KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Libero Baby Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rityy, Módosítva: 2014. november 17.

Kiszerelés:   64 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Törlőkendő érzékeny bőrre.

A parfümmentes törlőkendő kímélően tisztítja a különösen érzékeny bababőrt is. Praktikus, visszazárható tasakját bárhová magaddal viheted. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 64 db

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

miklosjudit

2017. november 20.

Babám popsija ellégé kipirosodott tőle..

miklosjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Babám popsija ellégé kipirosodott tőle..

lhekszi

2017. június 29.

Eredeti funkciojara hasznalom es ez a legjobb popsitorlo, amit hasznaltam. Vegig mentem az osszes sajat markason (bar "csak" azokon, amik tenyleg sensitivek:nem tartalmaznak alkoholt, parfumot stb.), de egyik sem volt jo. Ez pont kelloen nedves, ha kicsit jobban a popsira ragadt a prodoktum, akkor is konnyen leszedi nem kell fel napig sikalnom vele, mint a tobbi fajtanal. Eppen ezert keves is eleg belole, es most egy ideje pl eleg jo akcioban van a Tescoban: negy darab van osszecsomagolva(4x64db) 1300ft koruli aron.

lhekszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Judit1213

2017. március 20.

Az egyik legjobb amit eddig használtunk! Az alapján vettem meg, hogy olvastam a popsitörlőkről tesztet. Engem csak az érdekel, hogy ne tartalmazzon káros anyagokat, mint pl. kőolajszármazékok, ami sok más többiben megtalálható :(

Judit1213
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

eperturmix

2017. január 25.

Van nála jobb,abszolút közepes,bár én nedves wc papírként használom,ahhoz jó puha,de baba popsitörlőhöz képest,szerintem nem annyira.Kis baba finom popsibőrére nem használnám.A lapok viszonylag kisebbek,nem is annyira nedves,de amire használom nekem jó ígyis.Ami tetszik,hogy mivel illatmentes,nincs az a gyári szaga,mint a társainál szokott.Pingvin patikából beszerezni abszolút megéri.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Csicseri

2017. január 11.

Szerintem megfelelően nedves, és a nagysága is jó. A hibája, hogy ha egyetlen kézzel húzod ki a kendőt - ami pelenkázás közben nem meglepő - akkor minimum 2 db jön ki egyszerre. A drogériás ára valóban drága egy kicsit, de a Pingvin patikában meg lehet venni gyűjtött pontokért.

Csicseri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

lacrymosa88

2016. december 13.

Drága, ezért eddig csak a Libero klubból lett rendelve. A sima fajta is ugyanez, sok kell belőle, de a mennyisége kevés. A Babydream-es bármelyiket simán veri!

lacrymosa88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Banszky

2016. december 9.

Isteni finom anyaga van csak drága,pici és nem túl nedves. Babám positörlésére sokat el kell használnom egy alkalommal,így nekem nem éri meg. Kéz/arctörlésre,utazáshoz tökéletes.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

belle

2016. június 30.

Tényleg illatmentes, és a babám bőre jól bírta. Lehetne egy árnyalattal nedvesebb, mert a végére a felső darabok folyton elkezdtek kiszáradni, pedig naponta többször használtam (popsitörlős dobozban is benne volt pluszban. A nagyságával elégedett vagyok. Legtöbbször minimum kettő lap jött ki, egyet szinte sose sikerült kivenni.

belle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Makk Zsuzsó

2016. április 30.

Szeretem használni, utazáshoz tökéletes. Néha még sminklemosónak is használom, ha épp nincs más kéznél. Eddig még nem tapasztaltam irritációt.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

noxibaba

2016. január 6.

Nagyon szeretjük!! Árban is elfogadható. Szerintem kellően nedves, és hatékony. Nem irritáló.

noxibaba
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol