KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lora

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Olajmentes folyékony alapozó.

MrsWolf

2016. június 13.

Semmire való.....semmit sem fed! Pénzkidobás! Pedig vettem már ennyiért jó alapozót.

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Adri95

2015. október 26.

Megvettem de nem is használtam valahol azóta is meg van :D
Olcsónak olcsó.. de hát ennyit érnek..

Adri95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 26.

Megvettem de nem is használtam valahol azóta is meg van :D
Olcsónak olcsó.. de hát ennyit érnek..

sznoemi

2015. augusztus 23.

Ez volt az első alapozóm.Tény,hogy nem a legjobb,eléggé folyik,és az illata sem a legjobb,valamint nekem mintha pattanásokat is okozott volna,de akkoriban elment egynek.

sznoemi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

flora.hegymegi

2014. szeptember 27.

Nagyon ijesztőek ezek a vélemények, de szerintem a helyzet korántsem ilyen borzalmas. Tény, hogy nagyon olcsó az egész és ez látszik. Folyik, mint a fene, de én elsősorban azért fanyalodtam rá, mert annyira világos a bőröm, hogy csak ebből találtam olyan alapozót, ami nem üt el látványosan. Szerintem tud annyit, mint a miss sporty alapozója, de nem fogom az egekig magasztalni. Pattanásos bőrre egyáltalán nem alkalmas, de ha nincs különösebb bőrproblémád, jó lehet.

flora.hegymegi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

El sem hiszem, hogy én ezt régen megvettem, de valahonnan el kell kezdeni, nem igaz(?). Nyilván soha nem venném újra, mert már az olcsóra nem adok. Alapozón ne spóroljatok!

alexandra_domotor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Jelizz

2014. április 17.

elmegy....

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 17.

elmegy....

tuce95

2014. március 23.

Abszolút mínuszos termék!!! Nem bőrszínű, hanem halványan narancssárga, felkenve érdekes a színe az biztos :)

tuce95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 23.

amore

2014. február 19.

A korrektoron felspilázva magam vettem ilyet is. Kombinált bőröm van,az egy dolog, de serdülőkorom óta sosem voltak pattanásaim, ettől a nagy vörösek garantált, aki olyat szeretne,csak rajta. Elnézést a kéretlen szavakért.

amore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

szonja

2013. október 21.

Szörnyű, borzalmas! Nem túlzás, egyszerűen NEM FED SEMMIT! Amikor felkenem semmi fedése nincs csak fénylik tőle az arcom. Soha többet! Ajándékba kaptam, de a kukába landolt.Ha lehetne 0 csillagot adni azt kapna....

szonja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 21.

zsanmisel

2013. július 18.

Katasztrófa!Mint a körömlakknak ennek is vallatós szaga van.Felkentem,iszonyú sötét volt pedig a legvilágosabbat hoztam el.Aztán mint egy maszk ez is lejött egybe.Ennyi erővel cementet is árulhatnának!

zsanmisel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.