KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Life-Flo

Ár:   $7   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külfüldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2015. január 15.

Ár:   $7

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hvcs

2015. január 29.

Bizonyára lesz, akinek jobban bejön, mint nekem... nekem mindenesetre semennyire nem jött be. A szaga ecetes-citromsavas, az állaga ragacsos, nem szívódik fel egyáltalán, helyette rászárad a bőrömre. Még azt is kétlem, hogy az az egy százalék retinol be tudna szívódni a bőrömbe, ha egyszer odaszárad a felszínre az egész. Azt gondoltam, egy próbát megér, végül is 7 dollár volt az iherb-en, de nem sokat fogom használni.

hvcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Antioxidánsok: Retinol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate