KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lolita Lempicka

Ár:   4900-7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   4900-7500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Ár: 1500ft+pkg , Eladó: 0808
Állapot: 5 ml- saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, posta
Ár: 1200 ft + posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 5/4 ml, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: banki átutalás, posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

silver

2018. október 10.

A nyári kánikulában imádtam, és ahogy hűl az idő, ugyanolyan lelkesedéssel fújom magamra ezt az ánizsos-ibolyás csodát :) Tényleg hangulat és kedv kérdése. Valaki azt írta, könnyű beleszeretni, de hamar meg is lehet unni, és ezzel teljesen egyetértek. Majdnem minden nap más parfümöt használok, de ez a top 5-ben benne van.

Az egyetlen problémám vele, hogy a tartóssága szörnyen gyenge. Nem túlzok, 3-4 óra elteltével nyoma sincs - se távolról, se közelről, még csak az utózöngéjét se érezni, olyan, mintha semmit nem fújtam volna magamra. Ennek ellenére adok neki 5 csillagot, mert az illat egyszerűen mesébe illő.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

nyuszo

2018. október 8.

Tipikus ibolyás illat... eszembe nem jutna télen elővenni! Igényli a zöld fakoronákat, a dús növényzetet, a madárcsicsergést.... nekem ilyenkor van itt az ideje, május-június környékén, amikor már érik a cseresznye... hiszen az ibolya mellett ez az illat dominál benne a legjobban... szempillantás alatt egy kertben találom magam, egy tündér-kertben... magában "A titkos kert"-ben, és úgy érzem magam, mint Alice csodaországban.... az üvegcse csak erősíti ezt az érzést, és amikor a kezembe veszem, olyan, mintha valami bájitalt tartanék a kezemben, és alig várom, hogy fújhassak egyet! Az idő múlásával krémes puhasággá válik a bőrön a tonkabab-vanília-praliné....mesés-királylányos-tökhintós-varázslat!!!

Update! Szép ez az illat ősszel is!!! Olyan halloween-es tökfaragós hangulata van :))
Újra fókuszba került, mégpedig úgy, hogy az egyik drogériában 2.200 Ft-ért árulták (utolsó darab volt originál csomagolásban!), így nem tudtam otthagyni, hiába hogy itthon már van belőle....
"Inkább legyen és ne kelljen, mint ne legyen és kelljen!" - ahogy Jill mondaná a Jack és Jill c. filmben....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Katinka90

2018. szeptember 26.

Nem nagy szám , kommersz illata van, nem különleges cseppet sem! Rossmannban le volt árazva, gondoltam megnézem ezt a legendás parfümöt , hát nem estem hasra , de azért az irodámban vagy a kocsimban elfujkálom majd illatosítónak

Katinka90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Bubus06

2018. szeptember 22.

Hihetetlen kis kreáció ez a parfi.
A Kaposvári Somogy parkolós Rossmannban már két hónapja ott volt leakciózva 4599 ft-ra. És még így is szisszegtem rá, pedig amúgy tudom hogy sokkal többet ér, és nem véletlenül ennyire drága. De azért próbáltam magam lebeszélni róla..mert ilyeneket olvastam a lenti kommentekben, hogy kürtöskalács, meg fahéjas, meg sütis, meg édes sütis, stb.
És..nem mertem kockáztatni. Ha nem tetszett volna az illata, nekem elég nagy bukás lett volna még az akciós ára is. :D Ezért csak reménykedtem hogy valaki felfigyel a kis sárga dobozra, és megveszi előlem hogy ne maradjon meg a kísértés..
De azonban..Most, így szeptember közepe felé, MÉG MINDIG ott csücsült, várva valakire, akinek kell Ő.
Erőt vettem magamon, hát csak rászántam magam. Végre elhatároztam hogy megszerzem, és nem érdekel az ára..Mit ad Isten, hát NAGYON NEM annyi volt az ára a pénztárgépnél, mint ami ki volt írva. :D
2000 valamennyi ft volt a pittyegős lehúzón, és..még a pénztáros csaj is lesett, hogy "Hm de érdekes hogy ez csak ennyibe kerül. Pedig ez egy drága parfüm." Én meg..gondoltam, megfogtam I. lábát, spontánnak kell lennem ha ennyiért elakarom hozni, és gyorsan rávágtam hogy "Pedig akciós ár van kirakva. :)" Elküldte az egyik munakátrást meglesni, hogy biztosan annyi-e. :D Én meg fizettem gyorsan, és elspuriztam mielőtt visszaért volna.

Mit szóltok ehhez, csajok? 2000 valamennyi ft-ért egy 30 milis Lolita EDP? Hihetetlen. :D

AZ ILLATRÓL:

NEM fahéjas meg sütis meg stb. Mindenki megnyugodhat aki ettől majrézik és ez tartja vissza a vásárlástól ahogy engem annó. :)

Az igaz, hogy mandulás, ibolyás, fülledt pralinés, picit vaníliás--és felfújáskor almás illat. De nem az a tolakodóan gejl cukorszirupos édes undormány.
Ez az illat tényleg lineáris, és évszakfüggetlen. :) Melegben füstös, de beléd simul, télen pedig védelmez és átölel, olyan mint egy meleg sál. Nem illik nagyon fiatal lányokhoz és tinikhez, de a 20-as korosztálytól felfelé már annál inkább. :)
Szeretem, bele szerettem, és én is éreztem már sokszor gyerekkoromban, csak nem tudtam mihez, névhez kötni.
Nagyon gyönyörű és ötletes üvege van, imádnivaló ez a tündér alma és a kis FÚJÓKA SZÁR? Hogy nincs levehető kupakja, és az alma szárat kell lenyomni. Nagyon páratlan. :D
Biztos hogy fogok rendelni egy nagy kiszerelést is, ha ez elfogy, de kipróbálom majd a többi kis Lolitát is..:)

Nem véletlenül tetszik mindenkinek ez a kis almácska.

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Hihetetlen kis kreáció ez a parfi.

AZ ILLATRÓL:

Nem véletlenül tetszik mindenkinek ez a kis almácska.

GHettie

2018. szeptember 9.

Kedves illat, de rajtam időnként egy az egyben Wu2 sampon... Nagyon emlékeztet rá. Tartós, finom, sajnos nem az én illatom, de értem hogy miért szeretik olyan sokan. Erős 4* :)

GHettie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

lndnmvlszl

2018. szeptember 3.

Krémes, finom illat. Az elején a cseresznye a legjelentősebb, utána ez átvált egy puha, krémes vaníliába. Nem annyira tartós rajtam, mint masokon, 4 talán 5 órát kibír de a vége már nem olyan erős, sőt csak nagyon közelről érezni, de nem baj mert isteni. Durva, hogy szinte mindenkinek tetszik. 10/10
update: most szereztem be egy 100 miliset es mennyei

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

update: most szereztem be egy 100 miliset es mennyei

nyarigabi

2018. július 12.

Az EDT változat volt meg nekem, ami nagyon tetszik, de egyáltalán nem tartós. Hasonló ez is, de édesebb, a csillagánizs először erősebb benne, de csak rövid ideig domináns. Remélem tartós lesz rajtam. Késő őszi, kora tavaszi illatnak tudom elkepzelni, inkább hétköznapra, mint alkalomra.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

timcho03

2018. július 11.

Számomra A Parfüm, nála jobbat még nem találtam eddig. Nekem is 100 ml-es kiszerelésben van meg már 2 éve. Nemrég hagytam el nagyjából a felét, mert elég lassan fogyasztom, inkább csak jelesebb alkalmakkor fújom magamra vagy ha vizsgázni megyek, ő a szerencseillatom, valamint ha nagyon rá vágyom, mert éppen olyan a kedvem. Hajmosás+fürdés kombó után szeretem a leginkább használni (a nyakamra-fülem mögé szoktam fújni), mert akkor nekem sokkal tovább megmarad, akár egy egész napon keresztül is, igaz a nap végén már csak a púderes illatát érezni, de én azt is imádom. Én sem érezném, hogy ennyi idő után megváltozott volna az illata, szóval érdemes a nagyobb kiszerelést választani, és ajánlom is, én is az itteni vélemények alapján rendeltem meg (Notino-ról), előtte soha nem illatoltam, senkin nem éreztem (vagy legalábbis nem tudtam róla), de így látatlanban egy tökéletes választás volt. A fújókát megszagolva és kifújva is egy nagyon kellemes édes, nem tömör-csömör cukorillat, hanem inkább az a vaníliásan kellemes édeskés illat lengi körbe az embert, nagyon lélekmelengető. Amikor még új volt, több héten/hónapon keresztül éreztem még magamon is (pedig csak 1-2-t fújtam), ha ezt használtam, aztán sajnos már hozzászokott az orrom, valamint gondolom, ennyi idő után már lehet gyengült valamennyit a tartóssága, erőssége. Mindenki dicsérte, ha ezt fújtam magamra, a férfiak különösen (jó pasifogó illat szerintem! ;D), a férjem is imádja rajtam. Mindenképpen télre ajánlom, a nyári melegben picit fullasztóan hat az édeskés illata, meg nekem annyira karácsonyi hangulatot árasztanak ezek az illatjegyek. Nagyon, nagyon szeretem. Ilyen ár-érték arányban egy nagyon kellemes, édeskés, nőies parfümöt kap az ember lánya.

timcho03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

chrsss

2018. június 27.

IMÁDOM!!!!! 2011 óta csak ezt használom télen-nyáron, örök szerelem. Nálam a tartóssága is rendben van, bár szerintem már teljesen belém épült ennyi idő alatt :) Tíz csillag.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

Timi01

2018. május 14.

Erről a parfümről még csak nem is hallottam, a Ti véleményeitek alapján rendeltem meg. Csodaszép az üvege, ami pedig benne van, arról szerintem mindent elmondtatok :). Az én véleményem annyiban tér el mégis, hogy nem tartom kimondottan őszi-téli illatnak mint sokatok mert rajtam finom púderes alapon (ami tényleg alig érezhető) ánizsos cseresznye illatú. Emiatt nem tudom évszakhoz kötni, inkább hangulat kérdése. Tartóssága valóban közepes, viselése közben hol szimpla cseresznye, hol ánizsos cseresznye illat csapja meg az orromat. Az én bőrömön ennyit tud de így is nagyon tetszik :).

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.