Lavera

Ár:   700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2015. június 22.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Eltávolítja a foglepedéket, megelőzi a fogkőképződést. Az echinacea és a propolis tökéletes szájhigiéniát biztosít, megnyugtatja a foginyt.

• A német BDIH által ellenőrzött naturkozmetikum.
  • Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.
  • A termékkel állatkísérleteket nem végeztek

A gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatása az echináciának és a propolisznak köszönhetően tökéletes lesz a szájhigénia
Hatékony védelem a fogszuvasodás és fogkőképződés ellen. Bio echinacea és propolisz kivonattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

evike2008

2018. július 2.

nagyon jó fogkrém, enyhén mentolos egyáltalán nem csip fogmosás közben

evike2008
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

nagyon jó fogkrém, enyhén mentolos egyáltalán nem csip fogmosás közben

AgnesCecilia

2018. április 16.

remélem, hamar elfogy, mert sajnálok kidobni valamit :D az íze még hagyján, semmi extra, de nem kellemes utána a szám íze, és nem is lesz tiszta érzésem utána, és az állaga is fura, olyan por-szerű

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

eperjeske

Korcsoport: >54
2018. február 15.

A tökéletes semmi! Nincs íze, nem hagy maga után üde leheletet és tisztaság érzést! SEMMI! Még sincs ingyen!

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 15.

Guille

2017. november 8.

Lehetne egy kicsit markánsabb íze, de alapvetően jó kis fogkrém.

Guille
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Lehetne egy kicsit markánsabb íze, de alapvetően jó kis fogkrém.

Rikki

2017. június 13.

Imádom ezt a fogkrémet! Szép összetevők, kedvező ár, megbízható márka és még az íze is jó! A hatásfoka is szuper: tiszta fogak (ha még fehérebbet akarok, akkor szórok egy kis szódabikarbónát a fogkrémre), friss lehelet és megfelelő szájhigiénia. Amíg gyártják, venni fogom!

Rikki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Gina22

2017. május 23.

Nekem eddig ez a legkedvesebb fogkrémem. Ár/érték arányban szerintem jó, és tényleg (nem csak névlegesen) natúr összetevőjű fogkrém. Nagyon szeretem, hogy nem habzik, mint a mosogatószer (kevesebb benne habzóanyag, mint a többiben), de
Természetesen jó íze van, tiszta érzés marad a számban még jóval használat után is, olyan kellemesen semleges. Pont, amit vártam.
Az egyetlen problémám csak az, hogy nehezen jutok hozzá boltokban, ezért átmenetileg váltottam egy másik márkára - de ha valahol találok, lecsapok rá, és újból elkezdem rendszeresen használni! :)

Gina22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

olasz78

2017. április 11.

Ahogy elkezdtem használni a fogkrémet, pár alkalommal elég sós ízűnek éreztem. Tovább használtam és hozzászoktam. A fogíny vérzéssel sok mindent nem tudott kezdeni. Egy fogkrémnek elment.

olasz78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

Kvegh

2017. március 17.

Ebben a fogkrémben a pozitívum az ára és az, hogy nem tartalmaz káros összetevőt. Ezért vettem meg, de nem igazán jött be. Olyan mintha nem is mostam volna fogat, nincs az a tiszta érzés használat után, hiányzik a mentol íz is. Vésztartaléknak jó, ha nem kapok a kedvenc fogkrémemből, mert nem káros. Csak azért nem pontozom le, mert ritka a méregmentes fogkrém.
Amúgy a tubus végén lévő csík színe attól függ milyen színű a felirat rajta. Nincs köze a benne lévő anyagokhoz. http://tudatosvasarlo.hu/cikk/urban-legenda-mit-jelent-fogkremes-tubuson-levo-szines-csik

Kvegh
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Eszter93

2016. december 1.

Úgy döntöttem fogkrémből is natúrt fogok végre használni, amiben semmi káros anyag sincs. Rátett erre az ínyvérzésem is, gondoltam keresek egy olyat, aminek az összetevői segíthetnek. Erre esett a választásom. Fura, hogy nem annyira mentolos mint, amit megszoktam eddig, de nem olyan rossz. Igazából szerintem tisztítani meg ugyanúgy tisztít mint a többi...Ínyvérzésem mintha csökkent volna de nem állítom biztosra, még amúgy is csak 1 tubus fogyott el belőle. De újraveszem mert az ára sem horribilis.

Eszter93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

bogaaar

2016. november 29.

A fluoridmentesség miatt döntöttem mellette, és el is tűntek a fluorid okozta fehér foltok a fogamról, de: nem habzik jól, így sokat kell belőle használni, mentolos íz hiányzik nekem.

bogaaar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Sorbitol h 1 1

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.