KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lee Stafford

Ár:   980 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. június 3.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Puhává és ápolttá teszi a hajat.

Ano

2016. május 17.

No ez az a kondícionáló, amit száraz hajra egyáltalán nem ajánlok. 200 ml-es kondit vettem, sajnos az én száraz hajamat egyáltalán nem tátplálta, sőt még szárította is:( Az biztos, hogy egyenesítésre jó, nem kell utána hajvasalóval annyit bajlódni, de szerintem egyáltalán nem hidratál. Számomra kicsit alkoholos az illata is, talán ezért a szárító hatás..
Alig vártam már, hogy elfogyjon. 3*, mert valamire azért mégiscsak jó, de inkább természetes, nem festett hajra tudnám elképzelni.

Ano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

weird

2015. július 30.

Samponnal együtt használom és szerintem tökjó, sokkal könnyebb kivasalni utána a hajam, leginkább nyáron használom,hogy kevesebbet kelljen a hajammal foglalkozni, évközben mást használok így sokáig elég:)

weird
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

kdorc

2013. július 1.

a hullámos hajamat szépen kisimítja, viszont sajnos nagyon hamar zsírosodik a használata után.

kdorc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 1.

boreee

2013. április 23.

Jo illata van, es tenyelg simit, hidratal, konyebb hajat vasalni. Viszont kb 3-4 flakon utan mintha elvesztette volna a hatasat, nem ertem...

boreee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

SuicideCandy

2013. április 11.

Kedvenc hajápoló márkám. Isteni illata van és tartós. Nem is beszélve hogy tényleg simább volt tőle a hajam mikor ezt használtam. Nem mellesleg nagyon jól hidratál. :)

SuicideCandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 11.

sweetprincess

2012. május 27.

A samponpárjával használom, ott már írtam véleményt is. Nagyon finom krémes textúrája van, az illata tökéletes. Minden flakonra írnak használati útmutatót Lee's top tips címszó alatt. Úgyanúgy használd, mint ahogyan egy kondícionálót használsz!:)

sweetprincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!