Listerine

Ár:   869 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 26.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Listerine® Advanced White szájvíz napi kétszeri használat mellett bizonyítottan eltávolítja a fogakon lévő elszíneződést és megakadályozza újak kialakulását, 2 hét alatt fehérebb fogakat eredményezve.
A Listerine Advanced White szájvíz egyedi, sokoldalú formulája:

• Illóolajoknak köszönhetően védelmet nyújt a lepedékképző baktériumokkal szemben, a tisztább fogakért.
  • A fogakon megtapadt szennyeződéseket ún. nem abrazív fehérítő technológiával távolítja el.
  • Védőrétege segít megakadályozni az új elszíneződés kialakulását a fogfelszínen.
  • A fluorid hozzájárul az elveszett ásványi anyagok pótlásához, és erősíti a fogakat.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

DM Box által volt hozzá szerencsém, frissebbnek érzem a szám a használata után, de az íze néha tényleg egy gagyi vodkáéra hajaz, viszont fehérítő hatást nem tapasztaltam. Összességében egy próbát megért, nem rontott a szám állapotán, sőt, mivel sajnos gyakran rágcsálom a szám, a sebeket is szépen fertőtlenítette, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

bagolylilith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

ancsagirl95

2018. május 15.

Egy flakonnal már használtam, akkor szépen kifehérítette. Most újra elkezdtem használni, és már most, egy hét után is látszik a változás. Az a jó benne, hogy nem olyan erős, és nem marja szét a szádat. :D

ancsagirl95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Marin

2018. január 23.

A hatásáról sajnos nem tudok írni, mert olyan rossz az íze, hogy képtelen vagyok elhasználni. Olyan, mintha petróleum lenne benne. Borzalmas.

Marin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Manhattanlove

2017. december 29.

Himalaya sparkly white-tal kombozva eleg hatasos, egyetlen negativuma, hogy nincs belole zero :(

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Kmerci

2017. október 5.

Szerencsére alapból fehérek a fogaim de néha kávézok és cigizek is ezért próbálom különböző fogkrémekkel, szájvizekkel megőrizni a természetes fehérségüket a fogaimnak és ezzel a szájvízzel teljesen meg vagyok elégedve! :) Teljesen tűrhető az erőssége, kicsit tovább kell öblögetni vele mint a többivel (1percig).

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Axyka04

2017. szeptember 26.

Másik Listerine-t használtam eddig, de gondoltam kipróbálom ezt is. Nem tűnik olyan brutál "erősnek", mint a többi, de viszont már 1 hét után fehérebbnek tűnnek a fogaim, pedig kávézok és dohányzok. Reggel és este is fogmosás után alkalmazom.

Axyka04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 27.

Az eddigi leggyengébb Listerine amit próbáltam. Nem olyan erős mint a többi, de ezáltal nem is érzem olyan tisztának a számat az öblítés után. Fehéríteni nem tudom mennyit fehérített, mert ebben a hónapban kicsit talán jobban ráálltam a témára, és messze nem csak neki köszönhetem, hogy most szebbek a fogaim. Kipróbálni jó volt, de sajnos nem lett új kedvenc.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Kingácska0807

2017. július 28.

Az eddigi legjobb szájvízem. Szépen fehérít. Ez ugyan az első Listerinem, nekem még ez is eléggé mar, de legalább igazán tisztának érzem az egész számat belül. Friss leheletet nyújt, ami hosszú percekig belengi még a fürdőszobát. Imádom.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

cigarettamacska

2017. július 18.

Vagy megszoktam a Listerine szájvizek erősségét, vagy ez valóban nem olyan erős, hogy szinte marja a számat. Friss leheletet biztosít, sokkal tisztábbnak érzem a számat. Különösen nagy segítség tud lenni, ha van egy afta esetleg a számban, 1 nap alatt eltűnik a használatával. Viszont fehéríteni nem fehérít, ezen a téren a sima Stay White verzió sokkal jobban bejött.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

anettvagyok

2017. június 15.

Elhasználtam egy nagy kiszerelésűt. Semmi hatást nem vettem észre.

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Elhasználtam egy nagy kiszerelésűt. Semmi hatást nem vettem észre.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!