KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Listerine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbee77, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Használatával több lepedék távoltítható el, mint csupán fogmosással. Elpusztítja a baktériumokat a szájban, amelyek az ínygyulladást okozzák. Frissíti a leheletet.

fannc22

2015. december 18.

Jo eg ez brutálisan szörnyű!!!!! :S keserű, gyógyszer izé van, ráadásul iszonyat csípős es nem is lesz frissebb a leheletem sem. :S nem ajalnlom senkinek...

fannc22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 18.

kissenikor

2015. március 20.

Lehet, hogy teszi a dolgát és pusztítja a bacikat meg minden, de olyan szinten csíp, hogy az eszméletlen...A fogmosás legrosszabb része, amikor fél percig ezzel öblögetek, szétmarja a fejem...Fujj, nem bírom, borzalmasan erős. Soha többé nem veszek ilyet.

kissenikor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

proskit

2014. szeptember 5.

Borzasztó az íze, szerintem ez egy olyan "retro" termék, amelyet minden hagyománytisztelő Listerine rajongó megkóstol egyszer, aztán soha töbé mégegyszer.

proskit
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Lills

2014. július 9.

Szeretem az összes Listerint, nem tudom elképzelni a fogmosást nélküle, viszont ez szörnyű volt. Használhatatlanul keserű az íze. Kétlem, hogy frissítené a leheletet.

Lills
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

ramnaat

2013. szeptember 1.

Szeretem a Listerine szájöblögetőket, de ez a sárga egyáltalán nem ízlett. Alig "csípős", furcsa "száraz" érzete, talán kesernyés íze van. A színe sem szimpatikus. Ezt a típust többé nem veszem meg.

ramnaat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: Poloxamer 407
Tisztítószerek: Poloxamer 407
Illatanyagok: Eucalyptol, Methyl Salicylate
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Benzoic Acid, Sodium Benzoate

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!