KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lee Stafford

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2011. november 14.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajformázók

Illatos, könnyed, párataszító spray, alacsony viszkozitású szilikonokkal az egyenes haj védelmére. Nem hagyja, hogy a haj elveszítse a kialakított simaságát, lágy esését, puhaságát!

Kiszerelés: 50 vagy 200 ml

Ба́ба-Яга́

2016. november 24.

A kis kiszerelés 1000 forintért megérte egy próbára. Minimális hatása van csak. A 4-5 naponta alkalmas hajmosás lecsökkent 2, visítva 3 napra. Nekem nem vált be.

Ба́ба-Яга́
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 24.

Agnes3518

2016. október 21.

A hővédőjét használtam már, de bosszantott mindig ha esős, párás időben kellett menni, mert egyből oda is volt minden. Szerintem nagyon jó! Egyenes marad a hajam, fénye is szebb és még erősebbnek érzem tőle.

Agnes3518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

zsonody

2014. július 2.

Én is kis kiszereléssel kezdtem, de aztán megvettem a nagyot is. Hajszárítás után használom, mivel elég vékonyszálú a hajam és hajlamos "szállni". Ilyenkor tökéletes ez a termék, nem nehezíti el a hajat, nem lesz tőle zsíros vagy ragadós érzet. Könnyen formázhatóvá és selymessé teszi a hajat. Az egyetlen gondom vele, hogy nem túl tartós a hatása, néhány óra maximum, utána ismét "rakoncátlanok" lesznek a rövidebb hajszálak.

zsonody
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Kati04

2013. május 26.

Megvettem a kis kiszerelést próbaképpen és bevált, úgyhogy beszereztem a nagyot is. Nekem nagyon göndör hajam van, kb. havonta 1-2x szoktam kivasalni. Ha nem fodrász csinálja, hanem én magamnak, akkor egy pár órán belül elkezd hullámosodni, időjárástól, tevékenységtől függetlenül. Ezzel a termékkel sem maradt tökéletesen egyenes a hajam, viszont esőben! sem göndörödött be (ami még kb. soha nem fordult elő :D)és nem lett vattás sem, plusz ragyogó fényt ad a hajnak. Nekem egyáltalán nem lapította le a hajamat, de nem is fújtam a tövekhez közel. Az illatát én nem igazán szeretem, sajnos még sokáig érezni, de nem vészes.

Kati04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

pmarcsi

2013. május 12.

Szerettem volna azt mondani, hogy yeee, ez jó, de nem teszem. Sajnos nem igazán használ a célnak, néha picit talán, de nem jelentős megoldás ... :( Mindenesetre fújkálom lelekesen, de nem veszem újra..

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Dinart

2013. február 10.

A hajhabja csodás Lee Staffordnak, de ez valóban nagyon gáz.... elnehezít, lelapít!

Dinart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 10.

aneta.lalova

2012. május 7.

Több lee stafford terméket használok. Ez nem jött be. Annyira lelapította a hajam, hogy borzalom. Mintha leöntöttem volna egy vödör vízzel - igaz be nem göndörödött...de nálam inkább NEM ez a termék

aneta.lalova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

nikolettagy

2012. április 22.

Távolról fújon a hajamra, és az illata idős tanárnénis! Ahogy a spray a hajszálaimra ül elképesztő fényt ad a hajnak! Az én hajam is göndörödik a pára hatására, de ezzel a termékkel a megformázott frizura tartósabb. Én azt vettem még észre, hogy kb. 1 nappal kitolhatom a hajmosást, mert talán szárít is az egyébként zsírosodó hajamon. Nagyon tetszik, amolyan több az 1ben!

nikolettagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

honey

2012. február 8.

Konkrétan véleményem szerint semmirevaló...Kidobott pénz. De az illata jó ezért kap 2 pontot...

honey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

morning_glory

2011. november 22.

Kétkedve vettem meg az 50 ml-es kiszerelést, hogy tegyek egy próbát. Az én hajam nedves és párásabb környezetben (vagy ősszel egy szadabtéri estén vagy kora reggel, munkába menet vagy buliban) hiába vasalom ki, hullámos lesz, és bevattásodik, tehetek rá bármit, nem segít, sőt, néha 1-2 hajápoló még ront is a helyzeten. Ezzel viszont reggelig (sőt, még másnap is) egyenes maradt a hajam, semmi hullám, semmi vattacukor fej, pedig teszteltem rendesen, fél éjszakát szabadtéren, a másikat különböző szórakozóhelyeken töltöttem. Szóval hatását tekintve abszolút jár az öt csillag, de az összetevői miatt azért nem ajánlott minden nap.
Megjegyzés:
- vékonyabb szálú hajat lehet, hogy elnehezíti, először csak kicsit fújjatok
- nem kivasalt hajon nekem nem működik :(

morning_glory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 22.

Megjegyzés:
- vékonyabb szálú hajat lehet, hogy elnehezíti, először csak kicsit fújjatok