KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lilibe

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luca33, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

100% bio vattakorong

fanni413

2014. szeptember 6.

Két napja használom, végre nincs tele a szemem kósza vattaszálakkal. :) puha, nem válik szét, remélem nem változtatnak rajta

fanni413
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Keren

2014. január 25.

Két nappal ezelőtt akadtam rá a Rossmann-ban.

Valójában fogalmam sincs, hogy miért vettem, hiszen mindaddig kizárólag sima, teljesen egyszerű vattával "dolgoztam". Nem győzöm szidni magam érte...
Soha többé nem fogok kis vattadarabokat tépkedni egy nagy kupacból és szöszmötölni velük, hogy hellyel-közel olyan formát öltsenek, amivel már tudok mit kezdeni! :3

Első ránézésre azt gondoltam, túl nagyok és túl pufik a korongok. A használatuk alkalmával azonban rá kellett jönnöm, nem idióták azok, akik ezt kitalálták! :) Ha egy kicsivel több lemosó kerül a vattára, semmi gond, teljesen felszívja és nem fog benne tocsogni, vagy emiatt szétesni.

Amint elfogy, feltétlen újraveszem. Még akkor is, ha a mostani (299 ft) ára kétszerese is lesz! >.<

Keren
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Két nappal ezelőtt akadtam rá a Rossmann-ban.

AshleeyTayloor

2013. december 31.

Nagyon szeretem ezt a vattakorongot (bár szerintem semmi különbség a másik Lilibe vattakoronghoz képest), nagyon puha, vastag és nem szakad el.

AshleeyTayloor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

Maniac

2013. július 17.

Nagyon-nagyon puha korongok, kissé vaskosak és a szélük nincs perforálva, valakinek ez gondot is okozhat, mondjuk én sosem akadtam fel ezen. Szeretem, az ára sem durva.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 17.