KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lisap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nataniel, Módosítva: 2013. augusztus 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

High Tech vizes hatasú hajhab

• Zselés állagú hab
  • Használatával nem csak selymes fényt és csillogást adunk a hajnak, de tartást is, melynek köszönhetően ideális különleges  formák, illetve vizes hatású frizurák elkészítéséhez.
  • Kiválóan alkalmas a göndör tincsek újraformázásához.
  • A hajhab keratin tápláló anyagot tartalmaz.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

manitia

2015. június 4.

Nekem a kék feliratos van meg. Van egy alverde habom is, mindkettőt használom. Ez annyiból jobb, hogy erősebb tartást ad és isteni az illata. A következő hajmosásig szoktam érezni. Viszont gyorsan keményedik a hajban így ügyesnek kell lenni. :) Az állaga nem hab kinyomva, hanem inkább sűrű lötyi viszont nagyon kevés kell belőle. Évekig elég így az árát 100%-osan megéri.Lassabban zsírosodik a hajam ha ezt használom. Én azért elég zöld párti vagyok így csak akkor használom ha tudom, hogy tartósabb hatás kell (fülem alá érő hajam van ergo rövid). Szeretem! :) Ja és puha szép hajam lesz tőle. :) A másik habnál nem tartós a beszárítás. :) Ezzel szép "alakú marad a hajam (nem tudom, hogy fogalmazzam meg) és nagyobb volumenű lesz.

manitia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.