KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

b.krissy

2013. június 4.

Volt ilyen körömlakklemosóm, elégedett voltam vele. Nagyon vékony korongok vannak benne, sokáig elég és viszonylag jól leszedi a lakkot. Viszont nem veszem újra, van ami jobban bevált.

b.krissy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 4.

a.szabina

2013. március 1.

Nagyon zsíros, mindenképp kezet kell mosni utána, de nagyon praktikus, tipikus kolesz verzió. :)

a.szabina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 1.

somodiedo

2012. december 26.

Az enyém zöldalmás, annyira nem hasonlít az illata az almához, de legalább nem büdös. A lakk lemosásához nem ezt használom, rendesen vattával és körömlakklemosóval lemosom a lakkot, ezt pedig arra használom, hogy ami lakk befolyt a körmöm alá azt végig törlöm vele. Valamint a körömszéleken szépen le lehet vele szedni az apró lakk maradványokat, mivel nagyon vékony a köröm alá is tökéletesen befér.

somodiedo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Lavínia

2012. december 12.

A körömlakkot jól leszedi ha sokáig rajtahagyom a lapocskát, és kábé 2-3 lap elég mindkét kezemre. Ami nem tetszik benne, hogy nagyon olajos és még egy körömlakklemosóhoz képest is büdös... köze nincs az eper illathoz.

Lavínia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 12.

Dynu

2012. október 2.

Remekül leszedi a körömlakkot, igaz kicsit nehezebben, mint egy lemosó folyadék, de ezért kárpótol az illata és az olajos érzés, amit hagy maga után.

Dynu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Ametiszt

2012. augusztus 20.

Nekem abszolút nem vált be, meg sem mozdította a lakkot. Lehet, hogy régi volt, amit vettem, és már a boltban beszáradt? Így mindenesetre teljes pénzkidobás volt.

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Bogirl*

2012. június 27.

Nekem kék csomagolású van, tesóm passzolta le nekem, mert ő nem használta. :D Egy lapocska elég egy kezemre, de ha nem sok rétegben vittem fel a lakkot, akkor mind a két kezemre elég. :)
Ez a kék csomagolású nagyon büdös szerintem, de jól teszi a dolgát, szépen leszedi a lakkot. Más körömlakklemosóval csak szenvedek, volt, hogy egy fél üveg lemosóval alig jött le a körömlakk a kezemről. :S
A szagával próbálok nem foglalkozni, és inkább nyitott ablaknál vagy az erkélyen használom, így elviselhető. Legközelebb ezt a sárgát próbálom ki, hátha bejön az illata. :D
A szaga miatt csak 4*-ot kap.

Bogirl*
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 27.

A szaga miatt csak 4*-ot kap.

moncsyka8

2012. június 20.

Biztos hogy újra fogom venni. Nekem nagyon bevált,egy lapocska elég az egyik kezemre, igaz hogy kicsit kell sikálni ,de ennyi pénzért megéri nagyon, és az illata is szuper gyümölcsös.

moncsyka8
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

judit91

2012. május 19.

Nekem nemnagyon akarta leszedni a lakkot, sokáig kellett "sikálnom" és nagyon olajos :s de nem büdös, mint a többi körömlakklemosó és 169 Ft-ért nem vártam sokat tőle.

judit91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

simanviki

2012. május 19.

Remekül leszedi a lakkot, nem büdös, és pár lapocska elég az én körmeimre. Több rétegben felvitt lakokkal is elbánik.

simanviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 19.

Hidratálók: PEG-10, Lanolin
Vitaminok: Panthenol