KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lilliputz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nati, Módosítva: 2011. február 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolás

KezdoManias

2015. június 12.

Tartós hajegyenesítés utánra szulfátmentes sampont ajánlott a fodrász, ha jól gondolom, ez olyan termék. Sajnos tényleg nem tisztít alaposan és gyorsan zsírosodik utána a haj - úgy látszik, nem véletlen az a kis szulfát a samponokban. Illatosított, rózsaszín, tényleg csillog, magamtól nem is tennék ennyi fölösleges anyagot tartalmazó sampont a fejemre. Ellenben a kislányom örömmel mossa vele a kezét és a haját is, így kevésbé küzdelmes az élet:-) Ezért kap 3 csillagot.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

Vintage Lady

2012. augusztus 27.

Akciós volt a múltkor, és mivel mániám az összes fellelhető szulfátmentes sampont kipróbálni rögtön lecsaptam rá. Tetszett, hogy csillámos, cuki a flakonja, jó az illata. Viszont mikor kipróbáltam olyan érzés volt, mintha lemarta volna a hajam, olyan szinten szárít. Utána kipróbáltam tusfürdőnek, de a bőröm is nagyon kiszárította, úgyhogy kuka.

Vintage Lady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

kawa.kriszta

2012. április 17.

A kislányomnak vettem, de sajnos nagyon hamar zsírosodott a haja tőle. Azt hiszem csillogós. Az állaga és az illata is oké, de a hatás miatt csak 1 csillag. Nekünk sajna használhatatlan.

kawa.kriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Panthenol