KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LM Parfums

Ár:   38 900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   38 900 Ft

Megjelenés éve: 2011

Fejjegyek: bergamott, mandarin, galbanum

Szívjegyek: gyömbér, rózsafa, szantálfa

Alapjegyek: pézsma, borostyán, vanília, tonkabab

Ár: 3500 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: új, üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest-Gödöllő, fizetés: postánmaradó, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lazolkov

2018. június 2.

Lágy szíve rózsafa és szantálfa, gyömbér felhangokkal, melyet bergamot, mandarin, galbanum és sziciliai citrusfélék jegyzete előz meg.
Az alapokat pézsma, borostyán, vanília köd és tonka bab rögzíti, időtlen és merész fekete szövet, tökéletes, ellenállhatatlan illatbevonat egy erős karakter számára.

lazolkov
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 2.