KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Logona

Ár:   2420 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barack.edi, Módosítva: 2011. április 8.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Célzottan a normál haj és fejbőr igényeinek megfelelően kifejlesztett sampon, mely alkalmas a család valamennyi tagja számára. Természetes összetétel, mely gyengéd tisztító hatóanyagokkal, hidrtatáló növényi olajokkal, nedvességmegkötő glicerinnel, csalán- és búzakorpa kivonattal biztosítja a gyengéd, ám hatékony tisztítást, a ragyogó frizurát és a kellemes enyhe illatot. Mindennapos használatra is alkalmas. BDIH által ellenőrzöt természetes kozmetikum. Ökológiai termesztésből származó olajok és gyógynövények felhasználásával. Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezőanyagot.

CBlue

2016. június 23.

Nem valt be. Sprod lett a hajam tole.

CBlue
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Nem valt be. Sprod lett a hajam tole.

encimokus

2013. szeptember 8.

Sajnos nekem nagyon nem jött be, pedig általában minden sampon beválik. Alapos hajmosás után is zsírosnak tűnik a hajam, pedig alaposan kiöblítem mindig. Szerencsére féláron jutottam hozzá a Müllerben, de sajnos ennyit sem, hát még a teljes árát.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Szepbambi

2013. május 30.

Most vettem a napokban a Müllerben. Minden előzetes utánaolvasás nélkül választottam ezt a fajtát. Nem szeretem az olyan samponokat amik külön hajproblémákra(zsíros, vékonyszálú...stb) valóak ezért választottam ezt a normál hajra való sampont. Nekem rendesen habzott , illatra diszkrét gyógynövényes, és nem maradt tincses a hajam ellenben más természetes nem habzó samponnal. Én minden hajmosás után csinálok egy almaecetes öblítést szóval lehet ettől is tűnik fényesebbnek a hajam. Most első használtra azt kell hogy mondjam hogy teljesen jó!Kiváncsi vagyok hogy meddig bírja a hajam zsírosodás nélkül, én heti kétszer mosom .

Szepbambi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Szendi

2012. augusztus 16.

Egyik barátnőm használja. Neki tényleg teljesen normál a haja. Azt mondta nagyon jó, szép puha és fényes lesz tőle a haja.

Szendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

barack.edi

2011. április 23.

Kellemes, diszkrét illata van. A vékony szálú hajam könnyen kifésülhető, fényes lesz tőle.
Bár nemrég még 4-esre értékeltem, most kicsit átszerkesztem saját hozzászólásomat és "lefokozom" az eddig dicsért sampont. Ugyanis rá kellett jönnöm, hogy sajnos ettől zsírosodik jobban a hajam, ami amúgy is hajlamos rá.

barack.edi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 23.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.