KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lora

Ár:   100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

15 ml. Applikátoros ecsettel, UV védelemmel.

Kingus23

2016. december 6.

Szeretem,az illata is jó ,picit ragadós

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Szeretem,az illata is jó ,picit ragadós

honey47

2016. november 14.

A ragadósságát kárpótolta az összhatás,bár lehet azért ragadt annyira,mert többet nyomtam a kelleténél ,hogy a színe is jól látszódjon ne csak a fénye de egy-két hónap után elkezd büdösödni,és még szinte alig fogyott belőle.Nagyon szerettem amíg erre rá nem jöttem ,viszont mióta tudom az összetevőit ,inkább nem kérek belőle.Köszönöm!

honey47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

csibike100

Korcsoport: < 18
2016. július 23.

Nekem is volt egy ilyen szájfényem, egy narancsos árnyalat, ami a csomagoláson keresztül nagyon szépnek tűnt. Borzasztóan ragad és óriási arany színű csillámok vannak benne, ami nagyon zavaróak, szinte már karcolják az ajkakat. Ráadásul képtelenség megfelelő mennyiségű terméket kinyomni.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 23.

RCC

2016. április 21.

Nagyon ragacsos és sok a csillám benne. A rózsaszínt vettem meg, de olyan kislányos a benne lévő sok csillogós cucc miatt.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 21.

Vaniliafelho

2015. augusztus 31.

Olcsó volt, de szép. A pigmentáltsága nem rossz, de borzasztóan ragadós, és a csomagolása is tönkrement.

Vaniliafelho
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

bugosgizi

2015. augusztus 4.

Jó csillámos volt és emellett a színek szépek. Az illata nagyon bejött. De az a ragacsosság nagyon pocsék volt. Sőt elég hamar meg is romlott és hát a kukában végezte. Annyira büdös lett szűk egy év alatt hogy ha megéreztem felfordult a gyomrom.
A javára írható azért hogy míg használtam nem rágtam a számat. Talán pont a sűrű állaga miatt. De azért nem venném meg ismét.

bugosgizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Sandraa

2015. június 12.

Ragad,nekem kissé mosogatószer illata van,évekkel ezelőtt szerettem.Sok csillám van benne. Ma már nem tudnám elviselni magamon.

Sandraa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Zsofcika

2015. április 30.

Nagyon, de nagyon ragados..pedig szep szinekben van.

Zsofcika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Nagyon, de nagyon ragados..pedig szep szinekben van.

Fruzsi

2014. május 17.

A színek nagyon jól pigmentáltak, de körülbelül ennyi is az előnyük. Nagyon ragacsosak, így szörnyen rossz érzés viselni. Másrészt nem is tartós, bár én még sosem találkoztam tartós szájfénnyel a többezres kategóriában sem.

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Mozart

2014. március 18.

Jaj, de szerettem én ezt régen. Nagyon szép csillámos volt, csak az illata valami borzasztó, mint mosogatószer. Eléggé ragadt, tartós volt. Mivel emlékek kötnek hozzá meg minden, ezért csak 1 csillagot vonok le:)

Mozart
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.