KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lisap

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SierraBp, Módosítva: 2012. augusztus 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális tartós hajfesték. Különösen ajánlott meggyengült, érzékeny hajra. Tartós eredményt ad, 100%- osan fedi az ősz hajat. Maximum 4 árnyalat világosítására képes. Az Easy hajfestékkel intenzív és fényes hajszíneket hozunk létre, maximális hajvédelem mellett. A Lisap által kifejlesztett HGL System táplálja és javítja a sérült haj szerkezetét. A 100%-os ammóniamentesség garantálja a haj védelmét, amely különösen elégedetté teszi a vendéget és fodrászát egyaránt. Kellemes illat, könnyen felhordható (selymes) állag jellemzi.

Kiszerelés: 52 ml / 60 ml.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Macska27

2018. június 14.

A fodrászom régóta ezzel a termékkel, a sötétbarna árnyalattal festette a hajam. Mindig szép lett a végeredmény, ősz hajszálak sehol és tartós volt a szín, ami azért 6 hét alatt picit kopott. Utolsó alkalommal a hatóidő végén pár percig tartó égő érzést tapasztaltam a fejbőröm egy részén, de ez megszűnt. Korábban volt már allergiás reakcióm (kínzó, folyamatos viszketés) hajfestéskor. A festést követő pár napban iszonyúan elkezdett hullani a hajam. Vékonyszálú, nem dús hajkoronámat nagyon megviselte. 3,5 hónapig tartott. Soha többé kémiai hajfestés. Áttértem a hennára, mert nem szeretném ezt mégegyszer átélni egy hajfesték miatt...

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Flami

2017. július 12.

Azért vettem, mert mostanában hullik kicsit a hajam, és erről a festékről olyan jók a vélemények, hogy kímélő, stb. stb.
Az első benyomásom pozitív.
Hát középig érő hajam van, ráraktam két 60 milis tubust, plusz a megfelelő mennyiségű 6 %-os oxit. Következő alkalommal szerintem elég lesz a fele is, mert annyira sok lett, hogy ki kellett a végén öntenem. Hígabb állagú, de felkenés után nem csöpög a hajról.
30 perc a hatóidő, 2.0-ás nagyon sötétbarna színűvel festettem.
Enyhe az illata, egyáltalán nem csíp.
Jó erős festék, mivel egyedül fodrászkodtam, sikerült bekennem kicsit a bőrömet is, kellett vagy három tasak hajfesték eltávolító kendő, mire leszedtem a festékmaradványokat teljesen magamról. A nyakamon lévő pihékről nem is sikerült, azt le kellett borotválni...:D
Szép lett a hajam szárítás után, jó tapintású, fényes, dús.
Reménykedek, hogy hullani is kevésbé fog.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 12.

Az első benyomásom pozitív.
30 perc a hatóidő, 2.0-ás nagyon sötétbarna színűvel festettem.
Enyhe az illata, egyáltalán nem csíp.
Szép lett a hajam szárítás után, jó tapintású, fényes, dús.
Reménykedek, hogy hullani is kevésbé fog.

kismacska13

2015. december 29.

Négy éve L'oreal Casting Creme Gloss 1021-es gyöngyszőkét használok, és elcsábultam erre, hátha ez többet tud valamivel. A legvilágosabb szőkét vettem 2000 Ft-ért egy fodrászkellékesben a Nyugatinál (festék+a hozzá tartozó oxi). A L'oreal-t imádtam, de akartam valamit, ami kicsit professzionálisabb, és talán kevésbé hamar kopik. Sajnos ez hamarabb kezdett kopni (2 hét után látható már), viszont meglepő, hogy a festést követő napokban a fésülködés közben szinte alig maradt hajam a fésűn, ergo egyáltalán nem hullik. Teljesen megdöbbentem, és ez azóta is tart. A hajam állaga ugyanolyan. Még fontolgatom, hogy ér-e többet kiadni azért, hogy kevésbé hulljon a hajam. Hajhullósoknak áldás lehet, a színe is szép, és nem szárítja a hajat.

kismacska13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

aalexaa

2014. december 22.

Alapból is nagyon száraz hajam van, és mivel évek óta festem, töredezik is. Meg akarom növeszteni, de ahogy nő, folyamatosan törik is. A töredezett végektől való megszabadulás után direkt valami nagyon kímélő festéket kerestem, hátha kevésbé fog törni és hullani. (Leginkább abba kéne hagynom a festést, de egyrészt utálom a hajszínem, másrészt elég nehéz leállni vele - a vasalást feláldoztam, ezt nem megy.) A fodrászkellékesben ezt ajánlotta nekem az eladó. Elég borsos ára van, de úgy döntöttem, megér ennyit a hajam szépsége. Csodával határos módon elég volt egy tubus (erre még soha nem volt példa az utóbbi években, ebből is látszik, mennyi hajam hullott ki :/), így annyira nem vészes. Nem volt kellemetlen, orrcsavaró illata, a rézvörös hajamat nagyon szépen befogta a csokoládébarna árnyalat. Olyan mesésen puha a hajam, mint amilyen már kislánykorom óta nem volt, gyönyörű színe van, vasalgatás és formára szárítás nélkül is tökéletesen áll. A tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni. Ha azzal sem lesz gond, mindenképpen maradok ennél.

Update: Ma lett újrafestve a hajam ugyanazzal az árnyalattal. A színé már eléggé megfakult, de ezt nem a festék hibájának tudom be, hanem a samponnak (Alpecin koffeines sampon, eléggé kiszedte a színt, de nem zavart, gyönyörű rezes vöröses világosbarnás színe lett). Viszont megint elámultam, mennyire káprázatosan szép, pihepuha, fényes gyönyörű hajat csinált:)) Annyira szép, folyton simogatom és nézegetem a hajam:D Kár, hogy még nem találtam olyan balzsamot/sampont/pakolást/bármit, amitől ennyire gyönyörű lesz a hajam... Szívem szerint hetente festeném újra, annyira fantasztikus! Csak ajánlani tudom!

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

garden32

2013. július 11.

Nekem is ezzel festik a hajamat. Nagyon szeretem,amióta ezzel vagyok festve nem hullik a hajam, és érezhetően megváltozott a hajam állaga, sokkal jobban kezelhető.

garden32
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Eni27

2013. április 5.

Engem is elkapott az ammóniamentes hajfesték mánia :D és az Easy-re esett a választásom. Ez az első ammóniamentes hajfesték amit használtam és tényleg nagyon más, nincs rossz szaga, nem csíp, nem irrtál, sokkal puhább a hajam, érezhetően jobb a minősége. A színe (11.00) is jó, bár a stellás gyógynövényesnek intenzívebb színe volt. De valamit valamiért :)

Jó tanács: Olvassátok el a tájékoztatót, mert más a hatóidő mint a normál hajfestékeknél. A speciál szőkéknek a hatóideje például 45-60 perc

Eni27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

Rony

2012. augusztus 26.

Mivel nagyon hullik a hajam, nem akartam tovább károsítani a megszokott hajfestékemmel, ezért megvettem ezt. Igaz, hogy tripla annyiba került, de hát fő az egészséges haj.
Az illata nagyon visszafogott, nincs az a szúrós szaga, ami a hajfestékeknek általában. Nagyon híg, ami a festék felhordását nehezítette.
Nagyon szép színe lett a hajamnak, és csodák csodájára nem hullott ki a hajam sem. :)

Rony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.