és a tej ez esetben nem segít, inkább fokozza a hányingert. Közben a gardénia a legfanyarabb arcát mutatja. Ez együtt nekem már sok.
Elnézést az illat kedvelőitől, de ez nem hogy viselhetetlen számomra, egyenesen borzasztó ez a szag. Az egyik (finoman szólva) legkellemetlenebb, legnyomasztóbb illatú parfüm, amit valaha szagoltam.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Marcsi66

2017. augusztus 21.

" Fillérekben van a tündöklés" na jó azért nem ingyen van,,,,de baráti áron az biztos,Nem ismertem,és az első benyomás,h a tisztaság,fél egészség,Morillas szerint is,innen indul a parfüm,nagyon jól kitalált egyébként,,,,olyan illatot érzek ami a szmog ellentéte,friss ózonos hihetetlenül tiszta,majd formálódik,a nőiesség gyengéd vonala felé húz,,,,, szép jegyek,bors a bergamottal,majd egy pici rózsa kivehető,és a kedvencem mostanság az írisz,az ő szépsége a szantállal a nyugodt szép napok krónikája,rajtam elég sokára jön elő a púderes-tejes hatás,( négy évszakos lehet,közepes tartósság )

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

karakumsivatag

2017. július 18.

Bvlgari BLV utódját keresem évek óta. Az Oxygene pont azt a megnyugtató púderességet adja számomra, mint a BLV. Amikor először illatoltam tavasszal, nagyon erősnek találtam benne a borsot, de mostanában inkább krémesen-tejesnek érzem én is. Kellemes komfort illat, egész nap érzem magamon.

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.

GNóri

2017. június 2.

A Lanvin márka többi parfümje eddig nem hozott lázba, mind felejthető volt számomra. Az Oxygene viszont nagyon finom és különleges. Tiszta, üde, légies, lágy illat. Azt hittem először, hogy csak nyárra való kis egyszerű illat, de abszolút négy évszakos parfüm, mindig hordható, csak más arcát mutatja. A bőrömön hűvösebb időben borsosabb, melegben pedig tejes, krémes. A tartóssága is rendben van.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

mikkamakka75

2017. április 30.

Szàmomra az egyik legnehezebben èrtèkelhetö parfüm. Pròbàltam màr pàrszor, van miböl (75ml), de egy nagyon gyenge kis borsos fuvallaton kívül a vilàgon semmit nem èrzek. Rajtam aztàn se nem különleges, se nem egyedi, a viràgos vagy tejes jegyeket nyomokban sem èrzem, pùderes melegsègröl, puha takaròként ölelö illatròl maximum csak àlmodozom.
Fùjtam hidegben, melegben, börre, ruhàra, levegöbe.. ès semmi.
Ha ùgy vesszük, tènyleg egy komfortos kis illat.. tuti nem fog zavarni, hisz nem is èrzem, hogy ott van. Így mèg csak rossznak sem mondhatnàm. Egyszerüen csak (rajtam/nekem) nem jò..
Nem adom fel, mert biztos több van ebben az illatban, de az eddigi produkciò csak egy jòindulatù közepes(ke)..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Fùjtam hidegben, melegben, börre, ruhàra, levegöbe.. ès semmi.

6vilag

2017. április 23.

Szegényebb lennék nélküle az biztos. Elkísér már sok-sok éve, és így is fog maradni. Vannak mellette persze más illataim is, de ha elfogy, mindig pótolom, soha nem leszek hozzá hűtlen. A férfi változatát is megvettem a férjemnek és bátran állítom, mind a kettő tökéletes. Férjem szereti ezt az illatot rajtam, én meg rajta a párját. Bár mind a ketten szoktunk mást is használni, de ez mondjuk úgy, hogy alap marad.
Nagyon - nagyon tartós, finom vizes, vagyis inkább tejes, púderes, nőies, meleg. Rajtam a tejessége és a visszafogott púderessége érvényesül, amit nagyon szeretek.
Az alattam szólók negatív véleménye igencsak elszomorított.
Nálam nem múlhat el tél nélküle én inkább hűvösben használom. Zárt térben puha tejes, aqvás, ami csöppet sem tolakodó, de mégis határozottan jelen van, amolyan igazi komfort illatként. A tej miatt bizonyos időben -a felfújás után néhány órával- kissé babás is, de mellette egyben szuper nőies is.
Télen a nyarat csempészi a szürke hétköznapokba. Remélem, hogy soha, de soha sem fogják megszüntetni.
Amit különösen szeretek benne, hogy nem egy lineáris parfüm, és mivel változik a viselőjén, napszakokon belül is eltér az illat, így ezt nem lehet megunni.
Csillagos 5 a "sokadikon", mert ez egy ikon.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 23.

Az alattam szólók negatív véleménye igencsak elszomorított.
Csillagos 5 a "sokadikon", mert ez egy ikon.

Doll66

2017. március 27.

Néhány évvel ezelőtt találkoztam vele, akciós volt a R-ban, és én mindenképpen akartam magamnak ilyent. Persze, vakon vettem meg, mert teszter az nem volt, amikor megéreztem a szagát, nem is csodálkoztam ezen, mert nem sok fogyott volna belőle, ha van...Nem baj, barátkozzunk. Dolgozni jó lesz, majd megszokom, használom. Gyerekek között dolgozom, előfordul ez is, az is illatügyileg...Lanvinommal befújva illatozgattam, amikor munkatársam hozzám fordult: érzed, milyen borzalmas szaga van valamelyik gyereknek? Tuti, hogy be van kenve tetűirtóval! Az orrához tartottam a csuklóm, és a válasz után az én Lanvinom a WC-ben végezte a dolgát tovább. Pedig aki Rumeurt tud csinálni, az tudhatna Oxigene-t is...

Doll66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

egyboszorka

2017. március 26.

Morillas bácsi 2000- ben jobbnál jobb illatokat huzigált elő a cilinderéből, Ő is egy közülük. Az egyetlen Lanvin modernke, amit szeretek, mit szeretek, kifejezetten nagyra tartok. Tökéletes összhang a külcsín, belbecs és névválasztás. Nagyon finom borsos csípős, hideg fuvallattal indít, gyönyörű virágos- tejes pikánsan krémes illattá változik. Nem ordibálós, nem harsány darab ő sem, de határozottan érezhetően jelen van, bújócskázva- incselkedve. Modern, nőies, kifinomult, nagyon egyedi illat, felkapottnak nem mondható, sajnos azonban ha jól tudom, leálltak a gyártásával...Biztos kell a hely a polcon valamelyik újabb jellegtelen Jeanne vagy Me flankernek, nincs még elég belőlük...

Ma előkaptam. Léleknyugtató gyönyörűség, nyúzott idegek és szaglóhám gyógyszere. Megint eszembe ötlött, hogy a rossebnek illatolgatok folyamatosan újoncokat, amikor efféle mennyei csodák sorakoznak a szekrénykémben. Imádom Morillas urat, az ő Oxygene- jét, azt kell, hogy mondjam, hogy tényleg olyan, mint egy éltető elem..... De lehet az angyalok illata is, amíg jobbat nem tudok.....Megyek pár utánpótlásüvegcséért.....

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Meldzsy

2017. március 19.

Nos hát az én történetem az illattal.Talán úgy 15 éve lehetett az első találkozásunk, egy 5ml -es kis mintát vásároltam.Akkor nagyon megfogott,és beleszerettem.Sajnos hamar elfogyott, és az akkori ára miatt nem is nagyon igyekeztem pótolni eredeti méretében. Sokszor eszembe jutott hogy jó lenne megvásárolni,de valamiért egészen idáig nem tettem meg. De mos! Hát valahogy nem egészen így emlékeztem rá.Mintha akkor erőteljesebb lett volna, és különlegesebb. Nem mondanám, hogy mindennapos illat, de nem is egy feltűnő,és túl különleges.Puhácska,meleg hatású,púderes,és én a rózsát kiérzem benne,de valami megtöri,és attól lesz olyan nem egyszerű gyengécske illat.Finom illat,de nekem gyenge,és lehet talán nem ez az egyéniségem ezért nem vagyok tőle elájulva. Összességében nem mindennapi,és igényes illat.De azt hiszem többször nem vásárolom meg ha elfogy.Viszont addig büszkén viselem ,mert finom illat.De nagyon várom a pillanatot hogy észre vegyék rajtam.

Meldzsy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Isoeugenol, Citral, Benzyl Salicylate, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, CI 42090
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.