Lime Crime

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blackxentric, az összetevőket feltöltötte: Cassie25, Módosítva: 2018. május 16.

Ár:   $38
Lelőhely:   online külföldről

Lila, rózsaarany és mályva árnyalatok barnákkal keverve. A vajpuha formula gazdagon pigmentált színt eredményez, mely nem fakul vagy potyog.

Ár: 10400 , Eladó: nikkike
Állapot: új, Helyszín: Kecskemét, fizetés: előre utalás esetén Foxpost vagy Magyar Posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Csodálatos színek vannak benne és nagyon jó minőségű, akárcsak a Lime Crime többi palettája. Nagyon szeretem.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

zsuzsoka0925

2018. június 29.

Imádom ezt a palettát, egyetlen szépséghibája van: a heavenly árnyalatot sehogysem tudom felvenni. Sem ecsettel, sem applikátorral, semmivel. Olyan, mintha az az egy megromlott volna...A többi viszont álomszép.

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Kimi

2018. június 24.

Meglepődtem a Lime Crime-on, hogy alig pár héttel a Venus XL után piacra dobnak még egy palettát. Ismét borzasztó nagy durranást vártam, de elmaradt mikor felfedték a színeket. Belátom, hogy manapság nagyon nehéz különleges árnyalatokkal előrukkolni, de ennél úgy érzem meg se próbálták.
Mivel nagy LC fan vagyok így ez se maradhatott ki a gyűjteményemből. Minőségéről nem tudok mást írni mint az eddigi palettáikról, tökéletesen működnek alappal, de alap nélkül is nagyon tartósak. Könnyű eldolgozni, a színek pigmentáltak.
Összességében kifogástalan ha ezekre a színekre vágyik valaki, de szerintem sajnos kezd megfakulni a márka..:/

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol