KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ligne St Barth

Ár:   €6.95 és €25.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. január 26.

Ár:   €6.95 és €25.95
Kiszerelés:   25 ml és 125 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egy különösen enyhe és frissítő tonik alkohol nélkül. A vitaminokban gazdag dinnye kivonat. Simitó, revitalizáló és hidratáló hatású.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

juditka70

2017. január 26.

Első körben tetszik,és amiért megrendeltem,hogy alkoholmentes arctonik. Kellemes dinnye illata van,de nem tolakodó. Át törölve az arcomat,szépen és alaposan tisztítja az arcbőrt. Hidratál,üdébbé teszi a arcbőrt. Nem tud többet egy átlagos márkánál,én azért megelőlegezem neki az 5 csillagot.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 26.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.