KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lisap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Easy Come Easy Go

2014. október 13.

Mi a Stella Vitacolorjával keverjük, abból a 7.666-tal, és a végeredmény egy csodálatos, élénk piros hajszín. Nagyon örülök, hovy rátaláltam, nekem EZ az IGAZI vörös haj :-)

Easy Come Easy Go
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 13.

mariann73

2014. április 4.

Sziasztok!
Én csak ezt a festéket használom lk555 meg vagyok elégedve gyönyörű színe van mindenki megcsodálja gyors egyszerű.
Nagyon örülök hogy rá találtam.
Töltenék fel fotót róla hogy milyen szín de itt nem lehet.

mariann73
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 4.

Sziasztok!
Nagyon örülök hogy rá találtam.
Töltenék fel fotót róla hogy milyen szín de itt nem lehet.

kissbarbara1990

2013. január 15.

Anyukám haját festem vele már sok-sok éve. Az állaga maga a tökély, pikkpakk kész szoktunk lenni a festéssel. Az illata nem annyira fojtós,mint a drogériás festékeké. A színe igencsak tartós! Fodrászkellékesben szoktam venni,bár mostanában sokszor jártunk úgy hogy nem volt készleten,mert elfogy gyorsan,ezért amikor árut hoznak félrerakatunk párat és bebiztosítjuk a készletet pár hónapra :)

kissbarbara1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Szendi Tibor

2013. január 15.

Sziasztok! Mi Spanyolországban lakunk, mielőtt kijöttünk ezt a hajfestéket vásároltuk, ez a termék, a színe és fő kép a tartóssága miatt nagyon tetszik, szeretnék vásárolni belőle, segítene valaki?
Aki esetleg még nem használta bizalommal ajánlom!

Szendi Tibor
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 15.

Aki esetleg még nem használta bizalommal ajánlom!

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.