KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lolita Lempicka

Ár:   4900-7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   4900-7500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Ár: 9500ft postaval , Eladó: RoodGirl
Állapot: 100ml/ megjelölve , Helyszín: Köszeg, fizetés: --
Ár: 1500ft+pkg , Eladó: 0808
Állapot: 5 ml- saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, posta

nyarigabi

2018. július 12.

Az EDT változat volt meg nekem, ami nagyon tetszik, de egyáltalán nem tartós. Hasonló ez is, de édesebb, a csillagánizs először erősebb benne, de csak rövid ideig domináns. Remélem tartós lesz rajtam. Késő őszi, kora tavaszi illatnak tudom elkepzelni, inkább hétköznapra, mint alkalomra.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

timcho03

2018. július 11.

Számomra A Parfüm, nála jobbat még nem találtam eddig. Nekem is 100 ml-es kiszerelésben van meg már 2 éve. Nemrég hagytam el nagyjából a felét, mert elég lassan fogyasztom, inkább csak jelesebb alkalmakkor fújom magamra vagy ha vizsgázni megyek, ő a szerencseillatom, valamint ha nagyon rá vágyom, mert éppen olyan a kedvem. Hajmosás+fürdés kombó után szeretem a leginkább használni (a nyakamra-fülem mögé szoktam fújni), mert akkor nekem sokkal tovább megmarad, akár egy egész napon keresztül is, igaz a nap végén már csak a púderes illatát érezni, de én azt is imádom. Én sem érezném, hogy ennyi idő után megváltozott volna az illata, szóval érdemes a nagyobb kiszerelést választani, és ajánlom is, én is az itteni vélemények alapján rendeltem meg (Notino-ról), előtte soha nem illatoltam, senkin nem éreztem (vagy legalábbis nem tudtam róla), de így látatlanban egy tökéletes választás volt. A fújókát megszagolva és kifújva is egy nagyon kellemes édes, nem tömör-csömör cukorillat, hanem inkább az a vaníliásan kellemes édeskés illat lengi körbe az embert, nagyon lélekmelengető. Amikor még új volt, több héten/hónapon keresztül éreztem még magamon is (pedig csak 1-2-t fújtam), ha ezt használtam, aztán sajnos már hozzászokott az orrom, valamint gondolom, ennyi idő után már lehet gyengült valamennyit a tartóssága, erőssége. Mindenki dicsérte, ha ezt fújtam magamra, a férfiak különösen (jó pasifogó illat szerintem! ;D), a férjem is imádja rajtam. Mindenképpen télre ajánlom, a nyári melegben picit fullasztóan hat az édeskés illata, meg nekem annyira karácsonyi hangulatot árasztanak ezek az illatjegyek. Nagyon, nagyon szeretem. Ilyen ár-érték arányban egy nagyon kellemes, édeskés, nőies parfümöt kap az ember lánya.

timcho03
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

chrsss

2018. június 27.

IMÁDOM!!!!! 2011 óta csak ezt használom télen-nyáron, örök szerelem. Nálam a tartóssága is rendben van, bár szerintem már teljesen belém épült ennyi idő alatt :) Tíz csillag.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

nyuszo

2018. május 25.

Tipikus ibolyás illat... eszembe nem jutna télen elővenni! Igényli a zöld fakoronákat, a dús növényzetet, a madárcsicsergést.... nekem ilyenkor van itt az ideje, május-június környékén, amikor már érik a cseresznye... hiszen az ibolya mellett ez az illat dominál benne a legjobban... szempillantás alatt egy kertben találom magam, egy tündér-kertben... magában "A titkos kert"-ben, és úgy érzem magam, mint Alice csodaországban.... az üvegcse csak erősíti ezt az érzést, és amikor a kezembe veszem, olyan, mintha valami bájitalt tartanék a kezemben, és alig várom, hogy fújhassak egyet! Az idő múlásával krémes puhasággá válik a bőrön a tonkabab-vanília-praliné....mesés-királylányos-tökhintós-varázslat!!!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Timi01

2018. május 14.

Erről a parfümről még csak nem is hallottam, a Ti véleményeitek alapján rendeltem meg. Csodaszép az üvege, ami pedig benne van, arról szerintem mindent elmondtatok :). Az én véleményem annyiban tér el mégis, hogy nem tartom kimondottan őszi-téli illatnak mint sokatok mert rajtam finom púderes alapon (ami tényleg alig érezhető) ánizsos cseresznye illatú. Emiatt nem tudom évszakhoz kötni, inkább hangulat kérdése. Tartóssága valóban közepes, viselése közben hol szimpla cseresznye, hol ánizsos cseresznye illat csapja meg az orromat. Az én bőrömön ennyit tud de így is nagyon tetszik :).

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

budaikrisztina11

2018. április 12.

Kb. 5perce kaptam meg a mintámat amit rendeltem és már bánom hogy nem nagyobbat kértem..mindig így járok ha valami szuper klassz abból kevés van ha meg nem tetszik akkor persze sok van belőle..ez álomillat..azt a 3 cseppet amit a kezemre tettem itt szagolgatom egyfolytában..szerelem illat ez minél jobban puhul rajtam annál jobban szeretem..nagyon jól működik a bőrömmel..jókedvem lesz tőle és szexinek érzem magam.. kell! Nekem édeskés de van benne egy kevés savanyú illat is ami nem bántó épp az egyensúly miatt van ez rendben..ahogy letisztul az illat egyre púderesebb lesz..(én papírzsepi illatnak hívom az ilyen illatokat :P ) Tartósságát este tudom meg majd de az biztos hogy jöhet a nagyobb kiszerelés.. :)

budaikrisztina11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Kinleyni

2018. április 12.

Az első illatszerelmem, amely megalapozta a későbbi érdeklődésemet a virágos gyümölcsös illatok iránt.
Nagyon régen használtam már, nincs is belőle, de arra tisztán emlékszem, hogy a vanília, tonkabab praliné hármast éreztem ki és imádtam benne. Nagyon kedves illat, és komolysága ellenére képes felvidítani az embert. Viszont kimondottan télen használatos.
Ha csak 3 parfümöm lehetne (még viccnek is rossz), ő lenne az egyik.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Ha csak 3 parfümöm lehetne (még viccnek is rossz), ő lenne az egyik.

kuci87

2018. április 6.

Hát! Ez a parfüm nálam marad egy nagy hát, hát..... Nem, sajnos nem szerettük meg egymást. Mintát rendeltem csak belőle, hála a jó égnek. Egy hét használat után mondom ezt, hogy nem sajnos. Tartóssága hagy kivetni valót. Illetve van benne egy olyan illatkomponens, ami miatt nem.

kuci87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

csakmoni

2018. március 14.

A mánia elején volt rövid ideig egy üveges maradékom. Tetszett az üveg, a fűszeressége akkor kicsit soknak tűnt. Aztán egy téli napon egy kis irodában volt elintéznivalóm, ahol diszkréten ablakot nyitottak....Túladtam rajta, és azóta nem is éreztem senkin, az üzletekből pedig eltűnt. Kíváncsi vagyok,, most hogy tetszene.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 14.

Neszti89

2018. március 2.

Először mintaként rendeltem 4 társával együtt, ő elsőre elnyerte a tetszésemet. Be is szereztem idővel a 100 ml-s verziót. Nagyon tetszik az üvege is, különleges. Nekem nagyon tartós, reggel befújom magam, este is meg-meg érzem. A sálamon, kabátomon is érezni lehet, pedig rég leszárad, mire ezek a ruhák rám kerülnek. Sőt, a szilikon szíjas órámat is időnként gyanakodva szagolom, mitől van ilyen illata? Jelenleg ő a legkedvesebb parfümöm, hétköznapokon is és jeles alkalmakkor is fújom, nem szeretném, ha megromlana, és ha néhány nap szünetet is tartok, mindig hiányzik. Leginkább a mostani csípős hidegben érvényesül, 15 fok fölött engem zavar az első pár órában. Ja, és a párom is odáig van érte ;)

Neszti89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.