KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Logona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melba, Módosítva: 2011. február 1.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Viki000

2012. február 12.

Most már nem pont ezek az összetevők, megújították a zsíros bőrre való termékcsaládot. Nekem az újabb volt meg (varázsmogyorós-mentás), az nem volt álmaim lemosója. Az illatát szerettem, egész frissítő is volt, de hosszabb távon szárította a bőrömet és nem éreztem, hogy alaposan tisztít. Ehhez képest drágának tartom. Nem fogom újravásárolni.

Viki000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.