KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Logona

Ár:   1720 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1720 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2011. május 7.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1720 Ft

Kiváló minőségű, színtiszta kókuszolajból. Bőrápolásra is alkalmas, ellenőrzött natúrkozmetikum.

Az illatanyag természetes illóolajok keveréke.

Ár: 1720 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Nap

2017. július 22.

Nagyon kellemes kókuszillatú olaj. Nyáron (amikor a lakásban is 25 fok feletti a hőmérséklet) folyékony, olajra emlékeztető állaga van, télen inkább zsír állagúnak mondanám. Hajvégápolónak vettem, és eleinte kb. olyan mennyiséget használtam belőle, amennyit egy átlagos hajvégápolóból használnék, a hatás borzasztó, zsíros, ragacsos volt. Azóta már kitapasztaltam, hogy a zsíros tövű, száraz végű hajamra elég egy késhegynyi mennyiség, amit használat előtt a tenyeremben felmelegítek, eldörzsölök (ez kb. egy percet vesz igénybe). Ezután viszem fel kizárólag a hajvégeimre, és ilyen mennyiségben gyönyörűen hidratál. Nagyon szeretem benne, hogy míg a legtöbb hajvégápolót naponta újra kell kenni, addig ez akár 2-3 napig is könnyen fésülhetővé, hidratálttá teszi a hajvégeimet. Heti kétszeri használat mellett kb. egy évig elég volt. Tetszenek az összetevői. Az ára sem vészes. Sokadszor veszem újra, mindenkinek ajánlom.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

perie

2017. április 7.

Nagyon jó kis hajvégápoló, szuper áron. Hajmosás előtt szoktam használni pakolásként. A teljes hajhosszra viszem fel és rajta hagyom k.b. 10-15 percig. Könnyebben kimosható a hajból, mint mondjuk egy olaj (Pl. Khadi) és szép fényes lesz tőle hajmosás után a hajam. Nekem nem zsírosított. Nyilván egy töredezett hajvéggel nem fog csodát tenni, azt senki ne várja, ott már csak az olló segíthet, de ha száraz a hajad, arra tökéletes választás. Amit nem szeretek benne az a felvitele: rendesen ki kell kapargatni a tégelyből valamennyit, majd először picit meg kell olvasztani a kezemben, hogy folyóssá váljon és el tudjam rendesen oszlatni. De ezt leszámítva tényleg remek kis termék, épp most vettem újra :)

perie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Lyndolin

2014. december 7.

Nekem nem vált be. Hiába volt egész éjjel a hajvégeimen, semmit nem csinált velük, csak erős szaga van, és rátapad a hajra.

Lyndolin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Trixi

2014. augusztus 4.

Semmit nem csinál a hajammal. Hajmosás előtt kenem fel a száraz hajvégekre, jó zsírosak lesznek, majd egy idő múlva megmosom a hajam. Sajnos ugyanolyan szárazak a hajvégeim, mint a pakolás előtt. Kénytelen vagyok szilikonos hajvégápolót a hajamra kenni, az segít. A szaga pedig túl erős, a férjem menekül előle. Szomorú vagyok.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Glory

2014. augusztus 1.

Régóta problémás volt a hajam vége.Állandóan seprűs volt, kínomban már azon kaptam magam, hogy háromféle dolgot is kenek rá, de mind hiába.
Én egy bio boltban találtam rá. 1esélyt adva neki megvettem, habár nem sok reményt fűztem hozzá. Mindent kidobhatok...hajpakolásokat, hajvégápolókat és a kifésülő sprayt. Ezzel egy időben sampont is váltottam talán ők ketten jó páros.
A hajam teljesen kezelhető, szép fényes lett :)

Glory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

A hajam teljesen kezelhető, szép fényes lett :)

Tvylvis

2014. január 26.

Én ajándékba kaptam, és nagyon szeretem. Simán csak a száraz hajvégre kenem, vagy van, hogy hajmosás előtt kicsit bővebbe, pakolásként. Széppé, puhává, illatossá teszi a hajat. Amúgy igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy sima bio kókuszolajat is használhatnék, ugyanaz. De ez akkor is sokkal jobban mutat a fürdőszobapolcon (ha kiürül, lehet, hogy veszek, és beletöltöm ebbe :-)). És tudom, röhejes, meg igazi fogyasztói társadalmi attitűd, de nekem akkor is fontos, hogy hogy néz ki. Majd egyszer talán kinövöm :-)

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

kismadár

2013. november 24.

nem csodaszer, de tényleg jót tesz a hajnak :)

update: most elkezdtem arcra is használni és nagyon jóó :) imádok kókusz illatban elaludni :)

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

nem csodaszer, de tényleg jót tesz a hajnak :)

Serbackaja

2013. október 22.

Na, végre én is megvettem ezt az áhított hajvégápolót. :) Az ára teljesen rendben van, igaz, nem túl olcsó, de szerencsére nem is túl drága, ráadásul nagyon kevés is elég, tehát úgy gondolom, sokáig fog tartani.
Mikor először használtam teljesen odavoltam érte, mert rögtön (és másnap is) lehetett látni a változást a hajamon. Tényleg döbbenetesen sokat segített rajta!! A száraz hajvégeim most egyenesek, fényesek, PUHÁK, selymesek és színnel teltebbek!
Viszont már egy éve nem vágattam a hajamból, tehát már egy kicsit el van töredezve a vége, vagyis inkább el van vékonyodva. Amúgy szerencsés génekkel áldott meg a sors, mert nagyon egészséges, dús, hosszú hajam van. Tehát ha egy év alatt csak kicsit töredezik el a hajam vége, az szerintem szerencsés dolognak mondható. A töredezett hajvégeimet persze ez nem tudja elmulasztani, mint ahogy semmi sem, azt le kell vágni. Egyenlőre ezek az első benyomások, ezentúl minden este használni fogom, figyelem a változást, és jövök updatelni! ;)

Még hozzáteszem, hogy vigyázni kell vele, nem szabad sokat kenni a hajra, mert zsíros haj hatását kelti.

Update: Másfél hónapja voltam hajat vágatni. Minden este bekentem ezzel a hajam, és most olyan, mintha tegnap vágattam volna le. Elképesztő!
Egyébként egyet értek,a sima kókuszolaj jobban megérné, hiszen ebben kb. csak az van... Úgyhogy lehet, hogy ha ez kifogy, akkor kipróbálom a sima kókuszolajat is. De ez a kis tégely nagyon sokáig elég lesz, én csak a hajvégeimre kenek belőle, és nagyon kevés is elég rá. De mondom, olyan erős a hajam vége, mint amikor frissen volt vágva. Szóval elképesztő! Csak ajánlani tudom!!

Serbackaja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 22.

Shanin

2013. szeptember 21.

Hajmosás után még vizes hajra próbáltam felkenni, kizárólag a végekre, figyeltem hogy ne tegyek sokat, de sajnos a végeredmény förtelmes volt, moshattam újra.. Igénytelen, zsíros kinézetű lett tőle a hajvégem, összeállt tincsekbe. Nem tudom ki hogy csinálja, de én bárhogy próbálkoztam, vállalhatatlan hajat eredményezett.

Shanin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

jakittus

2013. július 23.

Müllerben 1500 körül de sokáig elég hajpakolást is szoktam csinálni úgy, hogy egy tojást összekeverek egy mokkáskanálnyi kókuszolajjal és felkenem a hajamra kb 40 percre, jó alaposan kimosom és nagyon szép fényes lesz tőle a hajam

jakittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol