KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lee Stafford

Ár:   980 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2012. február 27.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

Hővédő, hajsimító sampon gyakran egyenesített hajra.

Ár: 1500 , Eladó: berenicée
Állapot: képen látszik, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, személyes átvét

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nemesflora

2017. szeptember 22.

A többi konmentelővel ellentétben én ezt a sampont nagyon nem szerettem, nem habzik rendesen és hajmosás után szárazabbnak érzem a hajam, mint más samponokkal, részemről egy Syoss vagy Elséve sampon többet tud és árban is kedvezőbbek, nem beszélve az illatáról... Egyszer kipróbáltam, de nem fogom újra venni.

Nemesflora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Panni21

2016. június 29.

Hatásban nem igazán érzek különbséget egy drogériás termék és e között, árban viszont annál inkább. Mosás közben valóban simít, de szárítás után nem marad egyenes a hajam, sőt. Kicsit gyorsan is fogy, a márka többi samponja valahogy jobban bejött. Elhasználom, jól mutat a pink flakon a fürdőszobában.

Panni21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

weird

2015. július 30.

Nagyon szeretem puhább tőle a hajam, könnyebben ki tudom vasalni nem zsírosít, bár lehetne olcsóbb azért:)

weird
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

eszter90

2015. április 1.

Ez az első professzionális samponom, nem olyan régen kezdtem el használni, de meg vagyok vele elégedve. Szép fényes tőle a hajam, nem zsírosodik annyira, mint a korábban használt samponoknál ( gliss kur, wella) és könnyebb kivasalni.Illata nem a legjobb, de ettől és a 2.400 ft-os árától eltekinte nálam 5-ös.

eszter90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

zsanee84

2014. június 3.

nagyon meg vagyok a termékcsaláddal elégedve!egyszerűen szuper,szép fényes ,selymes a hajam tőle.kár ,hogy drága,és az illata sem a legjobb....de szerintem újra veszem

zsanee84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

dreamerem

2014. április 3.

Én nagyon szeretem! A hajam fényes lett tőle. Puha tapintású, és könnyebben is kitudtam vasalni a hajam. Az illata nekem nem tetszik, számomra túl erős, de a samponnal teljes mértékben megvagyok elégedve! Árát tekintve tényleg drága,de csak pozitívumokat tudok felsorolni, úgyhogy megéri megvenni!

dreamerem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Dinart

2013. február 10.

Nagyon jó termék, megéri az árát!
A GLISS KUR-t említette sweetprincess, hááááát, azt nem szabad megvenni!
A fiamnak is és nekem is elkezdett hullani tőle a haja, 5 hét volt, mire rendbejöttünk!
SOHA!
A témánál maradva, ez a sampon TÖKÉLETES!

Dinart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 10.

Nagyon jó termék, megéri az árát!
A GLISS KUR-t említette sweetprincess, hááááát, azt nem szabad megvenni!
SOHA!
A témánál maradva, ez a sampon TÖKÉLETES!

sweetprincess

2012. május 27.

Kedvenc samponom, a balzsamjával együtt használom. Nagyon fini illata van még másnap is érezni a hajamon és olyan sima és puha, ápolt hajat kölcsönöz, hogy csak na!!! Igazi professional termék. Ha egyszer kipróbálod soha nem akarsz középkategóriájú sampont használni többé pl: Elseve, Gliss Kur, Herbal Essences, Palmolive, Syoss STB...:) A csomagolása is tökéletes pink és kutyus van rajta:)))))) Csak egyszer leejtettem és mivel elég kemény műanyag a falkonja az alja darabokra törött és elfolyt a háromnegyede, szóval ne dobáljátok:)))

sweetprincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

szappanka

2012. március 23.

észbontóan finom illata van, sokáig érződik, jól habzik, könnyű kiöblíteni, nem ragad, és mintha egy fokkal könnyebb lenne vasalni a hajamat (persze lehet, hogy csak beképzelem :) nem zsírosít, nem szárít. nem olcsó, de sokáig elég, kicsi a flakon, ami praktikus. viszont ezek az összetevők elég csúnyák, de hát ennél jobb sampont még nem használtam, pedig kipróbáltam már "párat"...

szappanka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.