KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lafe's

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Hatékony, természetes védelem izzadás ellen. A termékben található alea vera, levendula,  zsálya és kender kivonat minősített bio (certified organic) növények kivonatai.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

misoko

2011. február 9.

Számomra sem jött be a termék és már én is tapasztaltam,hogy leragasztják az összetevőket,hogy még véletlenül se tudja az ember mit is vesz.

misoko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 9.

Erzsi73

2011. február 8.

Én is hittem a "természetes védelem izzadás ellen" szlogenben de mint tudjuk hinni a templomban kell .Bár mire jó lehet csak izzadásgátlóként nem működik .

Erzsi73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 8.

rakkoktel

2010. szeptember 9.

óriási csalódás

Azért vettem jó drágán, mert olyan izzadsággátlót kerestem, amiben nincs alumínium. Hiába kértem, hogy az INCI lista legfelső 2 sorára rálógó termékleírást hadd kaparjam fel egy kicsit, a bioboltos nem engedte, de megesküdött, hogy ez bio termék, meghogy nagyon jó, szeretik... Gondoltam ennyi pénzért már csak valami alumentest vesztegetnek. Itthon aztán rájöttem... Azóta megmondom minden eladónak, hogy ha nem nézhetem meg a listát, nem veszem meg a terméket...  Amúgy az izzadást egyáltalán nem gátolja és még a szagot sem veszi el.

rakkoktel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 9.

óriási csalódás

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.