KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lime Crime

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,14 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: MrsWolf, Módosítva: 2017. április 24.

Kiszerelés:   4,14 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Csillámporos lip topper vagy highlighter

Önmagában és rúzsra kenve is használható a szikrázóan csillogó ajkakért.

Ár: 5600 , Eladó: muffinmonsuta
Állapot: Uj, dobozaban, Helyszín: Budapest, fizetés: Postazom,utanvet, eloreutalas

TRLinda

2017. augusztus 27.

Az Ebayről rendeltem.Én még ilyet nem láttam,nemhogy nem kenődik el,meg jön le,de úgy szárad rá a szájra,mint egy ragasztó.Nem használok rúzst,csak mivel nevetségesen olcsó megrendeltem kíváncsiságból.Csillogásból meg mindent rúzst ver.Miután felkentem csak sminklemosóval jött le.

Hoppá most látom a kiírt árát,hát én az Ebayről 825.-ért vettem meg.De árulják 7000.-ért is...

TRLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

dorottya96

2017. augusztus 15.

Hű ez csodás-egészen addig ameddig otthon vagyok. Utcán túl sok, bulikban meg nem szeretem ha valami macerás dolog van az ajkaimom. Impulzusvásárlás volt, de csak a polcon áll.. a rózsaszín/arany változat van meg. Tetszik-tetszik, de nekem felesleges.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

CataKatinka

2017. április 19.

Ez a valaha volt legszuperebb topper, hologrammos, csillámos, imádom, mindet megvenném legszívesebben csak elég körülményes a beszerzése.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!